Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

• nakoupil v obchodě Manboxeo před 4 měsíci

Za ty peníze jsem si představovala něco víc no :/

Vážená Janičko,

Vaše recenze nás velice mrzí. Pro spokojenost zákazníků se snažíme dělat maximum ;)

Co bedna obsahuje, jak je veliká a kolik váží kg uvádíme vždy u každého typu přímo na webu, a to dokonce na několika místech.

Je potřeba si uvědomit, že veškeré produkty v bednách jsou KVALITNÍ a VÝJIMEČNÉ a jejich cena je tím pádem vyšší. Samotné zpracování a balení BEDNY a PÁČIDLA je také dotaženo do posledního detailu a provedeno v prvotřídní KVALITĚ, což s sebou nese taktéž vyšší pořizovací náklady a ty se potom promítají ve výsledné prodejní ceně. ;)

Navíc v ceně každé bedny máte i DOPRAVU ZDARMA a OSOBNÍ VZKAZ ZDARMA.

Věřím, že na nás nezanevřete a v budoucnu vyzkoušíte například některou z našich KPZ či CIHEL ;)

• nakoupil v obchodě Manboxeo před 7 měsíci

• Zábava při rozdělování boxu.

Na webu je sice uvedeno, co všechno box obsahuje, ale v reálu je toho za ty peníze hodně málo. Box jsme kupovali švagrovi k 50. narozeninám. Při jeho rozbalování jsem byla hodně zklamaná a bylo mi studno, co jsem to dala za chudý darek. Za ty penize, co box stál bych pořídila daleko lepší a větší darkovy koš.

Vážená Evo,

Vaše recenze nás velmi mrzí :(

Do našich beden dáváme pouze VÝJIMEČNÉ produkty, které se odlišují svou KVALITOU.

Vy jste pořídila Bednu pro whiskaře v základní verzi, která neobsahuje láhev whisky, ale obsahuje ORIGINÁLNÍ VYBAVENÍ ke konzumaci whisky.

Celkem obsahuje 10 neobvyklých PRODUKTŮ, OSOBNÍ VZKAZ a DOPRAVU ZDARMA. K této bedně doporučujeme vybrat láhev whisky dle libosti obdarovaného ;)

Nelze srovnávat naše BEDNY s darkovými koši. Košík stojí v nákupní ceně pár desítek korun, zatímco BEDNA S PÁČIDLEM se pohybuje v nákupní ceně v řádu stovek.

Příště zkuste některou z potravinových beden, v těch je produktů ještě více a mají také vysokou kvalitu a jedinečnou chuť ;)

• nakoupil v obchodě Manboxeo před 9 měsíci

• rychle
    • Za tolik peněz,7piv,nejdražší je asi ta bedna,na tom.

Vážená Katko,

Vaše recenze nás velice mrzí ;(

Před vložením do košíku každý ze zákazníků vidí, co bedna obsahuje (fotka, popis vedle fotky).

Naše bedny jsou KVALITNĚ zpracované, obsahují KVALITNÍ A BĚŽNĚ NEDOSTUPNÉ PRODUKTY, a to vše se snažíme doprovázet NADSTANDARDNÍMI SLUŽBAMI. To vše stojí nemalé peníze, což se samozřejmě promítá v konečné ceně produktu ;)

Kromě piv jste měla v bedýnce ještě DALŠÍ 4 produkty a DOPRAVU ZDARMA.

Příště zkuste některou z našich cihel ;)

• nakoupil v obchodě Manboxeo před 9 měsíci

Oceňuji že zásilka přišla velmi rychle, doutníky na fotce byly jiné než v krabici. Za tuto cenu jsem zklamaná.

Vážená Simono,

Vaše reakce nás velice mrzí, ale došlo k menšímu nedorozumění ;(

Doutníky, které jsou aktuálně v bedně, jsou STEJNÉ jako jsou doutníky na fotce, akorát jsou v jiném BALENÍ, jelikož výrobce přestal do Evropy toto původní cestovní balení distribuovat ;)

Vězte, že balení, ve kterém je nyní zasíláme, abychom zajistili kvalitu doutníků pro koncového spotřebitele, je pro nás ještě nákladnější, než bylo to původní.

• nakoupil v obchodě Manboxeo před 1 rokem

Za tu cenu je to opravdu maličkatá bednička :(

Vážená Terezko,

Vaše hodnocení nás opravdu mrzí ;(

Nicméně se nám jeví Váš postoj jako velice SUBJEKTIVNÍ. Máme za sebou desetitisíce spokojených zákazníků a 99,9% z nich si na velikost bedny NESTĚŽOVALO.

