žádná komunikace, délka dodání a zboží došlo bez faktury ( i jakéhokoli jiného dokladu)

• Problém byl pouze s dodací dobou. Ačkoliv byl župan uveden jako skladem a k objednání došlo v pondělí, odeslán byl až ve čtvrtek a k vydzednutí byl tím pádem až v pátek. Vzhledem k tomu, že jsem spěchal, protože jsem si jej objednal primárně kvuli vikendu v lázních, celkem realně hrozilo, že nemusel dorazit včas...

• Příkladná komunikace.

• přehlednost stránek
    • rychlost dodáni
    • o ničem nevím jen to pošovné by mohlo být trochu levnějśí :-)

s obchodem jsem byl spokojen jen česká pošta při dodání opét zklamala (přišla sms kdy balík bude doručen a i přesto, že jsem byl celý den doma većer přišla sms o nezastižení a tak jsem musel druhý den na pośtu) a pro to bych raději doporučil jiný způsob dodání

• kvalitní zboží za rozumný peníz, rychlé dodání
    • nevím

První nákup.Vše proběhlo bez komplikací. Sklo dorazilo rychle a nepoškozeno.

• Zdá se, protože máme zatím jen jednu zkušenost s nákupem, že serióznost a zájem o spokojenost zákazníků.
    • Nevíme o žádných.

Napoprvé nezklamal!

• kvalitní zboží
    • nevím

• kvalitní zboži
    • nevim

• Pohodlný nákup, solidní výběr
    • Není mi jasné, proč dodání dobírkou stojí 135 Kč a "balík do ruky" k převzetí na poště je o 20 Kč dražší, když s tím má pošta vlastně méně práce.

Reakce obchodu Mám-styl.cz

Jelikož "balík do ruky" je opravdu balík do ruky a ne dodání na poštu a pošta u balíku do ruky doručuje do druhého dne od podání, u obyčejného balíku doručuje obvykle do 4 dnů, což je ten hlavní rozdíl. Dále pak u balíku do ruky chodí přímo od pošty SMS zákazníkovi o převzetí balíku a pak další SMS o doručování balíku, což tato služba u obyčejného balíku není. Více informací se můžete dočíst na stránkách České pošty www.ceskaposta.cz.

• kvalitní zboží, rychlé doručení

Doporučuji nákup zboží v tomto obchodě.

• Rychla, velmi vstricna a profesionalni komunikace...

• velmi kvalitní zboží

Velmi dobrá a vstřícná komunikace
    doporučuji všem

• Dobrá a vstřícná komunikace, pěkný design. Velmi kvalitní zboží!
    • Doprava - málo variant.

Příjemný nákup velmi kvalitního zboží.