• nakoupil v obchodě Magnety na ledničku.cz před 10 měsíci

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Vše ok

Rychlé dodání

• nakoupil v obchodě Magnety na ledničku.cz před 1 rokem

• Nektere magnetky byly krive narezane.
  • nakoupil v obchodě Magnety na ledničku.cz před 1 rokem

• Objednavka ani po tydnu od potvrzeni dokonceni nedorazila. Obchod na email nereaguje a telefon k dispozici neni.

Reakce obchodu Magnety na ledničku.cz

Problém byl na straně české pošty a zásilka Vám již byla doručena. Za komplikace se omlouváme.

• nakoupil v obchodě Magnety na ledničku.cz před 3 lety

• Nechapu kde je chyba, ze sve zbozi stale nemam!!!

Zaplaceno zbozi a dodnes nic neprislo! Nereaguji na maily.

• Originalita

Pokaždé maximální spokojenost. Velmi rychlé zadávání zakázky (lze i z mobilu) a ještě rychlejší zpracování a dodání.
    Magnetky zdobí nejen naší ledničku, ale i přátelům a rodině.

• Nemoznost platit kartou
    • Zadna komunikace se zakaznikem
  • nakoupil v obchodě Magnety na ledničku.cz před 4 lety

Tezko hodnotit, kdyz jsem zbozi jeste nedostala...
    Bylo by fajn, vychytat rozesilani techto dotazniku tak, aby nechodily zakaznikum driv jak samotne zbozi.

Reakce obchodu Magnety na ledničku.cz

emaily odesílá heuréka automaticky 10 dní po vytvoření objednávky. Vaši zásilku jsme Vám odeslali 15.4. a měla byste ji již mít doma.

• nakoupil v obchodě Magnety na ledničku.cz před 4 lety

• Objednala jsem zboží a nedorazilo.Nejsem si jistá,že dorazí.Nevím,jestli někto na tomto vydělává.Pošlete peníze na účet a zboží nikde.

Zatím nemám pozitívní názor na obchod.

Reakce obchodu Magnety na ledničku.cz

Vaše magnety budou předány české poště zítra.

• nakoupil v obchodě Magnety na ledničku.cz před 4 lety

• Inzerovana kratka doba dodani, po deseti dnech jsem zbozi jeste neobdrzela

Reakce obchodu Magnety na ledničku.cz

Zásilku jsme předávali České poště druhý den po odbržení platby a to 2.12. Většina zásilek je doručena obratem, ale výjimečně se může stát, že dojde ke zpoždění.
    Napište nám prosím email V případě, že by Vám zásilka nebyla doručena do pátku, abychom to u České pošty mohli prověřit a sjednat nápravu.
    Za komplikace s Českou poštou se omlouváme.

• nakoupil v obchodě Magnety na ledničku.cz před 4 lety

• ŽE SE HO NEMOHU VYZVEDNOUT NA POŠTĚ A MUSUM PLATIT DOPŘEDU ZA ZBOŽÍ KTERE NEVÍM ŽE VUBEC DOSTANU(

DNESKA JE TOLIK PODVODNÍKU ŽE V DNEŠNÍ DOBĚ LIDI NEBUOU POSÍLAT PENIZE DO PŘEDU ( KOUKÁME NA TO DNES A DENNE V TELEVIZI ( VŠICHNI VARUJI ((NEPOSILEJTE PENIZE PREDEM(

Reakce obchodu Magnety na ledničku.cz

Mrzí nás, že nám dáváte negativní hodnocení, jen proto, že Vám nezašleme zboží na dobírku. I když při objednávce jste zvolila platbu bankovním převodem.
    Objednávku jsme Také na vaši žádost, zrušili, tudíš s naším obchodem nemáte, zádnou zkušenost, a ještě k tomu se pod toto hodnocení ani nepodepíšete. Naštěstí více jak 1000 zákázníků je na rozdíl od Vás s naším obchodem spokojeno.

Na dobírku nezasíláme, jelikož se jedná o zakázkovou výrobu. Platby předem se u nás nemusíte obávat. Mame certifikat Overeno zakazniky od Heureka.cz na /magnetynalednicku-cz/
    i pozitivni reference zakazniku na Facebooku na http://www.facebook.com/magnetynalednicku

• neobvyklý nápad
    • pěkné provedení, kvalitní tisk

Reakce obchodu Magnety na ledničku.cz

Předpokládáme, že jste se uklikla a dopořučujete nás. Nebo ne?

• nevím
    • komunikace

Připravit se na horší komunikaci

• nakoupil v obchodě Magnety na ledničku.cz před 4 lety

• Zboží po 10 dnech nedorazilo a dovolat se také nemůžu.
  • nakoupil v obchodě Magnety na ledničku.cz před 4 lety

• zboží zatím stále nedorazilo, přestože z obchodu psali, že už ho dávno posílají a prý se zřejmě zdrželo na poště

Reakce obchodu Magnety na ledničku.cz

Dobrý den, magnety jsme Vám poslali před 14 dny. Jelikož se nám zásilka nevrátila jako nedoručená, došlo k nejspíše k její ztrátě. Magnety Vám vyrobíme a odešleme znovu. Za komplikace se omlouváme.

• nakoupil v obchodě Magnety na ledničku.cz před 4 lety

Zboží nedorazilo,ani domu a ani ve schránce nebyla výzva na postu. Hlavně že je to zaplacené přes kartu!!! Můžete mi vysvětlit, kde se Teda mě zaplacené Zboží nachází??

Reakce obchodu Magnety na ledničku.cz

Dobrý den, zboží jsme Vám odeslali hned po obdžení platby. Zjistíme na poště, kde se stala chyba a samozřejmě sjednáme nápravu.

• nakoupil v obchodě Magnety na ledničku.cz před 5 lety

Zboží jsem objednala, ale nedorazilo. Nikdo neodpovídá na e-maily, na vzkazy, na zprávy, nikdo nezvedá telefon

Reakce obchodu Magnety na ledničku.cz

Magnety Vám nedorazily, jelikož jste uvedla špatnou adresu. Zboží jsme Vám odeslali znovu na novou adresu a věříme, že Vám již dorazilo.

• nakoupil v obchodě Magnety na ledničku.cz před 5 lety

• proč posíláte tento dotazník před dodáním zboží? jak ho mám asi vyplnit

Reakce obchodu Magnety na ledničku.cz

Dobrý den, zboží Vám bylo odesláno minulý čtvrtek. Je možné, že se jeho doručování zdrželo. Doručení zajišťuje Česká pošta a rychlost bohužel nemůžeme ovlivnit.

• nakoupil v obchodě Magnety na ledničku.cz před 5 lety

• Vse bylo OK, ale magnety jsou pekne krive vyriznute. Skoda, mohla jsem byt plne spokojena.
    • Neumi rovne rezat ci strihat. Nafotim to a pozadam o znovuzhotoveni, ale uz to asi do vanoce nestihnu:-(

Reakce obchodu Magnety na ledničku.cz

Dobrý den, u jedné předvánoční serie, byl problém s ořezem, který se nám bohužel nepodařilo včas odchytit, za toto nedopatření se moc omlouváme a magnety Vám posíláme nové.

• brzké dodání
    • dodání zboží jen do schránky bez doručení do vlastních rukou a bez pojištění, takže obílka i částečně poškozena