• výborná komunikace
    • rychlost zaslání
    • velký výběr
    • super ceny

I přes drobné zakopnutí, kdy mi bylo doručeno jiné zboží, avšak problém byl obratem vyřešen, byl tento obchod naprosto příkladný.

• Kvalita pásku

• velký výběr zboží
    • rychlost dodání
    • slušné ceny
    • perfektní jednání

• - nabídka
    • - ceny
    • - žádná

• velká spokojenost , český obchod , záruka, super hodinky za super cenu

nic

Super komunikace. Vybral jsem si špatné hodinky, prostě jsem se unáhlil. Ale po napsání emailu mi změnili objednávku rychlostí světla. Jsem celkově spokojený. Ještě jednou děkuji.

• Rychlost a super ceny

• Příznivé ceny, rychlé dodání

• Dobré ceny a rychlé dodání
    • nc

• Cena produktu

• Cena vs funkce
    • Přístup obchodu
    • Rychlá reakce i dodani

S prodejcem jsem řešil drobný problém, který byl vyřešen k mé spokojenosti. Upřímně jsem takový přístup nečekal a byl jsem mile překvapen navrženým řešením. Doma tak máme již troje hodinky a jsme maximálně spokojeni!!!

• Dobrá cena.

• Super rychlé dodání zboží, fajn ceny. Určitě doporučuji.

• Vcelku rychle dodání
    • Komunikace (čtěte níže)
    • Ceny
    • Komunikace (viz níže)
    • Popis produktu neodpovídá realitě
    • Nedůslednost

Obchod Madvellu je vlastně jediný obchod, kde seženete jejich produkty. Proč nejsou dostupné i v jiných eschopech mi není známo, ale nejspíš to má svůj důvod.
    Komunikace obchodu je zajímavá. Když se jim snažíte dovolat, číslo je buď nedostupné, vypnuté nebo vám to nikdo nezvedne. Nikdo vám ani nazpátek nezavolá. Ovšem ta zajímavá část je, že když jim napíšete recenzi nebo komentář na Facebook a nechválíte je, do pár minut vám zvoní telefon. Toto byl přesně můj případ.
    Další věc je, že mi balíček přišel jen poloviční. Ochranné fólie v něm úplně chyběly. Sice se za to omluvili a poslali by je dodatečně, ale to už jsem zboží vrátil, jelikož neodpovídalo popisu (viz má recenze na jejich hodinky Pulzar).
    Že se mě pán v telefonu snažil přesvědčit o tom, že AMOLED neumí pixely vypínat a zobrazuje černou barvu stejně jako LCD raději rozebírat nebudu.

Vesměs obchod není špatný, má jen dost zásadní nedostatky, které mu výrazně ubírají na kvalitě. Pokud na tom zapracují, mají potenciál.

Reakce obchodu Madvell.cz

děkujeme za vaší recenzi nicméně nás mrzí, že není úplně kladná. To, že aktuálně máme naše produkty pouze u nás je pouze jeden důvod. Spolupracovali jsme se společností Mall a bohužel z jejich strany je podpora pro eshopy děsná, proto jsme jejich marketplace zavrhli (reklamace jim trvali velmi dlouho, neměli jsme celé informace o tom co si zákazník přeje apod.). Nyní od Ledna již budeme spolupracovat například se společností Alza.

Vysvětlím komunikaci. Telefon na našem webu a emaily spravuje kolega, nyní, před Vánoci jsme měli hodně zákazníků a bohužel jsme veškeré telefonáty nestíhali vyřizovat tak, jak bychom chtěli. Tuto informaci také komunikujeme na našem webu v sekci Kontakty a zároveň Sociální sítě spravuje kolega jiný a když vidíme, že nějaký zákazník má problém či potřebuje poradit tak mu volá nebo píše (dle situace) právě kolega jiný abychom celou situaci dořešili co nejdříve, protože nám na našich zákaznících záleží. Vždy, pokud se objeví nějaký problém ihned ho řešíme a snažíme se vždy dojít ke spokojenosti zákazníka. Proto jsme vám volali z jiného čísla a situaci jsme řešili. Mrzí nás, že to vnímáte jako negativum.

Za nedodané ochranné folie jsme se omlouvali a ještě stejný den jsme je posílali samozřejmě zdarma. Co se AMOLED displeje týče, tak kolega se vám snažil vysvětlit, že je rozdíl mezi typem panelu OLED a AMOLED. Ano, AMOLED je typ OLED, ale AMOLED neumí dokonale odclonit podsvícené okolní pixely a tak se může v některých případech zdát, že je to IPS či LCD, ale není tomu tak. OLED již umí jiné podsvícené displeje odstínit tak, že jsou černé opravdu 100% černé. Proto výrobci uvádí AMOLED a nebo OLED.

Vždy se snažíme o to, aby zákazník byl spokojený a pokud si naší proaktivitu v řešení problému vykládáte jako negativum, tak s tím nedokážeme nic udělat.

S pozdravem Tomáš Prošek, Madvell

• Spolehlivost
    • Férové jednání
    • Příznivá cena

Obchod mohu vřele doporučit. Rychlost dodání i komunikace s obchodem pokud má člověk zrovna nějaký problém.

• Skvělé ceny a rychlé dodání

• opravdu velký výběr
    • solidní ceny

Jsem spokojen, priste zde zase nakoupim.