• Super spokojenost

• Velmi dlouhá dodací lhůta, bez omluvy

• Fungl nové značkové nářadí za vyhodnou cenu.
    • Vstřícná komunikace.
    • Přišlo trochu se spoždením než ho naskladnily, ale kdybych ho potřeboval hned tak si zajedu do obchodu.

Objednané zboží za cca 9000,-nedorazilo ani po více než týdnu.Po telf.dotazu: zmatky,výmluvy,sliby...bohužel,kvalitní značka,ale nekvalitni "prodejce" za mne: obrovské zklamání/koupil jsem raději něco jiného.

• Avizovali, že zboží skladem u dodavatele odesílají do 5 dnů, nicméně po objednání mě čekala nulová komunikace ze strany e-shopu, jen jeden automatický mail, po deseti dnech jsem obchod urgoval, že zboží opravdu potřebuji, tak jsem dostal odpověď, že zboží ten den odesílají, a po týdnu nulové komunikace a jakékoliv odezvy ze strany e-shopu jsem objednávku zrušil.

• Relativně rychlé vracení penez
    • Nedodržení dodani zboží do 5 pracovních dni

Je mi líto, objednávka zrušena z důvodu nedodržení dodací lhůty - 5 pracovních dní. Zboží objednáno v sobotu, ve čtvrtek odpoledne stále nevyskladněné přestože bylo deklarovane jako skladem. Již druhá obdobná zkušenost, třetí následovat rozhodne nebude.

Vážený zákazníku,

v objednávce jste měl uveden předpokládaný termín expedice a ten by byl dodržen.

Platba z transakce platební kartou Vám byla vrácena ihned se stornem objednávky.

tým makitanaradi.cz

• Opravdu dobrá a rychlá komunikace.
    • Rychlost dodání a to i zboží, které nemají hned skladem.

Za sebe žádnou nevidím. Mohu jen doporučit.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hezké hodnocení.

nedodáno

Vážený zákazníku,

Vaše objednávka byla vyřízena a zboží jste převzal.

tým makitanaradi.cz

Naprosto neseriózní obchod. Zboží mělo být v externím skladu s dodáním do 5 dnů, nemám ho ani po dvou týdnech. V telefonu jen výmluvy a sliby ... prostě katastrofa a amatérismus.

Vážený zákazníku,

u zboží bylo uvedeno, že zboží je v expedičním skladu a Vaše objednávka bude vyřízena do 5 dnů. Předpokládaný termín expedice : 12. 6. 2024.

tým makitanaradi.cz

Naprosto neseriózní obchod. Zboží mělo být v externím skladu s dodáním do 5 dnů, nemám ho dodnes. V telefonu jen výmluvy a sliby ... prostě katastrofa a hrubé diletantství.

Vážený zákazníku,

na Vaši recenzi reagujeme výše u druhé negativní recenze ke stejné objednávce.

• Funguje

O ničem nevím. Zatím.

Zboží stále nedorazilo.
    Mělo být skladem.

Vážený zákazníku,

omlouváme se za chybu ve skladové dostupnosti u jedné z objednaných položek, která byla uvedena skladem, ale zboží již bylo rezervováno v jiné objednávce a právě expedováno. Chyba byla způsobena opožděnou aktualizací eshopu.

Vaši objednávku jsme vyřídili po její kompletaci a za prodlení se velmi omlouváme.

• Špatná komunikace
    • zavádějící informace o dostupnosti
    • nedodržení termínů dodání

I přestože bylo napsáno, že zboží je skladem a připraveno ihned k odeslání, tak opak byl pravdou. Dnes je to desátý den, a zboží i přes urgence nebylo ještě ani expedováno. Na infolince několikrát výmluvy a informace, že již další den bude expedováno.

Nedoporučuji.

Vážený zákazníku,

v objednávce, kterou jste provedl 7.6. bylo uvedeno: Vaše objednávka bude vyřízena do 5 dnů. Předpokládaný termín expedice : 12. 6. 2024. U zboží bylo uvedeno skladem, v expedičním skladu s výše uvedeným termínem dodání.

Objednávku jste 10.6. stornoval.

tým makitanaradi.cz

• Penize dopredu poslat a zbozi do dnes nedorazilo,telefony nezvedaji !!!

Vážený zákazníku,

objednávky do tisíce korun vyřizujeme pouze s platbou předem, to byl důvod platby předem Vaší objednávky příslušenství ve výši 835Kč.

Mrzí nás, že jste se ihned nedovolal, denně vyřizujeme velké množství telefonních hovorů a reagujeme zpět také na nepřijaté hovory.

tým makitanaradi.cz

Kdybych po 5ti dnech od objednávky nezavolal, nevěděl bych že je moje objednávka zpožděna kvůli dodavatelům.

Vážený zákazníku,

ze dvou objednaných položek, byla jedna skladem k odeslání a další skladem u dodavatele. Vaši objednávku bychom vyřídili po její kompletaci.

tým makitanaradi.cz

• První a poslední nákup, obchod neodpovídá na email, zboží dodáno po čtyřech telefonních urgencí ze dvou telefonních čísel za 14 dnů od úhrady fa.

Nedoporučuji

Vážený zákazníku,

ze dvou objednaných položek, byla jedna skladem k odeslání a další skladem u dodavatele. Vaši objednávku jsme vyřídili po její kompletaci.

tým makitanaradi.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Na objednané pilové kotouče na kov jsem čekal přes měsíc a nakonec mi přišli kotouče na dřevo .

Vážený zákazníku,

dodali jsme Vám kotouče, které byly uvedeny v objednávce. Opakovaně jsme s Vámi komunikovali ohledně vrácení nebo výměny zboží. Této možnosti jste nevyužil.

rychlost a spolehlivost,

- Dlouhá dodací lhůta