Velká spokojenost,rychlé dodání,skvělá cena:)

• velky vyber kvalitneho tovaru
    • rychle dorucenie
    • skvela komunikacia

Make up pred koncom spotreby.

Reakce obchodu madeforskin.cz

Hezký den,

děkujeme za Vaši objednávku a přidané hodnocení.

Mrzí nás, že jste nebyla s nákupem na našem e-shopu spokojena. Co se týče délky odesílaných expirací, zde bych chtěla uvést, že produkt Make-up Sérum, SPF 20 No Makeup Foundation - Madeforskin obsahuje účinné pečující složky, a právě s ohledem na tyto ingredience a jejich nejvyšší účinnost, může být v některých případech u těchto výrobků relativně nižší expirační doba, něž u běžné dekorativní kosmetiky. Produkty odesíláme vždy s minimální expirací 6 měsíců a více.
    Samozřejmě, v případě, že by pro Vás tato doba spotřeby nebyla vyhovující, je možné domluvit se na vrácení či výměně zboží. Vždy se snažíme vyjít vstříc tak, aby používání naší kosmetiky bylo pro Vás maximálně komfortní.
    S dovolením jsem Vás kontaktovala e-mailem, abychom mohli tuto situaci vyřešit k Vaší spokojenosti. Děkuji za pochopení a za celý náš tým přeji pohodové dny, Kateřina

• Rýchle dodanie a darček navyše potešil, veľmi odporúčam

• kvalitní produkty, skvělá komunikace, rychlé dodání, krásné dárky k nákupu

• Kvalitní kosmetika
    • Cenově dražší

• rychle dorucenie

Rychlé doručení, vše v pořádku.

• Rychlé dodání, precizně zabaleno.

Dobrá komunikácia, vždy pribalia aj nejaké vzorky.

Spolocnost jednoznacne odporucam, kvalitne produkty, rychle vybavenie a dorucenie objednavky, taktoez mi vyhovuju rozne akcie ci uz darcek k nakupu, ale zlav.kod. A mam velmi prijemnu skusenost s p.Topinkovou, ktora mi bola velmi napomocna! Jej pristup bol maximalne profesionalny, ustretovy a promptny, co v dnesnej dobe je skor rarita. V skratke, odporucam, zakaznik neolutuje!

• - velký výběr zboží
    • - rychlé doručení

Produkty jsou kvalitně popsány. Objednávání standartní, doručení rychlé. Příjemným bonusem jsou vzorečky dalších produktů k objednávce.

Perfektné všetkk :)

Tovar prišiel velmi rychlo a krasne zabalený. Oceňujem, ze nepoužívajú plastové fólie. Veľmi ma potešil aj darcek

Kvalitní produkty, profesionální přístup.

Super,velká spokojenost

• Vždy super, rychlé doručení a jako dárečky vzorečky, které se vždy hodi

• S obchodem jsem velice spokojená. Vše přijde vždy hezky zabalené.
    • Produkty jsou naprosto skvělé.
    • Skvělá komunikace a rychlé dodání.