Každý ze zákazníků má možnost si u detailu bedny přečíst, jaký ROZMĚR konkrétní bedna má a stejně tak je u každé bedny napsáno, kolik a jakých položek obsahuje.

Bedna, kterou jste Vy zakoupila, obsahuje 11 POLOŽEK a DOPRAVU ZDARMA. Jedná se o produkty ŠPIČKOVÉ KVALITY, které s sebou nesou i VYŠŠÍ POŘIZOVACÍ NÁKLADY. To vše se snažíme navíc doprovázet maximální profesionalitou doprovodných služeb..

Příště zkuste verzi XXL, ta má o 5cm více na každé straně;)

• Nafocené jako bedna od televize plná pochutin ale přijde mini krabička
    • Nafocené jako bedna od televize plná pochutin ale přijde mini krabička

Nafocené to mají špičkově. Vypadá to na slušnou bednu větších rozměrů ale přijde Vám mini krabička s mini obsahem. Rozhodně to je za 1700 Kč
    předražené.

Vážený Mirku,

to by mě zajímalo, jakou máte doma televizi ;)

Ne, teď vážně. Váš postoj je velice SUBJEKTIVNÍ. Máme za sebou desetitisíce spokojených zákazníků a nikdo si na velikost bedny nikdy NESTĚŽOVAL.

Bedna, kterou jste Vy zakoupil, obsahuje 11 POLOŽEK a DOPRAVU ZDARMA. Jedná se o produkty ŠPIČKOVÉ KVALITY, které s sebou nesou i VYŠŠÍ POŘIZOVACÍ NÁKLADY. To vše se snažíme navíc doprovázet maximální profesionalitou doprovodných služeb..

Příště zkuste verzi XXL, ta má o 5cm více na každé straně;)

• nakoupil v obchodě Manboxeo před 1 rokem

Obsah by jsme sami nakoupili levněji a nebylo to ani v nějaké extra krabici. Ale v obyčejné kartonové.

Vážená Kristýno,

velice nás mrzí Vaše recenze, nicméně zakoupila jste dárkové balení JERKYNÁTOR, které stojí 499,- včetně dopravy, osobního vzkazu a obsahuje 4 druhy toho nejlepšího sušeného masa.

Krabice je kartonová, což je uvedeno na webu a zřejmé z fotografií, nicméně tak obyčejná není, jelikož je potištěna naším speciálním logem Jerkynátor.

Pakliže budete v budoucnu hledat originálnější dárek, zvolte spíše bednu s páčidlem či cihlu s kladivem ;)

• nakoupil v obchodě Manboxeo před 1 rokem

• velmi milá paní na infolince
    • osobní odběr za poplatek 69kč!
    • nalézt výdejnu je docela obtížné
    • týpek ve výdejně tam prostě nebyl...

Paní na infolince palec nahoru. Týpek ve výdejně-popravit.

Vážený Honzo,

primárním smyslem e-shopu www.Manboxeo.cz není prodej samostatných produktů, nýbrž prodej DÁRKOVÝCH BALENÍ v DŘEVĚNÝCH BEDNÁCH S PÁČIDLEM. Tomu je přizpůsobena i cenová politika expedičních služeb.

Na všechny naše DÁRKOVÉ BEDNY i DÁRKOVÉ CIHLY se vztahuje DOPRAVA ZDARMA včetně OSOBNÍHO ODBĚRU ZDARMA ;)

Pro náš e-shop využíváme služeb kvalifikované EXTERNÍ logistické společnosti z důvodů vysoké sofistikovanosti související s expedicí bedýnek.

Vy jste si na našem e-shopu kupoval 1 x Ovocné bonbony Mrs.Brdiges za cenu 128,- Kč. Vzhledem k tomu, že výše uvedené společnosti platíme za zkompletování jedné objednávky na osobní odběr 81,- Kč, není v našich ekonomických silách poskytovat tento způsob "dopravy" zdarma, při výši objednávky PRODUKTŮ MIMO BEDNU, nižší, než 2000,- Kč. ;)

V následujícím týdnu zdokonalíme informační email o adrese OSOBNÍHO ODBĚRU plus necháme lépe označit samotné výdejní místo ;)

