• zakoupeno v Manulo.cz před 1 měsícem

• Výběr
    • Ceny
    • Dáreček k objednávce

Příjemný obchod, kde určitě znovu ráda nakoupím.

Reakce obchodu Manulo.cz

Děkujeme za hodnocení a krásnou recenzi ❤️ Těší nás Vaše spokojenost.
    V příštím nákupu doporučuji vyzkoušet naši novinku kokosovo-makové máslo, které stačí zamíchat do horkých těstovin a zdravou variantu nudlí s mákem máte za pár minut na stole.
    Marcela z Manula.

• Rychlé doručení
    • Pečlivě zabaleno
    • Dobrá komunikace

Velká spokojenost s nákupem, ráda se vrátím! :)

Reakce obchodu Manulo.cz

Krásný den Petro, máme radost, že jste spokojená ❤️ Sledujte náš e-shop, každý měsíc přidáváme novinky, akce a soutěže. Příště můžete vyzkoušet unikátní přírodní sladidlo SIRUP Z JAKONU, který má nízkou kalorickou hodnotu a nezvedá hladinu krevního cukru. Můžete tak sladit bez výčitek. Těšíme se na Váš další nákup. Marcela z Manula.

Děkujeme za doporučení ❤️

• zakoupeno v Manulo.cz před 2 měsíci

Jsem velmi spokojená, jak s obchodem, rychlostí, informovaností tak produkty.
    Určitě nenakupuji naposledy.

Reakce obchodu Manulo.cz

Krásný den Martino, máme radost, že jste spokojená. Děkujeme za hodnocení a těšíme se na Váš příští nákup ❤️
    Doporučujeme vyzkoušet Hořčíkové máslo Klidné nožky, které doplní do svalů chybějící hořčík a pomáhá proti křečím v lýtkách nebo unaveným nohou. Máslo můžete použít i jako koupel ve vaně nebo ho namazat na břicho, záda nebo stehna. Má certifikaci i pro použití miminek a těhotných žen. Prostě skvělý výrobek pro celou rodinu.

Velmi rychle doručení

Máme radost, že se k Vám objednávka dostala včas. Děkujeme za hodnocení ❤️
    Příště zkuste ochutnat naše nová ořechová másla VANILKOVÝ ROHLÍČEK a MÁK - KOKOS. Stačí zamíchat do horkých těstovin a zdravá pochoutka plná vitamínů a minerálů je za pár minut hotová. Uvidíte, že si pochutnáte. Marcela z Manula

• Ceny
    • Výběr

Nakupuji zde pravidelně a moc ráda ☺️

Lůco, těší nás, že se Vám u nás líbí ❤️
    Zkuste sledovat naše sociální sítě na FB a Instagramu, zapojte se do soutěží a můžete vyhrát voňavý dárek z našeho e-shopu.
    V příštím nákupu můžete vyzkoušet naši novinku 100% přírodní pleťové máslo MATCHA KARITÉ - brčálový zázrak plný vitamínů a antioxidantů proti všem neduhům pleti i k péči o dekolt. A kdybyste potřebovala poradit s produkty, jsem tu pro Vás na zákaznické lince od 9.00-17.00. Marcela z Manula

• zakoupeno v Manulo.cz před 2 měsíci

Všechno v naprostém pořádku doporučuji.

Tak to moc rádi čteme Šárko ❤️
    Ať Vám naše produkty přináší radost i užitek.
    Příště můžete vyzkoušet ARGANOVÝ OLEJ KULINÁŘSKÝ - má oříškovou chuť i vůni a dodá do vašich salátů Omega 9 a Omega 6, vitamíny A, E a F a plno minerálů. Vaše tělo bude v kondici.

• zakoupeno v Manulo.cz před 2 měsíci

Velká spokojenost s nákupem, velmi rychlé dodání zboží.

Reakce obchodu Manulo.cz

Krásný den Eriko, děkujeme za pozitivní hodnocení ❤️ Snažili jsme se vyhovět vaší poznámce, kterou jste nám napsala do objednávky, že spěcháte na doručení. Máme radost, že jsme naplnili Vaše očekávaní. Marcela z Manula

• Spokojenost

Krásný den, děkujeme za doporučení ❤️ Marcela z Manula

• Rychlost,spolehlivost Dekuji

Dobrý den paní Aufartová, děkujeme za pozitivní hodnocení ❤️ Marcela z Manula

Cena, rychlost

Reakce obchodu Manulo.cz

Krásný den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost ❤️ Marcela z Manula

• Od objednání po doručení neuběhlo ani 24 hohin. TAKŽE RYCHLOST VYŘÍZENÍ

SUPER PŘÍSTUP

Reakce obchodu Manulo.cz

Krásný den, děkujeme za pozitivní hodnocení a ocenění našeho zákaznického přístupu. Vaše spokojenost je naše radost ❤️ Marcela z Manula

• zakoupeno v Manulo.cz před 3 měsíci

Příjemná komunikace a opravdu bleskové doručení. Děkuji

Reakce obchodu Manulo.cz

Krásný den Petře, děkujeme, že jste si udělal čas na pozitivní hodnocení našeho e-shopu. Máme radost z bleskového doručení a vaší spokojenosti ❤️ Marcela z Manula

České výrobky.

