Obchod zřejmě prodal zbožï, které nemêl na skladě, ale dal zprávu, že se ozve až naskladní

Nakupuji poněkolikáté.Vzdy jsem byla spokojená,divolala jsem se.Nyni jsem objednala,zaplatila.Po nekolika dnech mi přišla zpráva,že některé objednane zboží neni.Preobjednala jsem.Je to asi 10 dni a zboží nemám.Na uvedený telefon jsem se neodvolala a nebylo mi zavolano zpět,předtím ano

• Objednané zboží jsem zaplatila předem, balík mi nevydali, chtěli ho po mě znovu zaplatit. Po tel. hovoru mi nevyšli vstříc a okamžitě to neopravili. Termín byl - svatební dar!!!!!!!

Nesnažili se o okamžitou nápravu!!!!!

Reakce obchodu malovanatruhla.cz

Vážená zákaznice, je nám opravdu líto, že jsme udělali chybu při zadávání dobírkových dat do systému, za což jsme se několikrát zdvořile omluvili. Okamžitě po zjištění chyby jsme s Vámi situaci řešili (mailem, telefonicky). Zároveň jsme telefonicky kontaktovali společnost DPD, kde nám potvrdili, že v jejich systému nelze dodatečně upravovat dobírková data tak, abyste si mohla zásilku vyzvednout bez původně zadané dobírky, což jste požadovala. Proto jsme Vám ihned vrátili peníze zpět s tím, že je možné si zásilku vyzvednout druhý den - v pátek na dobírku. Tuto nabídku jste neakceptovala a objednávku zrušila.
    Snažíme se být férovým obchodem, chybu jsme uznali a nabídli vzhledem k situaci (brzké vyzvednutí - svatební dar) to nejlepší řešení. O to víc nás mrzí, že Váš pohled na věc je tak negativní.
    Hezký den.
    malovanatruhla.cz

Dlouha doba zpracovani objednavky.

Reakce obchodu malovanatruhla.cz

Dobrý den, opravdu nás mrzí, že jste nebyla spokojená s dodací lhůtou. Zboží, které jste si objednala, bylo skladem do týdne. Objednávka byla vytvořena 16.2. a odeslána 22. 2. Doba dodání tedy odpovídala avizovanému termínu.
    Přejeme Vám hezký den,
    malovanatruhla.cz

• mají voňku v sáčku,kterou jiný obchod nemá
    • draho

pěkné zboží,leč drahé i voňavka v sáčku byla drahá,ale protože voní pěkně a dlouho už asi 5let a nevyvoní se

• Vyobrazeni zbozi a popis neodpovida skutecnosti nebo je neuplne. Napr. "Latkova taska" je cela umelohmotna.

Dat si pozor na popis a vyobrazeni zbozi. Jinak dodaci lhuta, doprava a dodani zbozi bez problemu.

Reakce obchodu malovanatruhla.cz

Jen nám líto, že nejste spokojená. Ale v popisu výrobku, který jste si koupila, je uvedeno, že tato bavlněná taška má povrchovou úpravu z PVC a je omyvatelná!
    Pokud nejste se zbožím spokojena, máte právo ho vrátit, stačí se nám jen ozvat, abychom domluvili podrobnosti.

• jsem zklamaná
    • dodací lhůta

nespolehlivost

Reakce obchodu malovanatruhla.cz

Dobrý den paní Zuzano, je nám líto, že jste nespokojená, Vaše objednávka stále čeká na vyřízení. 17. 8. jste si vytvořila objednávku s platbou předem na účet, což je patrné ze souhrnu objednávky, který zasíláme ihned po jejím vytvoření. Čekali jsme tedy s vyřízením objednávky do připsání peněz na náš účet. 28. 8. jste nám napsala, že jste zvolila platbu dobírkou a zároveň jste nás okamžitě negativně hodnotila zde na Heurece, aniž byste s námi situaci jakkoli řešila. Pokud máte o zboží stále zájem, objednávku můžeme odeslat dobírkou následující pracovní den.
    Hezký den,
    malovanatruhla.cz

• přehlednost nabídky dostupné na PC
    • nemožnost platby kartou
    • za vyzvednutí 50 Kč !
    • za dobírku 50 Kč !

pokud zboží nenabízí jinde tak ano