• Skvělá nabídka
    • Kvalitní materiál
    • Báječná komunikace
    • Dostupné ceny i mimo slevové akce

Po dlouhé době jsem nalezla obchod, pro který je klient rovnoprávných partnerem.

Když jsem si nevěděla rady, byli ochotni mi pomoci, nepřipadala jsem si hloupě.

Díky skvělé komunikaci se mnou, doporučeno i mým blízkým a přátelům.

• Nesmírně laskavý a ochotný přístup, rychlé a pečlivě zabalené dodání, moc doporučuji.

• Velmi ochotná paní, se kterou jsem komunikovala. Reagovala rychle a efektivně:-)

Reakce obchodu Makabelka.cz

děkujeme za velmi milou recenzi a přejeme Vám ať zakoupené zboží dlouho slouží a dělá radost :-)
    S přáním pěkných dnů za e-shop Makabelka.cz
    Štěpánka Červenková - jednatelka společnosti
    www.makabelka.cz

Krásné šátky, expresní rychlost dodání, nadstandardně milá komunikace :-) Děkuji a určitě doporučuji!

Dobrý den, milá paní Pavlo,
    děkujeme za Vaši krásnou recenci, udělala nám velkou radost a pomůže ostatním zákazníkům.
    Budeme se těšit na Vaši další návštěvu a přejeme pohodové dny.
    Zákaznické centrum MAKABELKA, s.r.o.

• pružné jednání a vstřícnost k zákazníkovi
    • úprava objednávky dodatečně telefonicky

Jediné, co mi trochu kazilo dojem, je Heuréka. Nedošel dotazník spokojenosti - abych mohla zadat recenzi. Nikde v žádných složkách mailu. Prý ho poslali .. no ok, může se stát. Ale kolik dopisování stálo nechat si ho poslat znovu - to mne nemile překvapilo.

Milá paní Hanko,

děkujeme za Váš čas věnovaný zpětné vazbě na náš e-shop, velmi nás potěšila !
    A je mi osobně velmi líto, že Vás ta recenze stála tolik energie a času.

Krásné léto Vám za Makabelka.cz přeje

Mgr. Štěpánka Červenková
    Jednatelka společnosti
    MAKABELKA, s.r.o.
    www.makabelka.cz

• výborná komunikace s obchodem, milé a příjemné jednání
    • o žádné nevím

Reakce obchodu Makabelka.cz

děkujeme za milou zpětnou vazbu, Vaše spokojenost = naše radost :-) .
    Krásný den Vám přeje e-shop MAKABELKA.cz
    *******************************************
    Srdcová záležitost nejen pro ženy ♥

Objednala jsem háček na kabelku a šátek. Zboží jsem zaplatila předem a čekala. Vinou inventury se zboží zdrželo, po urgenci objednávky se paní jednatelka omlouvala a okamžitě sjednala nápravu, komunikovala ochotně a s omluvou jsem dostala navíc dva dárky. Já moc děkuji za ochotu řešit toto zdržení a hodnotím vstřícný postoj k zákazníkovi.

Dobrý den, milá paní Jitko,
    děkujeme za milou zpětnou vazbu, Vaše spokojenost = naše radost :-) .
    Ano, problémy se mohou stát kdekoliv a kdykoliv a právě v těchto situacích se nejvíce pozná jaký obchod opravdu je.
    Tímto ještě jednou velmi děkuji za Váš čas jenž jste recenzi na náš e-shop věnovala a přejeme pohodové dny .
    E-shop MAKABELKA.cz
    *******************************************
    Srdcová záležitost nejen pro ženy ♥

• Žádné zboží nedorazilo,napsala jsem email, neodpověděly, po 10 dnech nemám ani informace, ani zboží.

• Na zboží skladem už několik dní čekám. Obchod na mé dotazy ohledně objednávky nereaguje.

• Zaplatila jsem hned kartou, ale ani po 10 dnech mi zboží nepřišlo ani nemám žádnou výzvu k odběru či zprávu. Prostě 10 dní od platby se neděje vůbec NIC :-(

• Krásné věci a skvělé ceny
    • Zboží jsem ještě nedostala a ptala jsem se už asi 4 krát a nevím vůbec nic dalšího o objednávce

Jako objednavala jsem 26 a pořád nic, a už s tím ani moc nepočítám. Je to škoda ,nevím jestli se staly nějaké problémy.

• Nechápe a nectí zásady fungování e-shopu. Bohužel.

Z tohoto obchodu jsem objednala poprvé a naposledy, objednávku jsem musela po měsíci čekání a 3 urgencích (bez jediného mailu vysvětlení) zrušit, nikdy nedorazila. Obchod určitě nedoporučuji: je tolik jiných e-shopů, které Vám stejné kabelky dodají do druhého dne ;)

• vyrobky v kvalite, ktore som inde nenasla
    • prijala by som sirsi sortiment

odporucam, som spokojna

• ochota
    • nevím o nich

• Skvělé a milé jednání.
    • Za malé zpoždění doručení zásilky způsobené nedopatřením dokonce přišel i dáreček :-)

Tento obchod doporučuji.

Vše na jedničku, nemám co bych vytkla. Kabelka splnila očekávání - navíc byla za dobrou cenu. Komunikace a samotné doručení naprosto bezproblémové. Jsem velice spokojená a rozhodně to nebyl můj poslední nákup :-)

• Úžasný výběr zboží.
    • Rychlé dodání.
    • Přijatelné ceny.

• kvalitní zboží, rychlůé dodání, profesionální jednání.

• Dostupnost a pěkné zboží ve velkém množství.
    • Přehlednost eshopu.

Naprosto skvělá komunikace a ochota. Naprosto mi vyhověli a vše perfektně zařídili, ikdyž paní nemusela a přesto byla nadmíru ochotná.
    Dlouho jsem se nesetkala s takovým přístupem k zákaznikovi. Za mě rozhodně doporučuji.

• velmi profesionální přístup
    • u jednoho zboží jsem očekával větší rozměry šály, ale až tak moc mi to nevadí, šála je kvalitní a určitě ji budu používat