• Naprosté zklamání. Již několikrát jsem zde nakupovala a vše bylo bez problémů. Tentokrát jsem rozčarovaná. Barvy chyběly, nepatřily k tomuto motivu,byly totálně vyschlé a když jsem se je snažila naředit vodou,tak jsem měla na štětci hroudu něčeho si. Kdybych neměla schované barvy z jiných obrazů a kdybych nespěchala na to to namalovat, neboť jsem to měla jako dárek,tak bych to okamžitě reklamovali. Hrůza. Já doufám, že to bylo jen nedorozumění a že se to už nebude opakovat. Přeji vám hodně spokojených zákazníků.

Reakce obchodu Maluješ

děkujeme za recenzi. Mrzí mě tato situace s barvičkami. Občas se to stát může a to Vám potvrdí každý eshop, který prodává malování podle čísel. Věřím, že jste potřebovala obrázek rychle namalovat a tak jste improvizovala se staršími barvami. Kdybyste zavolala nebo napsala, hned ten den bychom Vám zaslali barvy nové a mohla byste obrázek vymalovat bez problémů. Jsme opravdu k zákazníkům vstřícný a chceme, aby v malování nacházeli odreagování a odpočinek a také, aby v sobě probudili kreativitu. S jakýmkoliv problémem nebo dotazem se na nás můžete obrátit, jsme tu pro Vás.

Vladimíra z Maluješ.cz

V objednávce mi dorazila polovina barev vyměněna za úplně jiné, které jsem si neobjednala.

Reakce obchodu Maluješ

děkujeme za recenzi. V objednávce vidím, že jste si objednala barvičky. Možná bylo matoucí, že máme nové číslování barev. Zašleme Vám nový převodník číslování. V tuto chvíli je to již na našich stránkách https://www.malujes.cz/prislusenstvi/malovani-podle-cisel-akrylove-barvy-vyber-243-odstinu/.

Je možné, že email skončí jako spam nebo ve složce Hromadné :)

Vladimíra z Maluješ.cz

• Obchod rozhodně nedoporučuji. Objednávala jsem si 3 obrazy. Jeden z nich přišel jiný než jsem objednala. Komunikace o reklamaci sice proběhla dobře, ale měla jsem zbytečné komplikace s vracením. Poté mi obchod psal, že už zaslali správný obraz. Jenže chvíli na to mi volalo GLS, že obchod zadal úplně špatnou adresu (cca 150 km od mého bydliště), a tak kam mají balík dodat. Poté ve sledování trasy balíku jsem zjistila, že nejen že zadali špatnou adresu, ale ani email nebyli schopní zadat správně. Aspoň že telefonní číslo sedělo, jinak bych se obrazu už asi nedočkala. Je sice hezké že se obchod hájí tím, že teď před Vánoci jedou na plné obrátky, ale svou práci mají dělat zodpovědně v každé době.

Reakce obchodu Maluješ

děkujeme za zpětnou vazbu. Mrzí nás celá tato situace. Opravdu došlo k záměně jednoho obrazu ve Vaší objednávce. Vrácení obrazu probíhá vytisknutím štítku a vrácení zboží v pobočce zásilkovny. Je možné, že v budoucnu přejdeme na jiný systém.
    Na štítku nevyplnila kolegyně Vaši adresu s emailem (to se nám předtím ještě nestalo). Za to se také omlouváme.
    Naší práci děláme zodpovědně a hlavně s láskou (každý může udělat chybu a věřte mi, každý eshop / prodejna / člověk dělá chyby).
    Kdybyste cokoliv potřebovala, prosím napište nám na [email protected]

Vladimíra z Maluješ.cz

Nekvalitný tovar

Reakce obchodu Maluješ

děkujeme za recenzi. Je nám líto, že nejste spokojená s obrázkem. Prosím ozvěte se nám na [email protected], abychom se dozvěděli více a mohli Vám vyjít vstříc a problém vyřešit.

Vladimíra z Maluješ.cz

• Zaplatil som a čakám už 2 týždne. Chodia mi upomienky, že som nezaplatil ako teraz dokážem, že som zaplatil keď som platil cez telefón
    • Tie platby cez telefón stoja za prd, najlepšie je na dobierku, z ruky do ruky

Reakce obchodu Maluješ

děkujeme za recenzi. Je nám líto, že jste měl špatnou zkušenost s placením. Platba se bohužel nespojila s Vaší objednávkou. Máte naprostou pravdu, nejlepší je dobírka - zaplatíte až při převzetí zásilky.

