• Špatný dopravce,odmitl mi dovést zásilku na mou adresu
    • rychle vybavenie objednavky
    • vysoka cena za nahradny diel

nakupoval som kvoli oprave vo vlastnej rezii,oprava prebehla rychlejsie ako cez servis ani neviem ci doporucim tento obchod kvoli cene

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• prehľadné webové stránky

• délka dodací lhůty

za dané situace je obchod k ničemu

• majitele

Možná to byl jenom test,co vydrží zákazník .....Zkuste svoji odolnost !!!

• Dlhá dodacia doba.
    • Bez informácie kde to viazne.

Reakce obchodu makita.conetsw.cz

Expedice proběhla 4. pracovní den od obdržení objednávky.
    Zákazník při pořízení objednávky věděl, že zboží není skladem.
    Byly zaslány 2 informační e-maily.
    Adresa v objednávce bez uvedení čísla popisného.
    Na telefonáty zákazník nereaguje.
    Děkujeme za pochopení.

• neviem o nich
    • - dodacia lehota
    • - biedna komunikácia so zákaznikom

Neobjednávať

• To nevim
    • Dodaci lhuty

Skuste jinde

Nejsem spokojen. I po telefonickém potvrzení skladníka, že nářadí má skladem, mi po týdnu čekání bylo sděleno, že zboží je objednané a dorazí za 1-2 týdny. Já potom musel vysvětlovat zákazníkovi, proč jsem v týdenním skluzu. Když kupuji drahé nářadí, většinou je nutně potřebuji a nekupuji je jako sběratelský kousek. Omlouvám se tímto obchodu za negativní reakci, ale když už dobrovolně provozují službu Heureka - ověřeno zákazníky, bohužel musí počítat i s těmito reakcemi, kor když se něco ne úplně povede.

Reakce obchodu makita.conetsw.cz

Zákazník si objednal zboží, které bylo shodou okolností připavováno k distribuci jinému zákazníkovi a nebylo dosud vyfakturováno a tudíž odepsáno ze skladu. Proto dostal mylnou informaci, že je zboží skladem na prodejně, za což se mu omlouváme.

• pro doručování zásilek používá českou poštu. Způsob a rychlost dodání byla velice špatná. Jedná se sice o chybu české pošty, ale pokud obchod nenabídne jinou alternativu k dopravě, další obchod budu velmi zvažovat, jestli ho uskutečním.

• neberou telefony nelze se dovolat v jakém stavu je vaše zásilka

Dělají si z nakupujících srandu

• Přehledný rozpis náhradních dílů
    • Dlouhá dodací lhůta.

Nulová komunikace - nelze se dovolat a na dotaz [email protected] nikdo nereaguje. Jednoznačně nedoporučuji.

Reakce obchodu makita.conetsw.cz

Dva dny jsme z důvodu čerpání dovolené nefungovali. Zboží bylo zákazníkovi řádně a včas odesláno poštovní doručovací službou, zákazník nebyl zastižen a balík byl uložen na poště.