• 9. 12. jsem objednala balení 24 ks drobných hraček a zaplatila v den objednávky. Jelikož šlo o dárek pro děti ve škole, potřebovala jsem, aby zboží došlo do 18. prosince, proto jsem do poznámky napsala prosbu, aby bylo zboží odesláno obratem. O stavu objednávky mě obchod neinformoval, což bych vzhledem k mé žádosti v poznámce velmi ocenila. Až den po termínu mně zásilkovna napsala, že si zboží mohu vyzvednout. Jelikož to pro mě už bohužel nebylo aktuální, vyzvedla jsem si až 4. ledna a zjistila, že mi byl doručen pouze 1 ks hračky (objednáno a zaplaceno bylo balení 24 ks). Volala jsem do obchodu, přestože se mi nikdo neomluvil, bylo mi slíbeno, že zboží dodají v co nejdřívějším termínu. Do 25. ledna "ticho po pěšině", zboží nedorazilo, nikdo se mi neozval ani peníze se nevrátily na účet. Proto jsem opět kontaktovala obchod, kde by bylo sděleno, že mi poslali sms zprávu s žádostí o číslo účtu, na kterou nedostali odpověď (a dále už asi nepovažovali za nutné mě kontaktovat). Tato zpráva mi ale ve skutečnosti nedorazila, ani při zpětné kontrole jsem ji v telefonu nevyhledala. Obchod měl k dispozici krom telefonního čísla i mail. Takové jednání považuji za velmi neprofesionální a bezohledné k zákazníkům.

• vše OK

• rychle dorucení

• hezke veci

Zboží za příznivou cenu, výborná komunikace s obchodem a bleskové doručení. Naprostá spokojenost.

• slevy

• super slevy