• zadne
    • zkrachovali

nic tam nekupujte

• ponaučení - neplať předem a nenechej se uchlácholit tím, že prý zboží není na skladě, ale brzy dorazí...
    • nedodá zaplacené zboží

Ruce pryč!

• Podvodná firma - peníze jsem poslal na účet pro urychlení a od této chvíle již vůbec nekomunikovali. Věděli , že jsou zadluženi a dále přijímaly objednávky - PODVODNÍCI

• S prvním nákupem jsem byl spokojen, ale druhý, no hrůza
    • Nekomunikuje se zákazníkem

Špatně, zboží jsem si objednal přes eshop 8.12.2014 vůbec nekomunikovali zboží nedodali, zboží bylo na eshopu skladem, a ani se neobtěžovali mi dát vědět, že není.

• Zboží objednáno a zaplaceno předem pro urychlení objednávky.
    • Objednávka a platba potvrzena obchodem a tím to skončilo. Web vypnut a kontakty na eshop =0

Web vypnut, proto si už nikdo jiný asi nenaběhne.

• Dlouhá dodací lhůta

• 3 týdny jsem čekal na objednané zboží poté mi bylo doporučeno objednávku zrušit nebo čekat další 2 týdny s tím, že i tento termín je nejistý.
    • Peníze vrátili až po urgencích za další 3 týdny!

Rozhodně nedoporučuji!

• Příště se mu raději vyhnu

• klamavá reklama

Již podvakráte zboží, uvedené jako dostupné, k dispozici nebylo a doba vyřízení se tím velmi prodloužila. Zpočátku jsem byla s nákupem velmi spokojená, poslední objednávku jsem zrušila a využila služeb jiné internetové lékárny, kde jsem zboží obdržela během 5 dnů.

Reakce obchodu Manitera.cz

Dobrý den, omlouváme se za zdržení objednávky z důvodu výpadku u dodavatele.

Jako omluvu od nás přijměte 5% slevu na Váš další nákup.

• dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Manitera.cz

Dobrý den, omlouváme se za pozdní dodání Vaší objednávky.

Jako omluvu od nás přijměte slevu 5% na Váš další nákup.

S pozdravem tým internetové lékárny www.manitera.cz

• Seriózně vypadající a přehladné www stránky
    • Nepravdivé informace o dostupnosti zboží

Objednala jsem léky, které byly deklarovány skladem do 48hodin. Po 4 pracovních dnech jsem kontaktovala obchod, jak to vypadá s dodávkou, protože kromě potvrzujícího emailu, jsem nedostala žádnou zprávu. Paní mi sdělila, že léky budou za 14 dní - prý cosi s dodavatelem. Na dotaz proč mě neinformovali a proč mají doteď léky deklarovány skladem, mi odpověděla, že mi email asi spadl do spamu (což nebyla pravda) a že info na stránkách dají do pořádky - nic se nestalo a špatné info je tam doteď. Přišel mi jen email o stornu léků a další položka tam zůstala (doteď ji nedodali), takže nevím co si o tom mám myslet, prostě zmatky. Celkově se mi reakce obchodu nelíbila (ani se neomluvili). Léky jsem objednala jinde a dorazili v pořádku.

• Po téměř měsící stále nedodali zboží, jehož dostupnost je i v současnosti podle jejich webu 48 hodin.

Reakce obchodu Manitera.cz

Dobrý den, omlouváme se za zpoždění Vaší objednávky z důvodu výpadku u dodavatele. Zboží budeme expedovat v nejbližší době.

S pozdravem tým internetové lékárny www.manitera.cz

• na zbozi cekam jiz od 15.7. a prisel pouze 1 mail, ze zatim zbozi neni skladem, ac bylo zbozi oznacene jako skladem

Reakce obchodu Manitera.cz

Dobrý den, omlouváme se za zpoždění Vaší objednávky. Zboží budeme expedovat v nejbližší době.

S pozdravem tým internetové lékárny www.manitera.cz

• Široký sortiment, který ale bohužel ve skutečnosti není obchod schopný dodat v prezentovaných dodacích lhůtách.
    • Prezentuji u všech položek stav skladem, nebo k dodání do 24 hodin (resp. 48 hodin), ale ve skutečnosti ani po 10 dnech od objednání zboží nedorazilo. Musel jsem sám do obchodu volat, kde mi zdělili, že snad za další týden, ale nemůžou nic zaručit, zboží ve skutečnosti nemají a čekají na jeho dodání od "jiných" dodavatelů.

Klamavé informace o dodacích lhůtách, špatná komunikace ze strany obchodu. Nedoporučuji.

S pozdravem tým internetové lékárny www.manitera.cz

• Objednala jsem léky pro kočky, ihned zaplatila. Byla jsem informována o pohybu zásilky, která ale stále zůstávala údajně někde v depu v Brně, bydlím Praha východ, kde měla být uložena k vyzbednutí 5 dnů. Telefonicky jsem nakonec zjistila, že objednané léky nejsou na skladě a zásilka neopustila internetovou lékárnu. Takže jsem ji zrušila a doufám, že mi budou vráceny peníze. Bylo to příliš komplikované, již bych si zde asi neobjednala. Možná to byla jen náhoda, ale pro mne špatná zkušenost.

Po jedinném nákupu nemohu soudit. Moje nespokojenost mohla být náhoda a nechci obchodu škodit. Léky mají za dobrou cenu, vázla doprava a mylné informace.

Reakce obchodu Manitera.cz

Dobrý den, omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou.

• vidím že žádné
    • klame zákazníka

nabízí co nemá

Reakce obchodu Manitera.cz

Dobrý den, omlouváme se za zpoždění Vaší objednávky.

S pozdravem tým internetové lékárny www.manitera.cz

• Nabízí dobrou slevu na zboží, které nemá na skladě...jen nevím, jestli je to výhoda.
    • Prodává zboží, které nemá. Poslali jen část objednávky a zbytek pořád nikde!

Prodává zboží, které nemá, takže po jeho zaplacení vám napíše, že vám ho pošle během 10 dnů! Jenže dokonce ani tento "středověký" termín nedodrželi! Přijde mi to hodně nenormální.

Reakce obchodu Manitera.cz

Dobrý den, omlouváme se za zpoždění Vaší objednávky z důvodu vyprodání skladových zásob.

S pozdravem tým internetové lékárny www.manitera.cz

• zboží není na skladě ,to se mi stalo nyní a je to již 7 dní a nic se neděje.

• velký výběr
    • doba dodání
    • neaktuální stav na skladu

Toto byl třetí nákup a poslední. Doba dodání je příliš dlouhá. U léků je důležité včasné podání, čekat 11 dnů na sirup proti kašli..
    Ze 12 položek označených skladem 24 a 48hodin byly k dispozici skutečně jen 3 produkty.

Reakce obchodu Manitera.cz

Dobrý den, omlouváme se za zdržení objednávky. Jako omluvu od nás přijměte slevu 5% na další nákup.

• možná cena
    • dlouhé dodací lhůty