• Dnes mně byla manželka na Legerově vyměnit baterii na Iphone 5s a byla nadmíru spokojena.Vše na počkání (cca 25 minut),cena přijatená (850,-Kč) a zaměstnanci na výtečnou.Nabídnuta zákazníkovi káva,masážní křeslo na žetony,které Vám obsluha ráda daruje.
    • -

Vřele doporučuji všem,výměna proběhla perfektně a rychle a přístup personálu je opravdu unikátní,děkujeme.

• Dražší a dlouhé lhûty.

Na jaře mi měnili displey, od t doby jsem měl horší příjem signálu, výpadky hovoru. Chtl jsem diagnostiku, řekli Kč 420 a 3-5 dní. Šek jsem do Applu pád Vlachovkou a Kč 390 a 3hodiny.

• Velmi rychlé vyřízení opravy PC, vlídná obsluha
    • Dosti předražené, výměna zdroje do PC s prací cca 3000,- Kč -:(

Rychlost a kvalita, ale za přemrštěnou cenu.

• vyřešili mi problém s rozbitým displejem iphonu 6 na počkání
    • neposkytnuté základní informace před samotnou opravou

Rozbil jsem si displej na iPhone6. V Legerce mají servis, na počkání vyřešili. Cena necelé 3.000. Až potud vše ok. Co jim vytýkám je, že sami od sebe dopředu neinformují o tom, že ten displej NENÍ ORIGINÁL, ale z druhovýroby. Ve výsledku barevnost displeje na první pohled neodpovídá původnímu, stoupla spotřeba energie (ze dne na den vykazuje baterie skokově nižší výdrž) a pokud máte brýle s polarizovaným sklem, na displeji si NIC nepřečtete, což se stejnými brýlemi a originál displejem šlo. Prostě je to jiné, horší. Jako řešení navrhují poštelovat barvy, což telefon umožňuje v nastavení tak leda přizpůsobit barvy různým typům zrakového postižení. Tohle prostě nejde. Pokud jste nároční uživatelé, kteří lpějí na detailu a žádají původní kvalitu, jděte tam, kde vám namontují originál. I kdyby to mělo být v AppleStore v Drážďanech..

• NIC
    • Zboží mi nedodali, strašně špatná komunikace, absolutně neprofesionální přístup.

Už bych si zde nikdy nic neobjednala

• Rychlost a profi přístup.

Já jsem nadmíru spokojený. Na prodejně je ochotný personál, který se mi věnoval vše mi vysvětlilii a domluvili jsme se kdy se mi ozvou. Pak už jsem jen chvíli čekal a došel si pro opravený telefon. Cena byla také příznivá, takže jen doporučuji.

• Zkušenosti
    • Personál v pohodě
    • Kratší záruka na servis (ale tu jsem nepotřeboval uplatnit)

Opraví iPhone rychle a kvalitně. A rádi Vám i poradí ohledně sw od Applu. Doporučuji!

• Spolehlivost
    • Profesionální přístup

Servis vřele doporučuji.

• Rychost
    • Fakt šikovní technici
    • Příjmené prostředí s možností počkat na opravu na místě

Doporučuji, pokud máte jakýkoli problém s iPhonem (servisují i ostantí produkty Apple).

• Rychlost (za cca 40min vyměněný displej u iPhone 5)
    • Ceny lepší nebo min srovnatelné s "podobnými" servisy
    • Vstřícné a profi jednání
    • Na nic si nehrají
    • Kdyby tak uměli zařídit aby mi i
    • Phone už nepadal ;)

Mohu doporučit! Jednoduše jsou to profici a závady řeší skutečně expresně.

• Rychlost opravy
    • Vysvětlení závady - komunikace
    • Vzorové jednání se zákazníkem
    • Pečlivé zacházení s přístrojem
    • Vrácení vadného dílu
    • Bonus v podobě folie na display při výměně se hodí a potěší
    • Možnost zakoupení ochraných prvků a příslušenství n místě
    • Slevová karta na další nákupy s možností navýšení slevy
    • Snad jen, že by mohli nabízet službu vyčištění telefonu, když už ho mají rozebraný, konektory se možná nějaký prach dovnitř dostane.
    • Jinak nic

Nikomu nepřeji aby potřeboval řešit závady přístroje, ale když už tak tento podnik doporučuji a sám se na něj opět rád obrátím.
    Navíc dostanete slevovou kartu, kterou případnou další návštěvou navýšíte.

• Konečně jsou i na Moravě (v Brně).
    • Oprava do hodiny i u závady, u které si předchozí servis nevěděl rady.
    • Technik mi závadu vysvětlil a i ukázal na vadném dílu.
    • sleva pro fanoušky fb profilu už neplatí (ale mají místo toho slevové karty)

Nemám co vytknout, profi přístup, závada vysvětlena tak, že i laik to pochopí.
    Rozhodně doporučuji!

