• Rychlost odeslání
    • Hezké balení
    • Kvalitní výrobky

Jako vždy perfektní a ještě bleskové odeslání. Dekuji

• kvalitní produkty, rychlé doručení, vše na jedničku

• Dvěma slovy: PROFESIONALITA a KVALITA - to je to, oč tu běží… :-) Díky za ně! Ať se vám daří!

• bezproblémové
    • kvalitní sortiment

• Kvalitní produkty
    • Krásně zabaleno
    • Delší doba dodání

Objednávku v hodnotě 2640,- Kč jsem vytvořila ve středu ráno, zvolila jsem nabízenou dopravu zdarma - dpd doručení na adresu bez avíza. Když se do pátku nic nedělo, tak jsem napsala do e-shopu a až na základě mého e-mailu byla objednávka odeslána. V minulosti jsem objednávala jiné zboží bez dopravy zdarma a bylo expedováno ještě tentýž den. Mám z toho tedy pocit, že objednávky s dopravou zdarma nemají pro e-shop takovou prioritu. Ale možná se mýlím.

Reakce obchodu Luxusnivlasy.cz

Dobrý den paní Potěšilová, děkujeme za vaší objednávku, jak správně píšete, zvolila jste si dopravu zdarma, jejíž celý název (zkopírovaný z košíku) zní: "DPD Classic (bez avíza, odeslání do 3 prac. dnů)". Jak tedy název vypovídá, objednávka je předána k expedici dopravci do 3 pracovních dnů od objednání. Ve vašem konkrétním případě tedy:
    6.9. 7:22 objednáno
    6.9. 18:22 zabaleno
    7.9. 17:06 přichystáno k vyzvednutí kurýrem
    8.9. 10:43 předáno dopravci
    Lhůta pro předání by tedy byla v rámci 3 pracovních dnů do 11.9. V tento den vám byl balík, ale již doručen. V době zaslání vašeho dotazu již balík od předchozího dne čekal na kurýra.
    A jak uvádíme na našich stránkách, přednost k expedici mají objednávky, u kterých si příjemce zvolil expresní doručení. Vždy ale u všech objednávek dodržujeme lhůty, ke kterým se zavazujeme.
    Děkuji kolegům, že svojí práci dělají kvalitně a správně. Pavel Kroupa, luxusnivlasy.cz