• Skvělá komunikace obchodu.
    • Zboží dobře zabalené.
    • Rychlé dodání.

S nákupem jsem byla spokojená. Určitě jsem zde nenakoupila naposledy. ☺️

• Po několika dnech jsem zjistil, že se mi vrátily peníze za platbu zboží. Komunikace ze strany obchodu žádná. Patrně už zboží neměli, protože následné hledání stejného zboží na heurece mi obchod už neukázalo.

Malé plus je, že vrátili peníze okamžitě a sami.

Reakce obchodu Maková panenka.cz

Omlouváme se, ale objednávka byla učiněná přes Heureku a my tam máme stornováno z důvodu, že byla zvolena platba předem a ani po 5 dnech nebyla zaplacena, proto ji Heurka sama stornovala.

To jsem z toho daněk..... :)

ani po 14 dnech zboží nedorazilo ( zřejmě vinou České pošty ?)

Reakce obchodu Maková panenka.cz

Ano, již jsme to spolu řešili po telefonu. Česká pošta nám zásilku někam zašantročila, ovšem my jsme Vám zaslali jiný kus, který již máte doma, takže je snad vše v pořádku....

Bylo snadne si zbozi vybrat, nabizeji spoustu moznosti a navic obchod nabizi zajimave akce jako napr. 1+1 zdarma, kterou jsem vyuzila i ja :)

• dorpava zdarma

za me + doprava zdarma

• levné a kvalitní

z důvodu dopravy zdarma zboží bylo odeslano později s čím jsem souhlasil.Tak naprostá spokojenost

• doprava zdarma

• Rychlé doručení

Nákup u tohoto obchodu fungoval perfektně - zboží bylo rychle dodáno a přišlo v pořádku.

Rychle a bezproblémově vyřízená objednávka a zboží dodáno

• Nic u nich není problém

Hezká komunikace a dík za dárek :)

• rychle doruceni

Docela rychle doruceni i kdyz psali ze zbozi dorazi pozdeji

• rychle doručení

I když měli napsáno doručení za tři dny, zboží přišlo hned druhý den

• Rychlé vyřízení a odeslání

• dárek za recenzi

Reakce obchodu Maková panenka.cz

Děkujeme za pěknou recenzi a jelikož na našem e-shopu odměňujeme každého, kdo napíše recenzi, zasíláme Vám na Vaši adresu zcela zdarma dárek - plnící flakonek na parfémy. Více na našem BLOQu.

• zadna cina

• doprava zadarmo

• hezké zboží

Reakce obchodu Maková panenka.cz

Děkujeme za pěknou recenzi a jelikož na našem e-shopu odměňujeme každého, kdo napíše recenzi, zasílám Vám na Vaši adresu zcela zdarma dárek - plnící flakonek na parfémy. Více na našem BLOQu.

• rychlé doručení

oceňuji rychlost doručení