• Rychlé a příjemné jednání, vřele doporučuji

• Jsem velice spokojena se spolupraci a rychlosti dodani zboží

Nakupoval jsem zde poprvé. Byl to dárek švagrovi k 60tinám. Vzhledem k mojí pozdní objednávce jsem dopravu řešil osobně s majitelem. Zvolili jsme kurýra, zboží v prvotřídní kvalitě dorazilo včas a oslavenci udělalo nesmírnou radost.
    Z jejich internetových stránek jsem si stáhnul a oslavenci do dárkové krabice přidal podrobnosti o víně
    Velmi děkuji panu majiteli za vstřícnost a spolupráci.
    Budu zde nakupovat častěji.

Reakce obchodu Luxusní vína

Jsme rádi, že vše klaplo ;-)

Jsem velmi spokojena, objednávka dorazila hned druhý den. Vše v pořádku. Po telefonickém hovoru mi vyšli vstříc, byli příjemní a profesionální. Moc děkuji.

Za mne super rychlé dodání

• Výběr vín v BIO kvalitě

Příjemně sestavený výběr vín, včetně těch minimálně sířených. Osobně jsem příznivcem Německých a Alsaských vinic a nikde jinde jsem nenalezl tak srozumitelný výběr.

Čekala bych, vzhledem k cenám, že vína doprovodí text s údaji o víně, protože odkazovat obdarovaného, aby si informace zjistil na netu, není úplně nejlepší

• Rychlé dodání. Zboži dorazilo skvěle zabalené a v pořádku

Zkušenosti z eshopem prozatím velmi dobré, první nákup, skvěle zabaleno.

• výborná a široká nabídka vín, perfektní a rychlá komunikace. Ochotně poradí při výběru. určitě doporučuji

1 krat som objednávala a som velmi spokojná,objednám zas...

U nas na SK take vino ake v tomto obchode kupujeme ani nedostat. Vsade, kde sme na SK zhanali, pozerali ze co to chceme . Takze ano, sme spkojní. Super vyber, dobre ceny. A hoci to postovne z CZ na SK nie je najlacnejsie, aj tak sa pri kupe vacsieho mnozstva (od 24 fl) ten nakup oplati. Takze za nas ANO

Doporučuji.. ;)

• Vždy spokojenost, rychlé dodání

Velmi solidní obchod

Dlouhodobě velmi dobrá spolupráce.

• sortiment
    • komunikace
    • neznám

sortiment a komunikace

• Skvělá komunikace ohledně doručení zboží. Velice doporučuji

• Úžasný osobní přístup. Přestože jsem objednala na začátku prosince a obchod hned expedoval, nebyl mi dopravce schopen zboží předat do vánoc. Obchod mi vyšel vstříc a dovezl mi až domů zboží ještě před vánoci. Úžasné a v dnešní době nevídané. Vřele doporučuji a ještě jednou děkuji za zachráněné vánoce !