• obvykle standardní servis
    • mám je blízko
    • ne vždy věnují urgentním věcem urgentní pozornost

Přijel jsem tam s utopeným telefonem cca půl hodiny po události. Baterii neodpojili hned, nechali to až na telefon přišla řada v plánu prací. Výsledek: zkorodovaný konektor, nejde vnitřní sluchátko a přední kamera - obtížná použitelnost, telefonovat lze jen s externím sluchátkem, nebo nahlas přes reproduktor. Cena opravy by byla vyšší, než nového telefonu.

Domnívám se, že kdyby udělali základní záchrannou operaci - odpojení baterie - hned, byla by šance na záchranu telefonu podstatně větší, protože by nemuselo dojít k takové korozi, jako do druhého dne.

• + perfektní služby, vlídný personál
    • + dobrá cena
    • + rychlost

Využil jsem jejich služeb opravy iPhone, skvěle odvedená práce. Velmi milí lidé a profesionální přístup. Určitě mohu jen doporučit.

• Rychlost zpracování
    • Na čem se domluvíte to platí
    • Skvělá práce
    • Rozumná cena

• Rychle dodani
    • Slusne jednani

Spokojen

• Recenze smazána z důvodu hodnocení jiného obchodu, než byl zamýšlen.

• Velmi špatné jednání.
    • Nulová komunikace i po několika urgencích.

firmu Macwell nedoporučuji.
    Na stránkách inzerují 90% oprav a počkání.
    V mém případě trvala jen diagnostika 2 týdny.
    Komunikace ze strany Macwell žádná ani po 2 urgencích.
    Po dalších 10-ti dnech jsem se konečně spojil se servisním technikem.
    Výsledekem byl neopravitelný iPhone, platba za diagnostiku, měsíc čekání a neodbytný pocit, že mi tam iphone nejméně 2 týdny vesele ležel mokrý.
    Bohužel nemohu nikomu tuto firmu doporučit.

Reakce obchodu Macwell, s.r.o.

Vážený pane Dvořáku,
    na opravu jste nám dal vytopený a hodně zoxidovaný telefon, který naši technci 3x čistili ručním, chemickým a ultrazvukovým způsobem, avšak bez úspěchu. Bohužel není technicky možné vždy zachránit telefon (elektorniku), která byla takto hodně poničena kapalinou. Nevím, jak jste tedy přišel na to, že telefon u nás čekal 2 týdny na diagnostiku, veškeré (kapalinou zasažené) telefony technici rozebírají IHNED, aby bylo eliminováno další možné poškození oxidací.
    Ano, 90% oprav provádíme na počkaní - to jsou opravy, kde se mění jednotlivé díly. Samozřejmě i Váš telefon jde takto opravit, jenže cena náhradního dílu (nové základní desky) by vysoce převýšila cenu celého telefonu.

Je nám samozřejmě líto, že jsme Vám nemohli pomoci, ale víc prostě udělat nelze.

P.S.: Ještě bych rád upřesnil, proč takovýto proces trvá tak dlouho. Telefon se čistí střídavě mokrým i suchým způsobem, mezitím musí dokonale vyschnout. Poté je teprve možné desku opět připojit na baterii a vyzkoušet její funkčnost. Rovněž oxidace "kvete" s postupem času a i po odstranění se občas objeví znova.

• Pošta zdarma
    • Naprosto nezvládnutá oprava
    • Špatné jednání

Této firmě jsem posal na opravu prasklého displeje svůj iPhone 3G, krom praského displeje fungoval naprosto normálně. Po přijetí z opravy byl na vyměněném displeji špatný pixel a navíc byl displej ze spodu ochytaný, prostě otřesné. Když jsem telefon vyzkoušel, k mému překvapení jsem zjistil, že z něj najednou nejde volat! Takže následovalo znovu odeslání této firmě a reklamace. Telefon poté měli 14 dnů a pak mi zavolali s tím, že to není jejich chyba a že je to prý "nešťastná shoda náhod", takže mi nezbylo než vysolit další peníze za opravu nějakého zesilovače. Dohromady mě to přišlo na 3000, trvalo měsíc a stejně mám na displeji vadné pixely. Když se pyšní 5000 a stále to nedokážou spravit pořádně tak to o něčem vypovídá...
    Takže tuhle firmu rozhodně ne!

Reakce obchodu Macwell, s.r.o.

Bohužel jste neuvedl žádné kontaktní údaje, abychom mohli prověřit co se stalo. Nicméně při výměně skla není fyzicky možně jakkoliv poškodit obvod na desce. Tato závada bývá zpusobena spíše pádem či vniknutím tekutiny do přístroje. Také mohlo dojít k poškození při přeprave (pád balíku), což opravdu nemůžeme ovlivnit a jsme pro tento případ pojištěni. Co se týká vadného pixelu či nečistoty, máte samozřejmě nárok na reklamaci, i my jsme jen lidi a toto se občas stát může..