Zboží jsem objednal před sedmi dny, napsali mi, že zboží je u jejich dodavatele a že ho dostanu do deseti dnů, ale v mezidobí mne neustále bombardují netransparentními nabídkami na výhodný nákup, třebaže jsem si to písemně zapověděl. Jsem zvědav, zda zboží, které jsem si objednal a promptně zaplatil, nakonec opravdu dostanu. Zpětně to na mne dělá dojem ne příliš důvěryhodného asijského webu - ačkoli adresa směřuje do Liberce.

• Obchod mi dnes sdělil, že svoje objednané zboží neobdržím, protože dodavatel ho již nedodá. Je tedy rozhodně s podivem, že mi tuto skutečnost sdělujete až po týdnu a že objednanou záclonu nadále nabízíte na svých stránkách. Hlavně že mne denně zasíláte nabídky na další zboží. Již nikdy bych si u vás rozhodně nic nekoupila.

Z dřevěných "pattern blocks" pro malé děti (!) lezou třísky, jednu jsem si zapíchla pod nehet. Jeden sestiúhelník je naštípnutý.

LŽIVÉ INFORMACE !!! UBOHÝ OBCHOD!!! DEKLARUJÍ NOSNOST DO 150kg A V BALENÍ PŘIJDE KRABICE S VELICE DROBNĚ PSANOU ETIKETOU, KDE JE UVEDENA NOSNOST POUZE DO 100 kg. FUJ ODPORNÍ ZLODĚJI !!!

S obchodem dobrý, se Zásilkovnou to šlo o nervy.

• Zboží ještě ani nedorazilo a už mám čtyři maily, ve kterých žádáte o zhodnocení služby, kterou jste zatím nerealizovali.

Podle fotografie se mi brousek na nože líbil,ale po prvém vyzkoušení bych
    ho nikdy již nekoupila.Ostři nože vůbec není hladké,ale doslova zubaté.
    Proč u nabídky neuvádíte výrobce Made in CHina ?
    Proto NEDOPORUČUJI !! Kupující Libuše.

Návod neni česky a kurevsky malej
    nedáse to dodře číst, tak je to k hovnu.

• zboží přišlo pozdě

vysouseč vlasů a dobíječka nefungují

Nefunkční pomocné madlo

• Zboží byl hrozný šmejd!

• 29.11.objednáno, přišlo až 19,12.
    • Bylo zboží, které neodpovídá vyobrazení v nabídce

Dotazník dorazil, ale zboží nikde

• Nefunguje

Nic nepřišlo a není ani žádná komunikace

Objednala jsem podruhé a nic nepřišlo.

• nekvalitní

• žádná
    • Nevýrazná barva hry, nevhodné balení pro skladování. Neupoutátá děti.

Rychlé dodání.

Komunikace byla v pohodě, rychlost doručení také. Zboží, za tuto cenu, v mizerné kvalitě, s jiným potiskem ( nálepkou), laciné, nekvalitní.

• počítač i telefon mám zahlcený nabídkami i když sem toto odmítla a inzerované zboží nemají