Naprostá spokojenost. Objednala jsem si zhotovení koženého potahu na rukojeť kočárku. Rozměry potahu přesně odpovídají hodnotám, které jsem poslala výrobci, takže potah skvěle sedí na rukojeť kočárku. Potah mi byl doručen přesně 14 dní od objednání, i když jsem byla předem upozorněna ze strany obchodu, že zhotovení může trvat až 3 týdny. Takže jsem spokojena s výrobkem i s lhůtou dodání.

• Vstřícně komunikuje - několikrát jsme spolu telefonicky mluvili, abychom si ujasnili všechny detaily.
    • Konstruktivní přístup - poslala jsem nefunkční odkaz, dohledali látku podle názvu a zeptali se, jestli to je ona.

• Spokojenost, doporučuji.

• Rychlost vyřízení
    • Kvalita produktu

Obchod komunikuje rychle a na úrovni. Určitě z něj ještě něco objednáme, teď jsme ho zkoušeli poprvé. Kupovala jsem podložení nožiček ke kočárku, který polohování nožiček nemá. Výrobek je opravdu velmi kvalitně zpracován a dobře sedí. Uchycení je taky promyšlené. Je vidět, že to dělá někdo, kdo už někdy viděl dítě

Objednala jsem si potah na madlo kočárku, měla jsem strach, aby skutečně padl. Vše sedí perfektně, kůže velmi příjemná na dotyk. Rozhodně doporučuji.

• OK

OK

• Česká výroba věcí, které člověk normálně nekoupí (podložení nožiček v kočárku baby Jogger)
    • Sympatická nabídka dalších doplňků, nebo jsem hned přikoupila
    • Podložení nožiček není úplně podle mých představ, při poloze dole se opěrka nahoře odchlipuje, což mi připadá nepohodlné (je tam navíc hrana). Z fotek to nebylo poznat, když je podpěra nahoře, je tam krásná rovina.

• Rychlost, spolehlivost
    • Žádná

Bezproblémová komunikace, rychlé odeslání, výrobek je kvalitní.

Skvěle! Doporučuji

• Vše v pořádku

ok

Maximálně spokojena

Zakoupila jsem kožený potah na madlo pro rodiče, krásně ušito, padne výborně, jen za mne, kdyby zip byl překryt kouskem kůže, bylo by to ještě lepší. Jinak velká spokojenost

• Vynikající komunikace

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Prozákaznický přístup
    • Široká nabídka
    • Ochota, milé jednání
    • Cenová dostupnost

Z obchodu jsme již objednávali polohování nožiček do kočáru, a protože jsme byli velice spokojeni s komunikací a termínem dodání, využili jsme nabídku tohoto obchodu opakovaně. Opět perfektní komunikace, dodání zboží v avizovaném termínu a kvalitní provedení. Škoda, že dítě již odrůstá, kdybych o tomto obchodu věděla dříve, určitě bych u nich nakoupila více věcí.

• Výborná komunikace
    • Ochota
    • Cenová dostupnost
    • Rychlé jednání

Sháněli jsme polohování nožiček do kočáru Thule Glide (r. výroby 2020). Tato podložka do kočárku pasuje. Snadné připevnění, velice lehká. Po zadání objednávky byla dodána obratem

• Ceny
    • Mile jednani
    • Krásné zboží

Objednávala jsem kožené potahy madla pro dítě a pro rodiče. Absolutní spokojenost s jednáním e-shopu i s výrobkem. Doba dodani byla v pořádku ale i tak za malé zdržení byl poslán dáreček. Iniciativa e-shopu, já nijak nespechala. Za mě naprostá spokojenost.

Rychlé dodání, vše v pořádku.

• Individuální doplnění objednávky u zboží na zakázku.
    • Skvělá komunikace