Ohledně přístupu "týpka ve výdejně" se Vám v pondělí ozve "velmi milá paní z infolinky" a ráda by věděla, jaké vše probíhalo ;)

Nicméně primárním smyslem e-shopu www.Manboxeo.cz je VŽDY SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK, proto se s Vámi tato paní pokusí v pondělí najít cestu, jak Vaši zkušenost s naší e-shopem zpozitivnit ;)

• nakoupil v obchodě Manboxeo před 1 rokem

• Myslela jsem si,ze když nabízejí cihlicku na památku s textem,tak dojde cihlicka,ne kus papíru

Vážená Jano,

nejspíš jste se spletla, jelikož my nikde nenabízíme "cihličky s textem na památku". Máme buď Bedny s páčidlem a nebo Cihly s kladivem.

Do obou dvou baleni je možné přidat osobní vzkaz (přáníčko) pro obdarovaného. Ten má rozměr kartičky A6 a podobu, kterou si zákazník volí při vyplňování objednávky.

Vy jste objednávala Bednu pro masozravce a tu jste také v pořádku dostala i s požadovaným vzkazem.

K Vašemu negativnímu hodnocení muselo nejspíše dojít na základě nějakého Vašeho nepochopení našich nabízených služeb :(

Lukáš Legàt

• nakoupil v obchodě Manboxeo před 2 lety

• Zajimavy darek
    • Nemoznost platit kartou pri osobnim prevzeti i kdyz sklad platbu umoznuje.

V 21. stoleti ocekavam sluzby dane dobe ve ktere ziji.

Vážený Lukáši,

Vaše hodnocení nás velice mrzí:(

O tom, že je za naše zboží ve skladu možné platit pouze hotově, informujeme zákazníky před vytvořením objednávky i po vytvoření objednávky.

Nehodláme podporovat banky v aplikaci jejich nesmyslných poplatků.

Ať se bedna líbí;)

• nakoupil v obchodě Manboxeo před 3 lety

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nakoupil v obchodě Manboxeo před 3 lety

Nápad se nám moc líbil a proto jsme se rozhodli dát bednu od manboxeo jako dárek k narozeninám.
    Bohužel jsme mysleli, že bedna bude trochu bytelnější.. oslavenec se bez větší námahy a během chvilky dostal dovnitř a tím celé to kouzlo ohledně "nedobytné" bedny zmizelo.

Vážená Kristýno,

upřímně nás mrzí Vaše hodnocení. Jak dlouho oslavenec bednu otevíral?

Každá bedna je zatlučena tuctem stavebních hřebíků a její správné uzavření je pečlivě kontrolováno. Všechny bedny se zatloukají stejným způsobem a vždy si zákazníci "stěžovali" spíše na to, že se do bedny těžko dostávalo, a že bychom těch hřebíků do víka mohli dávat klidně méně;)

Takže buď má každý jinou představu o tom, jaká je "optimální" doba pro vypáčení bedny Manboxeo, a nebo jste darovali bednu Supermanovi;)

Tým Manboxeo

• nakoupil v obchodě Manboxeo před 3 lety

Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• nakoupil v obchodě Manboxeo před 3 lety

• dlouhá doba dodání, před Vánocemi nestíhají, žádné údaje o datu dodání

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí Vaše nespokojenost s našimi službami.

Omlouváme se za prodlevu v doručení. Všichni naši zákazníci obdrží své bedny včas v termínu, který uvedli do poznámky, či pomocí emailu či telefonicky. Napište nám prosím email na info@manboxeo.cz nebo se nám ozvěte na telefon 725 514 945 a my vám sdělíme termín doručení.

Tým Manboxeo

• nakoupil v obchodě Manboxeo před 4 lety

Hezký dárek, ale určitě neneí pravda to, co píší na netu - trvanlivost dodaných potravin není zdaleka rok, ale max 5 měsíců......

Vážený zákazníku,

omlouváme se za vzniklé nedorozumění.

Na našich stránkách uvádíme, že v případě potravin se v drtivé většině jedná o produkty, které mají minimální datum trvanlivosti, stanovené výrobcem, jeden rok.

Nicméně tím není řečeno, že v době, kdy k Vám potraviny v bedně dorazí, budou mít stále minimální datum spotřeby celý jeden rok. Většinou se jedná o minimální dobu trvanlivosti v řádech měsíců, což uvádíte.

Děkujeme za zpětnou vazbu a text na stránkách budeme muset upravit tak, aby k takovýmto nedorozuměním již nadále nedocházelo.