ok

• parádní prodej

Škoda jen, že některé triky již se nevedou. Před lety jsem koupil skládací růži( kovový skl. stonek) ale již prý kov.není., Trik Karetní vězení se nedělá. Mnoho původních dobrých kouzel jsem v nabídce nenašel. Obchod leopold Beránek měl navíc mnoho triků s kostkami. Např zmizení prostřední ( ze 3) barevné kostky z futrálu do klobouku. Asi to nefrčí , ale je to parádní trik. No, co mám to stačí, jen ta růže ( ve stonku s gumičkou) už odchází.

Obchod je spolehlivá, léty ověřená klasika.

Skvelá komunikácia, rychlé doručenie! Ďakujem!

• Komunikace s obchodem
    • Široký sortiment

• Pokud hledáte kvalitní kouzelnické rekvizity, tak jste na správném místě
    • Rychlé dodání. V neděli večer jsem objednal, v úterý jsem měl doma.

• Široký sortiment, možnost objednání zahraničního zboží s přiměřenou dobou dodání. Věci skladem doručovány ve velice krátkém termínu. Profesionální přístup.

Jeden z nejlepších obchodů s kouzelnickými rekvizitami v ČR, dlouhá tradice, spolupráce s profesionálními kouzelníky.

• Obrovské množství položek - velký výběr
    • Cena nesrovnatelně lepší než u konkurence
    • Vždy velmi kvalitní zboží
    • Rychlá komunikace
    • Možnost obědnání položek z Ameriky
    • V případě skladových zásob rychlé doručení

Obchod určitě doporučuji. Rozhodně nejlepší obchod s kouzelnickými rekvizity v ČR.

Dlouholetá spolupráce vždy velmi kvalitní.

Ochota prodejce

• obrovský sortiment
    • výhodné ceny
    • trochu delší doby dodání (zejména když jde zboží ze zahraničí), ale stále přijatelné