xxx

• 0
    • sliby, chyby

Zboží nedodáno ve funkčním stavu, dodnes není i přes telefonickou urgenci zjednána náprava,ačkoliv byla přislíbena

• Žádná
    • Po zaplacení vůbec žádná komunikace, neprofesionalita - hnus. Nedoporučuji, opravdu jsem se s tímto ještě na internetovém nakupování nesetkal.

• Obchod velmi dobře komunikoval, snažil se co nejdřív vyřešit dodávku sauny, která byla rozměrného balení.

• velmi dobrá spolupráce , ihned mi opravily objednávku, byl jsem spokojený

doporučuji Vás dalším zákazníkům, rychlé dodání zboží a výborná
    spolupráce

• Rychlé jednání

• NEKOMUNIKUJE
    • NABÍZÍ NĚCO CO NEUMÍ DODAT

• Velice rychlé dodání

Dodání bylo velice rychlé.

ryyápory tento obchod nemáchlá a velmi slušná komunikace

výhoda

psali skladem a zboží by dorazilo možná v květnu.

Veliká rychlost dodání a kvalitní zboží

• rychlé a spolehlivé jednání

Dobrý spolehlivý internetový obchod. Velký výběr zboží za rozumné ceny. Bleskové doručení. Všem doporučuji.

Zboží uváděli, že mají skladem, ale skladem ho neměli. Zrušil jsem proto objednávku a požádal o vrácení peněz. Už jsou to dva měsíce a peníze za neuskutečněnou objednávku obchod nevrátil! Budu to muset řešit právní cestou. Rozhodně tento obchod nikomu nedoporučuji!!

• Zboží mi bylo odesláno od autorizovaného partnera ještě v den objednání. Druhý den už mi volal kurýr s doručením.
    • Zboží bylo dobře zabalené a dorazilo v pořádku i s dárkem.
    • S vrtačkou jsem velmi spokojený, splňuje co deklaruje výrobce. Je vidět dobré zpracování výrobku a kvalita značkového a již profesionálního zboží proti strojům hobby a těm co se profi jen tváří. Zkrátka DeWALT splňuje německá přísná kritéria.
    • Jen drobnost, že jsem neobdržel email o tom že balík převzala doručovací služba a údaje o sledování zásilky. Tak jsem byl zakončen, když mi druhý den ráno už rovnou volal kurýr, že mi veze balík a minuli jsme se.

• Rychlé vyřízení objednávky

• Ochota
    • Kvalitní zboží

Můžu vřele doporučit

• Výborná komunikace, fundované odpovědi a rady!!!!

• Kvalita zboží
    • Dodací lhůta

Na Manitoo jsem nakupoval podruhé a vždy zboží dorazilo v naprostém pořádku a do tří pracovních dní. Doporučuji!