• Žádná
    • Samolepky - jmenovky nejdou vyloupnout z Archu. Po napsání reklamace emailem, žádná odezva již druhý den.

Reakce obchodu Mama Labels

mrzí nás, že se při výrobě vaší objednávky stala chyba s ořezem samolepek.
    Podle systému vidím, že jsme vám již zaslali nové. Věřím, že nyní bude vše v pořádku a budete spokojená.

Zmiňovaný email se mi, bohužel, nepodařilo dohledat.

Lidia, Mama Labels

• Vlastný namet
    • Odpadavaju pri praní. Aj keď nepoužívam avivaz,bielenie a podobne.
    • Pri druhej objednávke prišli nálepku ktoré nejde vylupnut. Nemajú orez po obvode. Reklamujem a som zvedavá na riešenie.

Dodanie relatívne rýchle. Pekne balenie.

Reakce obchodu Mama Labels

velmi nás mrzí vaše špatná zkušenost.
    V mezidobí vašich objednávek jsme vylepšili naši technologii tisku, proto věřím, že budete spokojená.
    V systému vidím, že Vám reklamované zboží se špatným ořezem již bylo odesláno. Je nyní, prosím, vše v pořádku?
    Děkuji a hezký den,
    Lidia, Mama Labels

Nálepky jsem nalepila dle návodu, vyprala na 30 stupnu, ale vetšina nálepek nepřežila. Velke zklamani.

Reakce obchodu Mama Labels

děkujeme za Vaši objednávku. Je nám velice líto, že samolepky neslouží tak, jak mají. Prosím pošlete nám mail na adresu [email protected] a vyřešíme spolu reklamaci.
    Mili, Mama Labels

Už bych si neobjednala. 1x vypráno a mám to po cele pračce. Nesmysl. Nedrží to.

• Ochotná a rychlá komunikace
    • Zboží nefunguje, jak má (razítko na oblečení se hned po prvním vyprání smylo, není čitelné a za mě je tedy k ničemu)

Razítko není dobra volba.

děkujeme za Vaši objednávku.
    Moc nás mrzí, že Vaše razítko nefunguje tak, jak má. Prosím obraťte se na nás na emailové adrese [email protected] kde dořešíme případnou reklamaci.

Mili, Mama Labels

• Samolepky jsou super, krasne drzi nejen na obleceni
    • Neprisla kompletni objednavka

děkujeme za Vaši objednávku.
    Ve Vaší objednávce chyběl inkoust, poslali jsme Vám jej na naše náklady ihned, jakmile jste nám dala vědět. Moc nás tato situace mrzí, chybička se vloudila.
    Děkujeme za pochopení,
    Mili, Mama Labels

• Dá se navolit, krasny disain nálepky, bohužel nic neprislo.
    • Tyden po objednání žádná zprava. Objednané nálepky nikde. Komunikace obchodu nulová. Jsme maximálně nespokojena.

děkujeme za Vaši objednávku
    Kontrolovala jsem ji v systému a není uhrazená, neprošla platba GO Pay. Prosím o uhrazení objednávky, abychom na ní mohli začít pracovat.
    Mili, Mama Labels

• Po vyprání nedrží a odlepuji se

děkujeme za Vaši objednávku.
    Pokud se Vám samolepky odlepují a postupovala jste podle návodu, prosím, kontaktujte nás na email [email protected] kde spolu dořešíme reklamaci.

• Nízká kvalita tisku

děkujeme za Vaši objednávku.
    Mohla bych Vás požádat o zaslání emailu na adresu [email protected] a o bližší specifikaci, popřípadě o zaslání fotografií? Pokud byly samolepky chybně vytištěny, rádi s Vámi vyřešíme případnou reklamaci.

• Rychle dodané
    • I přes dodržení veškerých podmínek, nalepky na obleceni nedrží. Hned při prvním prani všechny dole.

děkujeme za Vaši objednávku.

Moc mě mrzí, že Vám samolepky na oblečení nedrží tak, jak mají. Napsala jsem Vám email, prosím o odpověď, ať můžeme rozjet reklamační řízení.
    Mili, Mama Labels

• Dle tel.rozhovoru se chybu budou snažit co nejdříve napravit, tak snad už dostaneme ty správné samolepky .
    • Přišly úplně jiné samolepky, než jsem objednávala a část objednávky jsem musela ještě předtím vygenerovat znovu, protože mi přišla od nich chyba, že se jim samolepka správně nenačetla.

Reakce obchodu Mama Labels

děkujeme za Vaši objednávku a recenzi.
    Jak píšete, bohužel se nám nevygenerovala Vaše objednávka, a proto Vám byl zaslán kód na 100% slevu. Moc se Vám omlouváme i za následné komplikace při zaslání chybné objednávky. Věřím, že teď už bude vše v pořádku.

