• Netradiční nabídka
    • Komunikace obchodu
    • Variabilita / kombinace dárků
    • Přehledný web
    • Online bankovní platba přes platební bránu neprošla, zastarelé API?

Celková spokojenost, obchod mohu doporučit. Rychlost dodání je ukázková.

Reakce obchodu Manboxeo.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a pochvalu za rychlé dodání! :)
    Těší nás, že objednávka přišla včas a v pořádku a oceňujete naše produkty a i webové stránky :)

Co se týče platby, mrzí nás, že jste s placením měl problém. S platbami nezaznamenáváme žádné chyby, je tedy možné, že byl zádrhel někde jinde.

Každopádně pro případ, že platba neprojde, stačí, když nám dáte vědět a my s Vámi vše rádi ihned vyřešíme :)
    Většinou stačí platbu opakovat s lepším připojením, nebo na jiném zařízení :)

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici.

Mějte se moc hezky,
    Veronika z Mnaboxeo.cz

• Rychlé jednání, ušetřit čas nad přemýšlením,jaký dar by byl vhodný.Tady je vše v jednom,i se zábavou
    • Uvítala bych nerozbitné plastové sklenice na šampus nebo víno s vtipným logem

Reakce obchodu Manboxeo.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, díky které se můžeme posouvat dále a zlepšovat naše služby. :)
    Jsme rádi, že oceňujete náš přístup i širokou nabídku :)

Co se týče sklenic, tak jako u všech ostatních produktů, je naším cílem originalita a kvalita každého produktu a veškerého nabízeného zboží. U plastových sklenic by nebylo jednoduché toto moto zachovat, pokud by to bylo vůbec možné.

Nicméně děkujeme za Váš tip, určitě zvážíme možnosti sklenic i lahve ;)

V současné době pro Vás máme mnoho novinek a další se chystají. Neusínáme na vavřínech a stále naše portfolio rozšiřujeme, můžete si tedy neustále přesvědčovat, že u nás bude vždy něco nového jako dárek pro blízké, nebo i pro sebe. :)

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte, rádi Vám pomůžeme.

Mějte se hezky,
    Veronika z Manboxeo.cz

Zboží jsem si objednala odpoledne, druhý den bylo doručeno. Intuitivní web, výborná kvalita fotografií, doporučuji

Přehledná nabídka, rychlost objednání a doručení, solidnost a přehlednost při placení. Díky za pěkný dárek.

• Rychlost doručení
    • Výběr
    • Originální dárek

• Rychlé a vstřícné jednání, splní všechna očekávání a produkty udělají velkou radost:-)

Objednávala jsem narozeninový dárek a musím přiznat, že splnil všechna má očekávání a působí radost!!!
    Díky moc:-)

• Rychlé dodání, dobrý výběr produktů.

Velmi spokojena..

• Rychlý bezproblémový obchod
  • Zatím mohu hodnotit jen dopravu. Je to dárek a ještě nebyl předán.

Pekne prekvapeni …..

• Můžete překvapit dárkem i když jste stovky kilometrů daleko
    • Nápis "jedu dělat radost" je trochu prozrazující

Reakce obchodu Manboxeo.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá.

Jsme rádi, že jste byla spokojena a doufáme, že dárek se líbil :)

Jak zmiňujete, překvapení je možné poslat ze všech koutů světa svým blízkým, kterým chcete udělat radost.
    Naše zásilky navíc odesíláme do všech Evropských zemí.

Co se týče balení, dlouho a pečlivě jsme vybírali právě kartonovou přepravní krabici, ve které odesíláme naše zásilky.
    Nápis "Jedu udělat radost" slouží k tomu, aby v případě, že se jedná o překvapení pro příjemce, dotyčný zásilku neodmítl.
    Samotný nápis pak neprozrazuje obsah zásilky. Příjemce tak do poslední chvíle nemá tušení o jaké překvapení se jedná.

Pokud byste v budoucnu chtěla objednat pro někoho tak, aby zásilka byla bez nápisu, stačí nám Váš požadavek napsat do poznámky ve třetím kroku v košíku.
    My následně zásilku zabalíme navíc do černé fólie :)

Stejně tak v případě jakýchkoliv nestandardních požadavků se neváhejte obrátit na naši zákaznickou podporu :)

Mějte se krásně ,
    Nikola z Manboxeo.cz

• bezproblémová komunikace, rychlé dodání, kvalitní produkty, krásné balení

• Velká spokojenost se zbožím. Chválím rychlé doručení

• Během 10 minut objednávka vyřízena a jel jsem si ji vyzvednout.

Rychlé bezproblémové jednání a vyřízení zakázky

Velmi rychlé vyřízení objednávky, do dvou dnů zboží dorazilo.

• Není co vytknout. Kéž by takto fungovaly všechny obchody.
    • Žádné nejsou.

• na webovkách je třeba se při vložení do košíku z nabídky zboží na straně 3 po navrácení k nákupu prokousávat od strany 1 - takže když nakoupíš ze strany 3, listuješ 1,2,3, postoupíš na 4, do košíku a znova od strany 1,2,3, a když je stran 18, otrava...

Rychlý nákup, obratem k dodání. spokojenost

Reakce obchodu Manboxeo.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, jsme rádi, že oceňujete naši rychlost dodání. :)
    Díky zpětné vazbě se můžeme opět posunout kupředu a zlepšovat se.

Nicméně nás velmi mrzí, že jste nebyl 100% spokojen s vyhledáváním na našich stránkách.
    Ihned jsme podnět pro vylepšení předali našemu IT oddělení, které okamžitě začalo návrh na zlepšení zpracovávat.
    Děláme vše pro to, aby naši zákazníci byli 100% spokojeni a doufáme, že díky tomuto zlepšení budeme moci tvrdit i o Vás, že jste naším spokojeným zákazníkem :)

Věříme, že na nás díky tomuto nezanevřete a budeme se moci těšit na někdy příště. :)

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na naši zákaznickou podporu.
    Mějte se hezky,
    Veronika z Manboxeo.cz

Opakovaná spokojenost se zbožím, nápaditá nabídka.