Dostal jsem jen jednu ze tří objednaných položek.

• Špatně popsané zboží

Chtěl jsem koupit pro dceru, nosítko pak mi volaly že jsem si objednal pouze doplněk, mělo by to být lépe popsané.

Reakce obchodu Mamaja.cz

Mrzí nás vaše nespokojenost.

Objednávku jsem platila bankovním převodem v pondělí. Objednávka mi stále ještě nepřišla. Když jsem objednávala zboži na dobírku, nebyl nejmenší problém.

Reakce obchodu Mamaja.cz

bohužel jsme nemohli Vaší platbu identifikovat, poněvadž jste ji poslala bez variabilního symbolu a ještě v jiné výši než byla hodnota objednávky ( bez poštovného). Naši účetní tedy trvalo delší dobu, než přišla na to, k jaké objednávce platba patří. V případě zaslání správných údajů byste měla svou objednávku již doma o:) .

• Žádné
    • Velmi malý výběr, v požadované velikosti pouze 1 druh zboží.
    • Zboží nebylo poškozené, přišlo však v poškozeném obalu,jako dárek problém. Nevracela jsem,protože v obchodě byl poslední kus.

Byl to tip od snachy.
    Špatné zásobení zbožím.
    Doručení a doprava v pořádku.
    Nedoporučila viz. předchozí text.

• Originál zboží manduca
    • Oficiální stránky manduca vás odkazů na tento web, ale přitom je tu cena jedna z nejvyšších.

Špatná komunikace, musela jsem si volat zda zboží poslali nebo ne,abych věděla kdy dorazí.

Reakce obchodu Mamaja.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí vaše nespokojenost s naším obchodem. Vaší objednávku jsme vyřídili v nejkratším možném termínu termínu. Všechny zákazníky informujeme ohledně odeslání a doručení emailem a SMS zprávou. Můžeme Vás ubezpečit, že pokud máme na stránce uvedeno, že máme zboží skladem, tak je skutečně máme skladem a ihned je odesíláme. Bohužel nejsme schopni ovlivnit vyšší moc v podobě SPAM koše, chyby v telefonním čísle, případně jiného důvodu proč Vám nebylo doručeno oznámení o odeslání.Věřím, že došlo k souhře náhod a na náš obchod nezanevřete.

Ač jsem nakoupila přesně dle tabulky velikostí uvedených na stránkách obchodu, tak musím zboží vrátit, jelikož je mi malé :(.

Krom toho na můj emailový dotaz ohledně výměny zboží nikdo neodpověděl.

Reakce obchodu Mamaja.cz

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojená s obchodem. Nicméně Váš dotaz k nám nedorazil, proto jsme jej nemohli zodpovědět. Zkuste nám jej poslat znovu - na adresu [email protected], nebo [email protected]. Rádi Váš problém vyřešíme k maximální spokojenosti.

• Nikdo mne do dneška nekontaktoval, nevím do dnešního dne, zda zboží vůbec dorazí. TATO SITUACE MNE VELMI MRZÍ.

Na to, že objednávám zboží začátkem dubna a příjdou mi v potvrzovacím emailu pokyny ohledně dodání zboží ohledně vánoc a vánočních svátků.......nevím co si o tom mám myslet. Raději bych uvítala termín dodání zboží.Jsem zklamaná, toto je můj první nákup.
    V opačném případě nákupu na "Pěkný domov" - kde jsem objednávala značkové damaškové povlečení ( objednala jsem v poledne) a druhý den v 10 hod. mi PPL zboží doručilo.Velmi milé překvapení.Toto jsou služby.Vřele tento obchod doporučuji.

Reakce obchodu Mamaja.cz

Dobrý den, zboží jste si objednala 31.3.2014 a zvolila platbu převodem předem. V potvrzovacím emailu Vám přišly veškeré pokyny k platbě. Skladová dostupnost je uvedena na webových stránkách, takže víte, že je vše skladem. Ostatně zboží, které není skladem ani nelze objednat a nenabízíme je. Takže nyní čekáme pouze na připsání peněz na náš účet. Vzhledem k tomu, že na vystavených dokladech je splatnost 14 dnů, nedotazujeme zákazníky před uplynutím splatnosti, abychom je neuháněli zbytečně předem.
    Takže chybu na naší straně žádnou nevidím, pouhé nedorozumění z vaší strany.

• Cena.
    • Webové stránky

Důvěryhodný obchod. Velmi dobrá nabídka zboží.

