zboží nemají skladem, objednávají ho až zaslání objednávky

Reakce obchodu Makita levně.cz

Dobrý den, ani netušíte kolik sad akumulátorů s nabíječkami i samotných aku nám Makita dluží. Prostě nejsou. Sorry :-)

• Na zboží čekám a stále čekám.9 dní stále nic

Reakce obchodu Makita levně.cz

Zdravím, 2000 objednávek a jen 10 negativních hodnocení tady na Heurece, to je supr v době, kdy nikdo neví kdy a za kolik bude zboží. :-)

• Žádná komunikace.
  • žádné oznámení o termínu doručení - ani po zaslaném dotazu.
    Objednávku po 14.dnech ruším...........

Reakce obchodu Makita levně.cz

Je to stále stejné, lidé objednávají položky u kterých je termín dodání na dotaz a ještě platí dopředu, místo aby se dotázali. Některé položky prostě nejsou. My jsme vir nevypustili.
    Tým Vercajk s.r.o.

Nabízet zákazníkům zboží, které nemám k dispozici, a to ještě za výhodnou cenu, je pro mě jako zákazníka zcela nepochopitelné.

Reakce obchodu Makita levně.cz

Dobrý den, jestliže si někdo objedná a zaplatí dopředu položku, u které je napsáno dostupnost na dotaz, tak je to těžké.
    Tým Vercajk s.r.o.

Avizovaný termín na webu nedodržen, žádná reakce obchodu... Telefon na stránkách nedostupný..

Reakce obchodu Makita levně.cz

Aktuální výrobek z Číny, byl z důvodu virové krize nedostupný. Maily máme funkční a telefon také, ovšem jen v pracovní době, na všechny maily reagujeme.
    Mrzí nás, že zákazník se nedovolal. Zato patří mezi několik, kteří nedostatkovou položku dostal. Jiní ještě čekají.
    Tým makitalevně.cz

Zboží nedorazilo, neposkytují žádné informace.

Reakce obchodu Makita levně.cz

Zboží není v Evropě, protože je z Číny. Virová krize vše rozhodila. Máme objednaných dvacet kusů tohoto zboží a dorazil jeden kus. Pložka je na dotaz.
    Tým makitalevně.cz