Vydeorha kterou jsem koupil byla bazarová a zabalená v novém obalu tak, aby se zdálo že je nová. Cena alespoň odpovídala bazarové hře, takže mi to až tolik nevadilo.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Prebal hry bol v nemčine, nikde na stránka to nebolo spomenuté
    • Hra bola použitá, nebola zabalená v originálom balení

Hru som vrátil, doručená bola 30.1, peniaze zatiaľ neboli zaslané späť.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Zbozi budu vracet, je nekompletni.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla smazána z důvodů konkurenčního hodnocení.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Použité zboží už nikdy více bacha na to

Obchod nereagoval na objednávku, proto jsem ji zrušil. Platba zatím nebyla vrácena.

• Zboží bylo už evidentně použito. Obal špinavý, přelepený. Ochranná fólie stržená.

• dobré ceny
    • doba dodání

Na objednané zboží jsem čekal týden. Mělo být doručeno do Zásilkovny, nakonec jej dovezl jiný dopravce. Chyba byla zřejmě způsobena nesprávným zadáním údajů při odesílání zásilky.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Moje jediná zkušenost byla negativní, zboží bylo skladem, udělal jsem objednávku a pak mi volali z e-shopu, že zboží není a nebude, koupil jsem obratem jinde.

• TV neumí aktuální českou normu DVB-T2 takže nenaladíte žádné programy z pozemního vysílání
    • satelitní část nemá české EPG - místo obsahu filmu uvidíte klikyháky
    • peníze za vrácené zboží přišly až po 21 dnech od vrácení TV po 3 urgencích
    • obchod vrátil o 405 Kč méně než TV stála

nepříjemný prodejce argumentoval nutností znovu zabalení TV za které si naúčtoval 405 Kč

Reakce obchodu mamevsechno.cz

Dobrý den velmi nás mrzí vaše nespokojenost ovšem kupoval jste televizor který výše uvedené vlastnosti skutečně nemá a je na to řádně upozorněno velkým červeným písmem pod tlačítkem koupit POZOR! TELEVIZOR NEPODPORUJE DVB-T 2¨
    TV je kupována hotely a lidmi jenž mají kabelovou televizi díky nejlevnější ceně na internetu.
    Doporučuji před nákupem vždy si řádně přečíst co kupujete tím se vyhnete zbytečným komplikacím .
    S pozdravem Mámevšechno.cz