• Zboží skladem zatím po týdnu nedorazilo
    • Dodací lhůty

Zboží skladem, není po týdnu ani vyexpedováno ze skladu

• Obchod je celkem v pohodě a reaguje jak většina jiných obchodů.
    • Bohužel používá k přepravě DPD, což je nejhorší přepravce v České republice.
    • Zásilka z Pardubic na Moravu byla nejdříve odeslána do Prahy, tam ležela celý den někde ve skladu, následně přepravena do Zlína, tam ležela ve skladu další celé dva dny pouhých 50 km od cílové destinace. DPD řekne, že to jinak nejde, ale oni to prostě jinak neumí.

Z důvodu extrémně dlouhé přepravy a nemožnosti volit jiného přepravce obchod nedoporučuji.

Na internetu sdělení, že zboží je skladem, po objednání mi bylo sděleno, že zboží není a dodací lhůta je neznámá!

• Klamou spotřebitele, uvádí zboží skladem a přitom ho vůbec nemají.

• Při objednání byly uvedeny 2 ks skladem, následně mi bylo sděleno, že zboží není na skladě

zboží není skladem ani nikdo neví kdy bude

• Je třeba si vyndat hlavu z p....e a začít se tomu věnovat,

Na stránkách bylo zboží co jsem potřeboval, ale přišlo jiné.

• nepravdivé informace o výrobku
    • dodací lhůta nesouhlasí s uvedenou lhůtou

zvolené zboží uvádějí jako skladem, pak přijde potvrzení objednávky s dodací lhůtou až několik týdnů !!!

• Do obchodu se nedá zatelefonovat, protože, jak píší ne webu, mají toho hodně
    • Mailem Vám potvrdí že zboží odevzdali dopravci a po několika dnech se nic neděje
    • Když je žádáte o kontakt na dopravce, tak ho nemají.
    • Je štěstí že jsem zboží nezaplatil předem.
    • Je možné, že zboží ani nemají.

Nedostatečná komunikace, posílají automatické emaily o tom, že zboží předali dopravci, nikdo z dopravy se Vám neozývá, do obchodu se nedá dovolat. Pak ještě přijde žádost o hodnocení nákupu /obchodu aniž by došlo k dodání zboží. Opravdu nechápu jak mohou takto fungovat.

Mamzahrada inzeruje něco co nemůže zajistit. Velké zklamání

• Inzerují něco co nemají

• Udáváte na skladě standardně po 1 ks zboží i když jej vůbec nemáte a ani nemáte tušení kdy skladem bude. Na neexistující zboží v obchodě přijímáte i objednávky s platbami. Když zboží není k mání, peníze zřejmě vrátíte. Ale do té doby je to pro obchod bezúročná půjčka !
  • Píšou skladem přitom nemají nic.

• zatim nechci komentovat

• lžete žádný dostatečný předstih s domluvou s přepravní společnosti není jsem postaven časově před hotovou skutečnost. viz komunikace s obchodem.

• Na eshopu mají stále uvedeno že zboží mají skladem ale poté zavolají a omluví se že zboží vyprodali... Na webu samořejmě dále svítí že zboží ie sjladem... Kamna Hass+Sohn AVESTA

Obchod nemá zboží skladem byť to takto uvádí. Nikdo semnou ani náznakem nekomunikoval. Pouze vám přijde e-mail že vám z jejich strany zrušili objednávku. Fakt palec nahoru. Jsou to machři.

• Uvádí nepravdivé údaje u nabízených výrobků.
    • Do obchodu se nelze dovolat a zkontrolovat objednávku
    • Absolutně žádná snaha o vyřešení problému
    • Zrušení objednávky bez jakékoli omluvy

Koupený sporák byl vyroben z tenkých plechů.Nerezové boky měly ostré hrany.
    Při druhé objednávcesporáku na dřevo /byl inzerován na shopu / mi nebyl dodán s tím že jej memají. Objednávku jsem zrušil.