Reakce obchodu Manulo.cz

Krásný den Hanko, těší nás, že oceňujete naši nabídku ČESKÝCH VÝROBKŮ, které pro naše zákazníky pečlivě vybíráme z malých i větších českých manufaktur, které svoji práci dělají s láskou a srdcem ❤️ Děkujeme za hodnocení. Marcela z Manula

• zakoupeno v Manulo.cz před 3 měsíci

Výborný rychlý přístup. :)

Reakce obchodu Manulo.cz

Krásný den Marie, děkujeme za pozitivní hodnocení. Na našem e-shopu najdete i doplňky stravy ze superpotravin. Příště můžete vyzkoušet speciální směs pro ženy - nápoj namíchaný z bylinek a superpotravin na podporu psychické a tělesné rovnováhy. https://www.manulo.cz/napoj-pro-zdravi-zen-super-balance--100-g/
    Ráda Vám poradím s výběrem. Marcela z Manula

• zakoupeno v Manulo.cz před 4 měsíci

Uzasne rychle, krásný dárek, miláčci

Reakce obchodu Manulo.cz

Krásný den, děkujeme za láskyplné hodnocení ❤️
    Vždycky nás moc potěší, když si naši spokojení zákazníci v dnešní uspěchané době udělají čas, aby nám napsali recenzi.
    Doporučujeme v příštím nákupu ochutnat šťavnatou a ultra výživnou raw tyčinku - chia semínka, pistácie, pekanové ořechy, zelený ječmen. Má barvu jara a sílu mladého ječmene, dodá tělu spoustu potřebné energie
    Přejeme, ať Vám produkty chutnají a přináší užitek.
    Marcela z Manula

• Časté akce na zboží
    • Rychlé doručení

Reakce obchodu Manulo.cz

Krásný den, děkujeme za hodnocení, máme radost z každého spokojeného zákazníka ❤️ Sledujte náš e-shop, každý měsíc pro Vás chystáme zajímavé prodejní akce, které dělají radost zase Vám :-) Marcela z Manula

• zakoupeno v Manulo.cz před 5 měsíci

Byla to moje první objednávka a jsem spokojená

Reakce obchodu Manulo.cz

Krásný den Evo, děkujeme za hodnocení, těší nás Vaše spokojenost a věříme, že bude převládat i u dalšího nákupu. Doporučujeme příště vyzkoušet Prášek ze smrkových výhonků na podporu imunity, který můžete přidat i do těsta a krémů a vykouzlit z něj zdravý dort, jako jedna z našich spokojených zákaznic. Najdete ho tady: https://www.manulo.cz/smrkove-vyhonky-bio--30-g/

Přeji pohodové dny. Marcela z Manula ❤️

• zakoupeno v Manulo.cz před 5 měsíci

• vícero značek na jednom místě, stejně tak vícero produktů s různým zaměřením
    • nemožnost vyzkoušet, musíte vědět už konkrétně co chcete nebo zkuste na blind

Balíček, dorazil v pořádku, kartička ale zapadlá mezi produkty, spousta papíru. Trošku borčus v balení na první dobrou. Chtělo by to více péče k zákazníkovi i při balení + kokosový olej asi balit spíše třeba tak, jak to dělají jiné značky ( i s papírem) ale aby to mělo smysl a ochránilo to sklo.

Reakce obchodu Manulo.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás důležitá.
    Na našem e-shopu nabízíme vzorky na vyzkoušení jak u kosmetiky, tak u zdravých potravin. Máme malá i velká balení, aby si zákazníci mohli produkt nejdříve vyzkoušet a pak objednat velké balení. U produktů, kde nemáme vzorky, je to proto, že je nenabízí výrobce.

Protože Vaše objednávka obsahovala kokosový olej, který je ve skle, tak jsme záměrně použili více papíru, aby se při přepravě nerozbil. Každý produkt balíme pečlivě, s láskou a ohledem k přírodě, proto nepoužíváme plastové bublinky, ale papír. Chápeme, že více papíru nemusí být vizuálně hezké, ale pro nás je důležité, aby Vám balíček přišel v pořádku a cestou se nerozbil. Kartičku s poděkováním dáváme nahoru, ale může se stát, že během přepravy zapadne mezi produkty. Věříme, že dojem z balení napraví spokojenost s používáním produktů, které podpoří Vaše zdraví i krásu. Ráda Vám podám k produktům podrobné informace. Přeji pěkné dny. Marcela z Manula ❤️

• zakoupeno v Manulo.cz před 5 měsíci

• Pečlivě vybrané produkty českých dodavatelů
    • Kvaltiní přírodní kosmetika a zdravé svačinky, snídaně & věci na sport
    • Zajímavé značky, které jsem neznala
    • Příjemná komunikace a prostředí e-shopu
    • Menší výběr sortimentu

Reakce obchodu Manulo.cz

Krásný den Báro, děkujeme za hodnocení. Naši nabídku neustále rozšiřujeme a tak věřím, že při dalším nákupu objevíte nové značky a produkty. V únoru jsme přidali novinky pro milovníky kaší - kilová balení oblíbených bezlepkových, bezořechových a proteinových kaší. Lahodná ořechová másla, sušené ovoce a ořechy pro zdravé mlsání. Pro očistu jater ostropestřec mariánský nejen v kapslích, ale také drcený plod, ze kterého lze udělat výborný čaj nebo ho přidáte do kaše či jogurtu. Brzy přibudou ovocné mošty a šťávy a nová kosmetika. Pokud Vám u nás na e-shopu něco chybí, napište nám, jaké produkty byste uvítala. A jestli potřebujete s něčím poradit, jsem tu pro Vás PO-PÁ od 9.-17.00 hod. na chatu, e-mailu či telefonu. Mějte krásné dny, Marcela.