Kdybyste cokoliv potřeboval, prosím obraťte se na nás - [email protected]

Vladimíra z Maluješ.cz

Některé barvy hodně řídké, jiné téměř suché .Plátno hodně hrubé největší problém přeplněné kalíšky s barvou

Reakce obchodu Maluješ

děkujeme za recenzi. Bohužel jste se nám neozval, že bylo něco v nepořádku s Vaší zásilkou. Pokud jsou barvičky suché, zasíláme nové. Máme skvělý prozákaznický servis. Budeme rádi, když se nám ozvete na email nebo zavoláte a vše dořešíme :)

Vladimíra z Maluješ.cz

• Moc dlouho trvalo než vyexpedovali zboží

Nedodali jeden lak zboží bylo špatně zabalené .

Reakce obchodu Maluješ

děkujeme za zpětnou vazbu. Omlouváme se, že jste musel déle čekat na svou zásilku. Bylo to v období dvou svátků (a tedy jsme dva dny nepracovali) a měli jsme hodně objednávek. V případě, že pospícháte na svou zásilku, prosím napište to do poznámky a my Vám objednávku odešleme přednostně.
    Lak jsme do původní objednávky zapomněli přidat, ale poté, co jste nás kontaktoval, jsme Vám obratem lak poslali. Jsme jen lidi a děláme chyby. Tak jako každý.
    Ještě jednou se omlouváme a věříme, že se již z obrázku můžete těšit. Pokud byste cokoliv potřeboval, prosím napište nám email nebo zavolejte a vše vyřídíme :)

Vladimíra z Maluješ.cz

• Objednala jsem dva obrazy,u prvniho chyběla jedna barva,a některé nestačili na cely obrazek.U druheho hned prvni otevrena barva uplne vyschlá,nanasela jsem ji na obrazek scuckatělou,nešla rozetírat,zatim nemam domalovano tak nevim co vse bude jeste v neporadku.objednavala jsem pred casem obraz a vyhodila jsem ho protoze nestacili barvy.Nevím co se svámi děje,jestli kradou zamestnanci,nebo se zmenilo vedení firmy k horšímu,dřivějši objednavky vminulich letech byli vporadku barvy dostatek jeste zbývali.Tet se stim neda namalovat obraz,zajimalo by mne čím to je ,že prisla takova zmena k horsimu.

Reakce obchodu Maluješ

děkujeme za recenzi. Mrzí nás celá tato situace. Vážíme si našich zákazníků (a vždy tomu tak bylo) a proto nabízíme zdarma doposlání barev, pokud nějaké při malování nevystačí (může se to stát - někdo používá k malování větší množství barev).

Ozvěte se nám prosím a pošleme Vám zdarma barvičky, které Vám nevystačily a samozřejmě i chybějící barvičku (jsme přeci jen lidi). Pokud jste obdržela barvičku, se kterou se nedá malovat, rádi Vám zašleme novou. Máme prozákaznický servis a je pro nás prioritou, aby byl zákazník spokojený.

• Doba doručení.
    • Balení v pořádku.
    • Bohužel nejsme spokojeni s objednaným zbožím.

Musím pochválit dobu doručení a bezpečně doručenou zásilku. Též veškerá komunikace obchodu v pořádku.
    Je mi líto, že nemohu doporučit pro špatnou kvalitu objednaného. Jednalo se o dárek zkušené malíře, tak si naštěstí poradila.

Reakce obchodu Maluješ

děkujeme za recenzi. Dosud jste nás nekontaktovala ohledně problému s Vaší zásilkou. Ani zde nepíšete konkrétně čeho se špatná kvalita týká. Prosím kontaktujte nás a rádi Vám pomůžeme.
    Vladimíra z Maluješ.cz

• U obrazů Bílý anděl hlavních barev bylo málo!

Obrazy jsem dávála jako vánoční dárky. Po malování obrazů bylo zklamání!

Reakce obchodu Maluješ

mrzí nás, že u motivu nebylo dostačující množství barev. Prosím napište nám email a nebo zavolejte a pošleme Vám potřebný počet barviček zdarma.
    Vladimíra z Maluješ.cz

• prodáváte plátna bez rámů a vypnutí

Dobrý den pane Průšek,
    ano máte pravdu, prodáváme plátna vypnutá na rám, ale také plátna bez rámu. Objednal jste si obrázek, který neměl být vypnutý na rám a také jsme Vám ho v pořádku odeslali.
    Vladimíra z Maluješ.cz

Kladně hodnotím zřetelné načíslovani předlohy.Co hodnotím negativně jsou barvy,některé jsou staré, některé tak staré až nepoužitelné, velmi málo.U jiných ZUTY neměli problém poslat při větší spotřebě 2 kalíšky stejné barvy,tady maluji s tím,že nevím jestli mi barvy budou stačit. Nedělá mi to radost a považuji to za dost zásadní. Již jsem na to byla upozorněna vaším zákazníkem, škoda,že jsem na něj nedala.

