• Minimální informovanost o odeslání objednávky
    • Nepředání kontaktních informací kupujícího (následná nemožnost změnit doručení zásilky nebo prodloužení úložní doby)

Ani jsem nezjistil že mi byla objednávka doručena na poštu... až když mi to bylo divné tak jsem si vyhledal sledování zásilky.

Poté jsem si chtěl změnit dobu uložení na poště a prodejce nepřiřadil kontaktní informace k zásilce tak to bylo možné jen osobně ale kvůli tomu jsem ani nezjistil do kdy je zásilka uložena a jestli už ji přepravce neodeslal zpět.

Reakce obchodu Magic Wand eshop

je nám to líto, sledovací číslo Vám bylo zasláno. Zásilky odesíláme ještě v den objednání případně hned druhý den. Chyba byla na straně České pošty.

Děkujeme za pochopení.

• zbozi skladem, rychle doruceni
    • cislo pro sledovani zasilky

• Vkrátkem čase v pořadku doručeno, nepoškozeno

• Rychlost, diskrétnost a spokojenost

• Přehlednost. Možnost koupit kupón za zvýhodněnou cenu.

Vše v pořádku. Doporučuji.

• široký výběr
    • rychlá reklamace
    • platíte za doporučený balík, ale zašlou doporučeným psaním
    • zboží nebylo vhodně zabaleno a přišlo poškozené
    • poštovné za zaslání reklamace nebylo nahrazeno, jak stojí v reklamačním řádu, ani po písemné žádosti
    • doprava jenom ČP

Prima obchod, nebýt nepříjemnosti s reklamací, dal bych 5 hvězdiček.

Reakce obchodu Magic Wand eshop

Dobrý den, děkujeme vám za vaši recenzi, vaše reklamace byla úspěšně vyřízena. K poškození zboží došlo ze strany České pošty, za nepříjemnosti se omlouváme. Poštovné bylo dodatečně zasláno na váš bankovní účet.

• Rychlé vyřízení objednávky

Zboží objednáno 10 dní, žádná reakce, žádný bzkaz, jen že objednávka je vyřízena. Toť vše.

Reakce obchodu Magic Wand eshop

Je nám to velice líto, jedná se o nedorozumění. Vámi vybraný produkt, který jste si objednal, nebyl skladem a byl na objednávku do 45 dní. Tato informace je uvedena v detailu produktu, tak byla i v košíku před nákupem vámi vybraného zboží. Vaší objednávku evidujeme. Děkujeme za pochopení Magic store s.r.o.

• Po slevě dobrá cena ;-)
    • Zboží nebylo úplně nejlíp zabaleno, bublinková folie kartonovou krabičku neochrání (aspoň při přepravě úřes PPL). Ale vlastní zboží bylo v pořádku.
  • První nákup a spokojenost

• Rychlé a vstřícné jednání, velká ochota při vrácení části objednávky. I když jsem část zboží vracel, mám v obchod důvěru a další nákup zde udělám bez problému.
    • Webové stránky jsou pomalé, načítání a procházení jednotlivých položek trvá.

výrobek neobsahoval návod k použití

Reakce obchodu Magic Wand eshop

Dobrý den, návod jsme vám zaslali na email. Návody v českém jazyce posíláme vždy, buď v el. podobě nebo vytištěné. Děkujeme.

• super rychle doručení od objednávky (včetně) 3dny

Vše proběhlo v pořádku a rychle.

vše ok

• Diskrétně zabaleno
    • Rychlost odeslání
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• U výrobku neni český návod : - KARDINÁLNÍ CHYBA ! ..........

Rychlost - spolehlivost .....................

Reakce obchodu Magic Wand eshop

Dobrý den, návody v ČJ standardně přidáváme k výrobkům. Napište nám prosím na email, návod v češtině Vám zašleme na vaši emailovou adresu. Děkujeme.

• rychlejší dodání než jsem očekával :-)
    • zboží přesně odpovídá popisu
    • velmi dobré ceny, skoro jako bych to objednával z číny
    • OPRAVDU MOHU JEN DOPORUČIT
    • nic mě nenapadá