na sklade produkt nebyl a presto nabízí spatne

• Produkty uvedené jako skladem ve finále skladem nejsou.

Dobrý den pane Sedláčku,
    omlouváme se, ale křivdíte nám, Vámi objednaný produkt již nebyl skladem v době Vaší objednávky a
    na stránkách byl takto označen. Následně Vám byl zaslán email s informací, že jej již bohužel neseženeme.

S pozdravem David Soukenka - MaC

• nekorektní jednání

Objednané zboží dorazilo zabaleno pouze v nějakém igelitu, bez krabice, bez dokumentace, bez ničeho. Rozhodl jsem se objednané zboží vrátit v zákonné 14 denní lhůtě, což jsem i udělal. Ale jaké bylo překvapení, když mi p.Soukenka odepsal, že zboží bylo vráceno poškozené a platbu mi nevrátí. To jednoznačně odmítám, zboží bylo vráceno v takovém stavu, v jakém jsem ho obdržel. Obrátil jsem se tedy s podnětem na Českou obchodní inspekci, která po provedené kontrole udělila p.Soukenkovi adekvátní sankci. Nicméně současný stav je takový, že nemám peníze ani zboží, proto ještě podám trestní oznámení na Policii ČR.

Reakce obchodu M&C

Vážený pane Husáku, nestydatě tu lžete! K našim zákazníkům jsme se vždy chovali a chováme korektně. Zboží, které jste nám vrátil (baterie) bylo poškrábané umazané a jevilo známky intenzivního používání. Nejprve jsme takové zboží nechtěli přijmout zpět a poté jsme vám nabídli vrácení snížené ceny a to i přes to, že zboží, které jste nám vrátil je již dalšímu zákazníkovi vzhledem k jeho stavu neprodejné. Částka vám byla před 3 týdny vrácena. Vaše udání ČOI bylo bezpředmětné a proto jste nás obvinil z prodeje padělku, aby náš eshop přijela ČOI zkontrolovat. Asi takto nejednáte poprvé a dobře víte, co na ČOI platí. Nicméně kontrola shledala vše v pořádku, jelikož u nás padělky určitě nenajdete a žádnou sankci jsme nedostali. Asi jste typ člověka, který se hněvá na celý svět, ale nesnažte se prosím ve svém hněvu utápět ostatní lidi. S pozdravem D.Soukenka

Objednal jsem si atomizér MICRO TFV4 ale přišel mi MINI TFV4... kamarád si tady objednal taky MICRO a přišel mu taky MINI ! email bez reakce

Reakce obchodu M&C

Dobrý den, tímto se panu Hlavatému znovu omlouváme. Chybou v systému jsme zasílali jinou, dražší verzi clearomizéru. Nepoužité zboží lze samozřejmě vrátit, nebo vyměnit za jiné. Váš email jsme bohužel nedohledali...
    S pozdravem M&C