Rychlé dodání, zboží v pořádku. Spokojenost. Objednala jsem zatím jen tašku na kočárek, ale plánuji tady objednat i podložku a fusak.

• Zboží kvalitní

• Rychlost dodání. Zboží super.

Maximální spokojenost. Doporučuji.

Rychlé vyřízení a dodání objednaného zboží.

• Rychlé dodání zboží, velice příznivá cena, na to, že látku jsem si mohla zvolit sama. Nánožník vypadá moc krásně a komunikaci s obchodem jen chválím. Vřele doporučuji.

• Komunikace je perfektní. Telefonicky i emailem
    • Žádná

Já jsle byla velice spokojená s radami, co a kde udělat.. Aby byla objednávka v pořádku. Velmi do ry přístup k budoucím zákazníkům

• Kvalitní zpracování
    • Dodržena doba doručení

• Originální věci

• Skvele rychle doruceni

Maximální spokojenost. Objednali jsme kožený potah na rukojeť kočárku, přišel v avizovaném termínu, ale měl zřejmě rozbitý zip, protože nešel zapnout. Hned nám bylo nabídnuto, že ušijí nový. Do dvou dnů nám přišel, sedí báječně a vypadá moc krásně. Jsme moc spokojeni s celkovou komunikací a obchod doporučujeme.

• Příjemná komunikace
    • Krásné ceny
    • Ochota

S obchodem, jejich neuvěřitelně milým přístupem i s užasným zbožím jsem naprosto spokojena.

• Rychle dodání
    • Kvalitní zboží
    • Chtělo by to lepší fotky zboží - jednobarevne pozadí a tak, víc detailů .. konkrétně u kabatů/bund

Objednavala jsem nosici bundu a jsem spokojena. Bez vsadky je to moc pěkný sportovní kousek do šatníku. Dobře vymyšlená vsadka co se zapne kolem krčku mimouška a nikam netáhne, super. Jen jsem moc nevěděla do čeho jdu viz další hodnocení.

Objednávala som poťah na madlo, sedí perfektne, je kvalitne ušitý, príjemný na používanie a dodanie bolo rýchle. Ďakujem!

Vše perfektní!

• Zaslala jsem míry madla kočárku, návleky sedí perfektně.

Naprostá spokojenost.

• Rychle vyrizeni objednavky

• nemá kamenný obchod v Praze

Zboží bylo ještě ten den expedováno. Oceňuji rychlost. Výrobek splnil moje očekávání.
    Sedí na kočárek Hauck Runner 2. Jen bych oceňovala obrázek, jak se má přidělat. Ale nakonec jsem na to přišla.

• Rychle,bez problemu

• nizsi cena u meho vyrobku nez jinde