• Superrychlé dodání.

• Dodání zboží proběhlo rychle a v pořádku.

Zboží musíte zaplatit i když si ho nepřevezmete od zásilkovny, protože je nefunkční - nelze vrátit zpět. Tím se podle mě obchod snaží prodat nefunkční zboží a ví o tom. Žádný z produktů nefunguje.

Taška suprova,objednala jsem 3,každá barva je nadherná.Opravdu je taková jak na obrazku.Doporučuji

• Supedr

• velmi vychlé vyřízení

• rychlé doručení zboží

Zásilka byla omylem zaslaná do špatné pobočky Balíkovny (100 kilometrů vzdálené). Místo očekávaného: "Zjistíme, omlouváme se, zařídíme," jsem se dočkala velmi nepříjemné paní se sdělením: "Vy jste si na e-shopu vybrala přepravce, tak si to vyřiďte sama."
    Na základě tohoto přístupu a po vyhroceném rozhovoru jsem objednávku zrušila a dlužno dodat, že jsem po této zkušenosti už nebyla ochotná situaci nadále řešit ani s nadřízeným oné "milé paní" a na zrušení objednávky trvala.

Reakce obchodu Malinový Svět

Vážená paní, jelikož jste si nenechala vysvětlit z jakého důvodu se stal omyl ze strany pošty je těžké Vám vyjít vstříc. Paní se Vám pokoušela vysvětlit, že kod který dostanete do SMS z balíkovny my bohužel nemáme, tudíž ani nemůžeme se zásilkou nijak nakládat, měnit její pohyb a tak dále.
    Osobně jsem se Vám omluvil a nabídl Vám že zásilku pošleme na vaši adresu znovu a zadarmo. To že jste toto pohrdavě odmítla je bohužel již Váš problém.
    S pozdravem pěkného dne Nábělek V.

Ohřívač po dvou ohřátí odešel. Výrobek je nekvalitní.

Rychlé dodání, skvěle zabaleno, hezké a kvalitní zboží, spokojenost s nákupem.

• Žádná není

Příjemný a rychlý nákup.
    Po telefonu svižná a dobrá komunikace.
    Rychlé doručení

• obchod rychle reagoval na objednávku, patří velké poděkovaní,

doporučuji spolupracovat

Doprava a komunikace ok. Šatičky velikost S/M trochu volnější než na obrázku,ale po mém upravení ok :D

První nákup a spokojenost. Objednané zboží přišlo takřka obratem.

Super

• rychlé vyřízení

• Rychlé dodání.

• rychlé doručení i vyřízení reklamace

Zásilka mi přišla do týdne po objednání, avšak nefunkční. Inu, stane se. S mírným zneklidněním způsobeným několika negativními recenzemi na tento obchod byla jako reklamace zaslána ještě týž den zpět. K mému příjemnému překvapení bylo vše naprosto hladce vyřízeno a za dva týdny mi byl doručen bezvadný výrobek. Ano, stálo to stovku navíc za odeslání zpět, ale za to obchod nemůže, peníze za dopravu nevrací (pokud vím) žádný.

• rychlé vyřízení

• Aspoň komunikují.
    • V případě reklamace si vymýšlí.

Objednala jsem na začátku července synovi za vysvědčení "Tančící, mluvící a zpívající plyšový kaktus TK-05. Po rozbalení fungoval chvíli, pak se vybil. Ke kaktusu chyběla nabíječka. Obchod mi napsal, že mám zboží poslat zpět k reklamaci. Následně byla reklamace zamítnuta s vysvětlením: "Po vizuální kontrole bylo zjištěno, že vnitřní mechanismus je poškozen zřejmě po nějakém pádu" Nám výrobek rozhodně nespadl, nic v něm není uvolněno při poslechu v rámci manipulace s předmětem. Žádné vyjádření odborného servisu, jen odhad prodejce, že na to mrkl a ono to nejde... tak to spadlo. Rozhodně u nich nikdy NIC nekupujte, jsou to podvodníci a v rámci reklamace nedrží záruku a to šlo pouze o dodání nabíječky! Ivana H.