Děkujeme za pochopení.
    Mili, Mama Labels

• Spatny popis produktu. Tady pisete mini nalepky na tuzky, na webu na veskere detske potreby

Jak uz pisi vyse, pro mini labels vnimam Matouci popis. Tady uvadite Ze jsou to nalepky na tusky a na webu na veskere potreby. Nalepila jsem je dvere na vnitrni stranu bot a na druhy den se odlepil.. Takze opravdu nespokojenost. Dale se vubec nedaji odlepit samovolne z archu dle vyznaceni. Musim je strihat a pak odlepit nalepku od papiru. Je to neprakticke a zdlouhave. V minulosti jsem objednala nalepky na obleceni a ty mi prisli lepsi

děkujeme za Vaši objednávku.
    Objednala jste si mini samolepky na věci, ty jsou opravdu určené výhradně na věci. Pokud jste chtěla samolepky do bot, ty máme v nabídce taktéž.
    Pokud Vám nešly samolepky odlepit, je to chyba ořezu a rádi Vám objednávku vyreklamujeme, napište nám prosím na email [email protected] a my Vám pošleme samolepky nové.
    Mili, Mama Labels

• Zboží přišlo za pár dní
    • Špatná kvalita

Objednávala jsem od Vás již minulý rok, kdy zboží došlo se zpožděním, což dokáži pochopit. Přesto jsem letos objednala znovu, ale bohužel jsem dostala štítky, které nejdou odlepit. Vypadá to, že nejsou pořádně proříznuté, takže se slupuje jen vrchní průsvitný obal. Štítky jsou tak víceméně nepoužitelné. Nevím, příští rok už se budu muset asi porozhlédnout někde jinde.

děkujeme za Vaši objednávku.

Pokud Vám nejdou štítky pořádně odlepit, rádi Vám je v rámci reklamace pošleme znovu. Někdy se stane, že se štítky pořádně neproříznou, je mi líto, že se to stalo právě Vám.
    Ihned zadávám tedy nové štítky do výroby, aby Vám v následujících dnech byly doručeny nové.

Pokud byste měla jakýkoliv dotaz napište nám na [email protected]
    Děkujeme za pochopení,
    Mili, Mama Labels

nevím co mám hodnotit... 29.8. objednáno, dnes 5.9. zatím nedorazilo, placeno ihned, když obchodu trvá doručení, tak posílejte hodnocení zákazníkům o chvíli dýl...

děkujeme za Vaši objednávku.
    Vaše objednávka byla expedována 3 dny po objednání, mezitím byl víkend a dnes se bude podle webu PPL doručovat :)

• Dlouha dodaci lhuta

děkujeme za Vaši objednávku.
    Díky obrovskému zájmu vyrábíme samolepky dnem i nocí. Uděláme maximum, aby k vám dorazily co nejdříve, nicméně některé objednávky se mohou mírně zpozdit. Vaše objednávka bude odeslána dnes.
    Děkujeme za pochopení.
    Mili, Mama Labels

• Nakoupila jsem v obchodě už několikrát, nikdy nebyl s nalepkami problém, ale letos přišly nálepky, které se nedají odlepit. Jako by byly jen vytištěné, ale "neproříznuté".

děkujeme za Vaši objednávku.

Je mi moc líto, že jste obdržela samolepky s chybným ořezem. Kontrolovala jsem Vaši objednávku a je zde více objednaných samolepek, mohla byste nám na email [email protected] napsat, o které samolepky se jedná, abychom Vám mohli zaslat nové v rámci reklamace?
    Děkuji a ještě jednou se omlouvám za komplikace.

Objednala a zaplatila jsem 31.5. Je 8.6. A zboží ještě nepřišlo

Dobrý den, paní Marcelo,
    mrzí mě, že nejste s našimi službami spokojená. Mohla bych Vás požádat o číslo objednávky? Prověřila bych, co se děje a popohnala ji.

hezký den,
    Mili, Mama Labels

• Tentokrát velmi rychlé vyřízení objednávky, nicméně nejspíš na úkor kvality
    • objednávala jsem zde min. 3x a v minulosti vše perfektní. Nyní bohužel ne.
    • tentokrát velká nespokojenost se vzhledem samolepek - velmi špatně čitelné jméno
    • chybí mi zpětná vazba, pokud eshop obdrží objednávku a při tisku zjistí, že je jmenovka špatně čitelná, měl by dle mého názoru, kontaktovat zákazníka a navrhnout mu nějaké náhradní řešení, které by mělo vycházet právě ze zkušeností výrobce
    • při vytváření objednávky se vše zdálo v pořádku, nicméně po obdržení samolepek velké zklamání - velmi špatně čitelné a za mě tentokrát neprofesionální práce

Ve zmiňovaném eshopu jsem nenakupovala poprvé a kromě poslední objednávky bylo vždy vše podle mých představ.
    Bohužel s posledním výrobkem jsem absolutně nespokojená, jméno na samolepce špatně čitelné, nulová komunikace obchodníka. Až budeme potřebovat další jmenovky obrátím se na konkurenci. Není to úplně nejlevnější záležitost a i proto očekávám kvalitu.

Samolepky jsou jiné kvality než když jsem je objednávala před 3 lety. Tyhle nedrží a pokaždé se mi v pračce nějaká ta nálepka odlepí. To se mi nestávalo u těch předešlých. Když je srovnám, materiál už není stejný. Navíc tyhle mi došly velikostně větší než ty předchozí.

• velký výběr
    • barevné, veselé

Koupila jsem si nálepky na oblečení. Dle recenzí a doporučení známých. Bohužel nedoporučují. Každá nálepka, která byla na oblečení (vše jsem lepila dle návodu) byla po vypráni fuč :-( Snad ani jedna mi nezůstala na oblečení. Velké zklamání.