Zboží je zaplaceno a nebyla dodána faktura.

• Nekvalitní zboží z Polska, reklamace se řeší bezvýsledně přes 3 měsíce, komunikace ze strany eshopu nedostatečná, rozhodně bych doporučila se obchodu vyhnout, pokud nechcete být zklamáni kvalitou. Závěsné křeslo nešlo použít pro chybné díly a nestabilitu, náhradní díly zaslané za dlouho po reklamaci a opět nepasují, konstrukce určená na zahradu po 14 dnech rezne! Předávám na ČOI.

Na moji objednávku obchod nereagoval, nepotvrdil, nezrušil.... ticho po pěšině.

• Nedodržení termínu dodání

Dobrý den, pane Ethan,
    velice se omlouváme za komplikace s dodáním. Podle sledování zásilky vidíme, že objendávka byla pozdržena u přepravní společnosti. Záležitost s kurýrem budeme samozřejmě řešit.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Zboží mi bylo posláno nekompletní a zbylé části poškozeny. Na vlastní náklady jsem zboží musela odeslat zpět. Ani po 2 měsících není má reklamace vyřízena.

Reakce obchodu Majowo.cz

Dobrý den, zboží jste se rozhodla vrátit, jelikož návrh řešení reklamace Vám neodpovídal. Reklamace se tedy protáhla ne naší vinou. Jakmile zkontrolujeme zboží na našem hlavním skladě, peníze vrátíme zpět na Váš účet.
    S pozdravem, Majowo.cz

Zboží dorazilo poškozené, vzhledem k váze 25kg a nadměrné velikosti balíku nejsem schopná na vlastní náklady zaslat zpět.

Reakce obchodu Majowo.cz

pokud je zboží poškozené, nahlašte prosím reklamaci. Zboží zpět posílat nemusíte, vše řešíme v rámci reklamace. Děkujeme

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Ze dvou věcí jedna nedorazila, slíbili nápravu, nic nepřišlo a obchod už nekomunikuje
    • Zahradní houpačku jsme dostali poškrábanou, vše jsme nafotili, mělo to převzít reklamační oddělení, od té doby už se nikdo neozývá

Špatná zkušenost, bohužel.

Reakce obchodu Majowo.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za komplikace. S reklamačním oddělením věc řešíme a budeme Vás v brzké době kontaktovat.
    S pozdravem, Majowo.cz

• Při objednání byla dodací lhůta 2-3 dny, dnes po víc jak týdnu pořád nic. Pokud si něco objednám s dodáním do 3dnů očekávám, že to tak bude. Pokud je nějaký problém, uvítala bych aspoň nějaké informace

Reakce obchodu Majowo.cz

Velice se omlouváme za komplikace. V našem obchodě uvádíme odeslání 2-3 dny, nikoli doručení, nicméně vidíme, že zásilka stojí na depu. Budeme kontaktovat kurýra, aby Vám bylo zboží co nejdříve doručeno.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Objednávku zahradního nábytku mi zrušil e-shop z důvodu, že měli technické problémy a cena měla být vyšší

Reakce obchodu Majowo.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za způsobené komplikace. Přiznáváme, že tato situace neměla mít místo, nicméně systém naši cenu nepřevedl z jiné měny a tím pádem se stala několikanásobně nižší než cena nákupní. Tato situace se stala pouze jednou a zajistili jsme aby se již neopakovala. Samozřejmě pokud se rozhodnete objendat cokoliv jiného v našem obchodě zajistíme Vám slevu jako omluvu za vzniklé komplikace.
    Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Objednala jsem si závěsné dvoukreslo hnědé , ale konstrukce je šedivá a koš zlatavý , což se mi nehodí k ostatnímu venkovními nábytku , dále jsem si objednala ochrannou plachtu , která nebyla v obdrzenem balíku , takže velké zklamání

Reakce obchodu Majowo.cz

velice se omlouváme zda barva neodpovídala Vašim představám. Ohledně objednávky Vás ještě naši pracovníci budou kontaktovat.
    S pozdravem, Majowo.cz

Dobrý den obchod snad ok ale výrobek přišel ponicen

Dobrý den, pane Bárta,
    z fotografií, které jste poslal je zřejmé, že zásilku poškodil kurýr při přepravě. Naši pracovníci jsou s Vámi již v kontaktu a záležitost se budeme snažit vyřešit k Vaší spokojenosti.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Než mi objednávka přišla, čekala jsem přes týden, když jsem psala, kdy mi dorazí, tak mi bylo odpovězeno, že ve čtvrtek či pátek a ani jeden den nepřišla..

Reakce obchodu Majowo.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za komplikace způsobené s doručením. Čas realizace se snažíme maximálně uspíšit.