• rychlé a ochotné jednání

Vše ok.

• Dobry soft i GPS

Reakce obchodu Mala GPS

Děkujeme za skvělé hodnocení trackeru a aplikace! Přejeme pohodové používání Maly!

• Rychlé a příjemné jednání

Jsem velmi spokojená rychlé a příjemné jednání navíc mi vždy poradí po tel.

Reakce obchodu Mala GPS

Děkujeme za skvělé hodnocení a přejeme pohodové používání Maly!

Obchod moc nekomunikuje. Zakoupeno mala gps. Presna pozice se nekdy lisi i o 200 metru! Provoz zdarma ok, ale po mesici se ma platit a to uz se nevyplati, vzhledem k nepresnosti.

Reakce obchodu Mala GPS

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi. Pozice Maly na mapě, kterou vidíte se odvíjí od zvoleného režimu. Běžný monitorovací režim snímá polohu trackeru každých 10 sekund a polohy se odesílají do aplikace každou 1 minutu. U režimů, které hlásí pravidelně polohu se tracker ve stanovený moment vzbudí a danou polohu odešle do aplikace. Nejpřesnější je živý režim, který snímá polohu trackeru každých 5 sekund a také každých 5 sekund polohu odesílá do aplikace, ale ten doporučujeme používat až v poslední fázi hledání ztracené osoby, zvířete či majetku, jelikož je velmi náročný na výdrž baterie.

Se zákazníky rádi komunikujeme a pomáháme s používáním Maly. S vámi se nám bohužel nepovedlo napoprvé spojit, za co se také omlouváme. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, tak se neváhejte s námi spojit telefonicky +420 703 454 717 nebo e-mailem na [email protected]. Budeme velmi rádi, pokud na Malu nezanevřete. Rádi vám pomůžeme s používáním, ať jste s Malou spokojen.

Přejeme hezký den
    Tým Mala GPS

• Komunikace obchodu

S obchodem jsem velmi spokojený. Zboží mi přišlo během pár dní. Pokud jsem se potřeboval něco zeptat, dostal jsem odpověď do druhého dne. Produkt je velmi kvalitní a doporučuji koupit.

Reakce obchodu Mala GPS

Děkujeme za skvělé hodnocení i doporučení!

• Rychlost,jednoduchost,přehlednost.
    • Není.

Reakce obchodu Mala GPS

Děkujeme za skvělé hodnocení!

• rychlost dodání, zboží jsem si vyzvedla osobně, všichni byli usměvaví a milí. V případě rady, mám volat.
    • žádná

Reakce obchodu Mala GPS

Děkujeme za skvělé hodnocení!

Vše proběhlo v naprostém pořádku. Dokonce jsem byl i mile překvapen a potěšen když mi po nějaké době zavolali a zeptali se, zdali jsem se zakoupeným produktem spokojen a jestli nepotřebuji s něčím poradit a že se popřípadě na ně mohu kdykoliv obrátit. Podpora jak má být. :)

Reakce obchodu Mala GPS

Děkujeme za skvělé hodnocení! Pochvalu jsme rádi předali kolegům na podporu. :)

• Uživatelsky jednoduchý web
    • Prémiový produkt
    • Bezkonkurenční cena
    • Zřejmě žádná

Reakce obchodu Mala GPS

Mnohokrát děkujeme za doporučení i kladnou recenzi! :) Přejeme vám příjemné užívání Maly.