Reakce obchodu Mamaja.cz

děkujeme Vám za hodnocení. Mrzí nás, že i přes celkovou příznivou spokojenost byste náš obchod nedoporučila. Můžeme Vám přislíbit, že na nových a věřím, že daleko přehlednějších stránkách se již intenzivně pracuje.
    Kateřina Borunská, Mamaja

• Zbozi jsem v tomto obchode objednala proto, ze na webovych strankach bylo uvedeno, ze jej maji skladem. Byla to ale nepravdiva informace a na dodani cekam jeste dnes - po 10dnech od objednani.

Reakce obchodu Mamaja.cz

Dobrý den, bohužel se Vámi objednané zboží vyprodalo, poněvadž se sešlo ve stejný den několik objednávek na stejnou položku (což není u této skladové položky obvyklé a přírodní kosmetiku se snažíme prodávat vždy co nejčerstvější vzhledem ke krátkým expiračním lhůtám). Další dodávku zboží zkomplikovaly svátky a dovolené s tím související u našeho dodavatele.

• Dobrý sortiment.
    • Neflexibilní komunikace s pražskou prodejnou. Moje zásilka se napoprvé nenašla, musela jsem přijít znovu.

• Ekologicky šetrné zboží pro maminky a miminka
    • Zboží objednané na prodejnu mi na prodejně odmítli vydat, neměli tam ani fakturu a ani nevěděli, že pokud uvádím při objednávání platbu převodem, zboží nebude odesláno, dokud platba nedorazí na účet obchodu. Takže mi zboží prostě nevydali.

Zajímavá nabídka, ale osobní přístup v obchodě a výdejním místě v Praze je velmi nepříjemný, arogantní.

Reakce obchodu Mamaja.cz

je nepříjemné, že k teto skutečnosti došlo. V době letních prázdnin, kdy stálý personál čerpá zaslouženou dovolenou, vypomáhájí v prodejně brigádnicí, kteří nemusí mít takové zkušenosti, přesto byla snaha situaci s Vaší objednávku ze strany personálu ihned vyřešit. Obsluhující brigádnická prodavačka nás telefonicky kontaktovala pro objasnění situace. Vaše objednávka Vám byla dnes odeslána na naše náklady přímo domů.

• Nektery personal v Praze by po prichodu zakaznika mohl alespon pozdravit! Predani zasilky osobniho odberu nebylo radne oznaceno (jmeno,cislo zakazky), dlouhe dohledavani dle ceny zasilky.

Eshop dobry, dodavka a osobni odber v Praze drhne. Nakoupene zbozi bylo v poradku. Priste jiz asi zvolime jiny obchod.

Reakce obchodu Mamaja.cz

děkujeme za kritiku. Špatné označení objednávky vzniklo v našem expedičním skladu s prázdninovým provozem a ne úplně zkušeným brigádnickým personálem. Za vzniklé komplikace se omlouváme a vynasnažíme se těchto chyb vyvarovat.

• špatná komunikace mezi jednotlivými zaměstnanci obchodu, špatná organizace objednávek v okamžiku, kdy např. některá položka není na skladě...těžká domluva

Reakce obchodu Mamaja.cz

Můžete nám prosím zaslat na infozavináčmamaja.cz číslo Vaší objednávky, tak abychom mohli ověřit stav objednávky ?

• Zmatek.

Obchod nedoporučuji. Dodali mi tašku s jiným vzorem než jsem si objednala. Na mou připomínku se ozvali jen jednou, a to s odpovědí, že v taškách je zmatek již od výrobce a oni je prodávají tak, jak jsou na jejich stránkách inzerované, což se jim ale v mém případě nepodařilo. V závěru napsali, že tašky s těmito vzory jsou již dlouhodobě vyprodané a nebudou k dispozici, přičemž tu konkrétní tašku, kterou jsem si objednala nadále inzerovali a ke dnešku stále inzerují na svých stránkách jako dostupnou. (?)

Zcela ignorovali dotaz v objednávce.

Reakce obchodu Mamaja.cz

Design tašky jsme Vám dodali přesně podle Vaší objednávky dle našeho eshopu. Chybná byla pouze visačka označující typ tašky, ze strany výrobce, na což jsme Vás upozornili v emailu.
    Váš dotaz jsme neignorovali, vzhledem k tomu, že jste napsala rozměry Vašeho dítěte a my shledali, že odpovídají Vámi zvolené velikosti - zaslali jsme Vám požadované zboží již bez další konzultace. V případě, že by Vámi zvolená velikost neodpovídala zaslaným rozměrům kontaktovali bychom Vás a navrhli Vám jinou velikost.