-uplynulo 17-dní a zboží nikde. Komunikace žádná.
    -na stránkách je pořád napsaná dodací lhůta 5-10 dní.

Čekám 7 dní a zboží zatím nedorazilo, nebyla prý spárovaná platba se zbožím. A to jsem tam musela volat.

• Zboží ještě ani nepřišlo
    • Žádná komunikace
    • Dlouhá doba dodání

• Žádné upozornění na to,že zboží které bylo skladem(3ks),už vlastně skladem není a tím se doba dodání prodlouží.Po 3 dnech jsem musela zavolat sama abych se dozvěděla co je s mojí objednávkou.
    • Špatná komunikace
    • Objednávka proběhla ok. Zboží skladem nebylo a ve finále ani už nebude. Obchod objednávku zrušil po 30 hodinách po objednání. Nevědí jak je možné, že v eshopu ukazuje zboží skladem a to ve skutečnosti není vůbec.

Už si tam I kdy nic nekoupím.

• Reagují a snaží se komunikovat

Zboží nebylo skladem a navržená náhrada pro mě vhodná nebyla. Objednávku jsem zrušil.

• obchod nekomunikuje

• 0
    • sliby, chyby

Zboží nedodáno ve funkčním stavu, dodnes není i přes telefonickou urgenci zjednána náprava,ačkoliv byla přislíbena

• NEKOMUNIKUJE
    • NABÍZÍ NĚCO CO NEUMÍ DODAT

psali skladem a zboží by dorazilo možná v květnu.

Zboží uváděli, že mají skladem, ale skladem ho neměli. Zrušil jsem proto objednávku a požádal o vrácení peněz. Už jsou to dva měsíce a peníze za neuskutečněnou objednávku obchod nevrátil! Budu to muset řešit právní cestou. Rozhodně tento obchod nikomu nedoporučuji!!