Reakce obchodu Maluješ

Dobrý den, paní Kašparová, moc nás mrzí, že Vám přišla špatná barva.
    Jak koukám na Vaší objednávku tak jsme Vám již před Vánoci stihli poslat barvu novou. Ještě jednou se omlouvám za vzniklé komplikace. Barvy Vám vždy budou stačit, navíc máme službu, že i kdyby Vám po dvou letech barvy došly a nebo se s nimi nedalo malovat tak Vám zdarma pošleme nové. Tuto službu od nás konkurence okoukala... je dobře, že se stále od nás učí a snaží se mít stejně dobrý servis jako má Maluješ.
    Pavla z Maluješ.cz

• Těšila jsem se moc, ale, radost z malování se smrskla v urputnou snahu překrýt čísla. Na nějakou kreativitu můžu zapomenout. Nevím kde se stala chyba... barvy neředím... Škoda že jsem si objednala hned tři plátna.....Měly to být dárky pro mé milované, ale byla by to spíš pomsta. Velká škoda, velké zklamání, o vyhozených korunách nemluvě !!!!!

• Obraz dosiel v pohodě rychlo
    • Na obrazů bolo slabo vidno čárky

děkujeme vám za recenci.
    Na kvalitu tisku obrazu si dáváme velmi pozor a proto mne mrzí, že jste dostala nekvalitní výrobek.
    Zavoláme Vám a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.
    Pavla z Maluješ.cz

• Po objednvce se mi absolutne nikdo neozval,zmizi nedorazilo v terminu, ktery byl uveden na objednavce

Reakce obchodu Maluješ

moc nás mrzí, že jste objednávku neobdržela v termínu. Ale podle sledovacího čísla balíčku vidím, že jsme balík odeslali včas tak, aby Vám byl v uvedený termín doručen. Kurýr podal informaci, že na adrese nebyl nikdo zastižen. Balíček by měl být uložený na nejbližším výdejním místě.
    Děkujeme Pavlína Maluješ.cz

• došel rám menší než obraz

Reakce obchodu Maluješ

děkujeme za recenzi. Moc nás mrzí vzniklé nedorozumění.
    Chápeme, že Vás mohlo zmást, že je rám menší. Plátno se vypne za rám, proto se může zdát, že je rám menší velikosti.
    Na našich Facebookových stránkách máme video návod, jak plátno vypnout. Zkuste se podívat a třeba Vám pomůže. :)

Děkujeme Pavlína Maluješ

• nic nechybělo v balení
    • dostala jsem zdarma rám, avšak nikde alespoň tutoriál jak se přidělává plátno na rám
    • doba odeslání trvala týden
    • žádné pomůcky k přidělání plátna na rám, takže kdo nemá spínací pistoli, plátno si k rámu nepřidělá a je tedy rám zdarma k ničemu

výhoda- balení přišlo v celku a hezky zabalené
    nevýhoda- doba odeslání trvala týden
    nevýhoda-rám zdarma avšak nikde turorial jak platno k rámu přidelat nebo alespoň nějaké pomůcky k tomu

děkujeme za upozornění,
    dáme k těmto obrázkům návod jak si napnout plátno na rám.
    s pozdravem
    Pavla z Maluješ.cz

6.12. 2021 jsem si u Vás objednal zboží. Bohužel v den objednání jsem nemohl ani uložit více fotografií než jsem chtěl. Proto jsem Vás ihned kontaktoval telefonicky a dle domluvy s Vašim zaměstnancem jsem fotografie poslal e-maile. Bylo mi také řečeno, že mi do 3 dnů přijde od Vás návrh k odsouhlasení a doposud NIC !!! Několikrát jsem se Vám snažil dovolat a pořád to jen zvonilo a nikdo nezvedal telefon !!

Dobrý den, pane Faldyno,
    vše jsme si nakonec vysvětlili a obrázek Vám přijde do Vánoc dle našeho slibu.
    Věříme, že se Vám bude líbit a budete spokojen.

• dlouhá dodací doba
    • špatná komunikace obchodu
    • objednáno 4.12.2021 do dnešního dne nedorazila objednávka

Tento obchod nedoporučuji, na stránkách inzerují dodání do 5 dnů, ale skutečnost je úplně jiná. Komunikace obchodu je naprosto šílená na odpověď klidně čekáte 3 dny. mají spoustu výmluv, že za t může dopravce, externí sklad atd. V první řadě si mají udělat pořádek u sebe!

Dobrý den, pane Chramosto,
    ano máte pravdu Vaše objednávka se opravdu u nás zasekla.
    Velmi se omlouvám za vzniklé komplikace.
    Obrázek je již na cestě.
    Pavla z Maluješ

• Profesionální zpracování zakázky, brzké dodání. Dobře zabaleno proti poškození.

Reakce obchodu Maluješ

děkujeme Vám za recenzi, i když ji po pravdě nerozumím.
    Nevím jestli jste s nákupem spokojena a nebo ne..