• Přišlo rychle
    • Přišlo mi jen v bublinkové obálce.

Čekala jsem zboží v krabičce, jelikož to má být dárek, nejsem spokojená s tím, jak mi to obchod zaslal.

• Cena, nabidka
    • Zboží nedorazilo,a nemám ani info,kdy dorazí.

Reakce obchodu Magic Wand eshop

všechny objednávky jsou odesílány s den objednání do 18 hod. v pracovní dny a ostatní objednávky v den následující. Na email je zaslán odkaz a sledovací číslo zásilky buď od České pošty nebo od Zásilkovny.

Je divné, že Vám zásilka nepřišla, pokud jste si objednal zboží v našem obchodě nikdo nás nekontaktoval.
    Kontaktujte nás v tom případě na email [email protected], rádi Vám pomůžeme.

Děkujeme.
    Hezký den
    Magic store s.r.o.

• Zboží přišlo poškozené.Takze nepoužitelné a ještě ani popis neodpovidal skutečnosti.

Reakce obchodu Magic Wand eshop

Dobrý den, velice nás mrzí přístup dopravce České pošty. Vaše reklamace bude co nejdříve vyřízena. Budeme rádi, když upravíte vaši recenci vůči našemu obchodu. Předem Vám velice děkujeme a omlouváme se za dopravce Českou poštu.

• Minimální informovanost o odeslání objednávky
    • Nepředání kontaktních informací kupujícího (následná nemožnost změnit doručení zásilky nebo prodloužení úložní doby)

Ani jsem nezjistil že mi byla objednávka doručena na poštu... až když mi to bylo divné tak jsem si vyhledal sledování zásilky.

Poté jsem si chtěl změnit dobu uložení na poště a prodejce nepřiřadil kontaktní informace k zásilce tak to bylo možné jen osobně ale kvůli tomu jsem ani nezjistil do kdy je zásilka uložena a jestli už ji přepravce neodeslal zpět.

Reakce obchodu Magic Wand eshop

je nám to líto, sledovací číslo Vám bylo zasláno. Zásilky odesíláme ještě v den objednání případně hned druhý den. Chyba byla na straně České pošty.

Děkujeme za pochopení.

Zboží objednáno 10 dní, žádná reakce, žádný bzkaz, jen že objednávka je vyřízena. Toť vše.

Reakce obchodu Magic Wand eshop

Je nám to velice líto, jedná se o nedorozumění. Vámi vybraný produkt, který jste si objednal, nebyl skladem a byl na objednávku do 45 dní. Tato informace je uvedena v detailu produktu, tak byla i v košíku před nákupem vámi vybraného zboží. Vaší objednávku evidujeme. Děkujeme za pochopení Magic store s.r.o.

výrobek neobsahoval návod k použití

Reakce obchodu Magic Wand eshop

Dobrý den, návod jsme vám zaslali na email. Návody v českém jazyce posíláme vždy, buď v el. podobě nebo vytištěné. Děkujeme.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Odlišné zboží od fotografie

Přišlo zboží odlišné od fotografie. Zboží s fotografie znám velmi přesně, to které přišlo sice splˇuje to co prodejce popisuje, ale zboži na fotografie je uplně jiné kvality:-(

Reakce obchodu Magic Wand eshop

Dobrý den, je nám velice líto, že nejste spokojen s kvalitou vámi objednaného výrobku. Můžete nám prosím napsat o jaký druh zboží se jedná? Všechny naše produkty mají reálné fotografie a podrobný popis. Pokud nejste spokojený s kvalitou vámi objednaného výrobku, můžete nám jej do 14 dní poslat nepoužité zpět na naši adresu a my vám pošleme peníze zpět na váš bankovní účet. Předem vám děkujeme za vaši odpověď.

• Neúplné informace o zboží,nebylo uvedeno,ze Masazni hlavice je bez nabíječky,musela jsem si do koupit v obchodě!!!!!!!

Reakce obchodu Magic Wand eshop

Dobry den, vsechny masazni hlavice maji napajeci kabel bud sitovy nebo USB. Mela jste nas informovat kabel bychom vam pokud nebyl v baleni obratem zaslali. Napiste nam na nas email [email protected] posleme vam jako nasi omluvu slevovy kod na 10% na dalsi nakup

• Nekomunikuje.

Nenakupovat, nedoporučuji.

Reakce obchodu Magic Wand eshop

Dobrý den, vaše zboží je objednané, a nyní již čekáme na dodání od našeho dodavatele. Vámi objednané zboží nám přijde každým dnem, vzhledem k předvánočním termínům se zboží zdrželo na cestě k nám. Budeme vás informovat. Ještě jednou se Vám omlouváme za zdržení a děkujeme za pochopení.