• Hezké zboží
    • Vše ostatní

Tento obchod bych určitě nedoporučila. Lhůta dodání objednaných plavek je uvedena 3-6 dní. Ani po 18-ti dnech zásilka nedošla a na e-mail, ve kterém jsem se ptala na důvod nedodání, mi nebyli schopni odpovědět. Vrchol neslušnosti! Takto si váží svých zákazníků.

• Skvělé ceny

Spokojenost
    Obchod bych určitě doporučila

• HEZKÉ ZBOŽÍ
    • TÉMĚŘ VŠE

Když jsem se dotazovala na jednu podprsenku, zda má vycpávky, odpověd mi prisla az za 14dni, za tu dobu jsem si uz objednala neco jineho. Uplatnovala jsem 20%slevu ze soutěže a čekala na objednané zboží měsíc.Taky jsem se během toho měsíce dotazovala co je s objednávkou a nic. Po měsíci jsem se naštvala a volala, co se děje, bylo mi řečeno, že to byla chyba systému kvůli tomu slevovému kódu, Řekla jsem si ,,No dobře, to se může stát.´´ Tak jsem si objednala znovu,sleva mi zůstala. Doba doručení byla zhruba týden, což je v pořádku, ale co mě zarazilo, bylo to, že jsem měla mít 20% slevu a nakonec jsem platila víc než jsem měla. Někdo neumí počítat, měla jsem mít slevu z celé částky i s DPH. To mě dost naštvalo, sice jsem obdržela dárkový poukaz na kosmetiku, ale místo toho bych brala aby vše proběhlo v pořádku už při první objednávce a když nabízíte 20% slevu, tak ji lidem dejte nebo ji vůbec nedávejte.
    Z tohoto obchodu jsem zklamaná, naštěstí zboží vypadá dobře, ale příště služby tohoto obchodu již nevyužiji.

Udělejte si tam pořádek s tím, kdo vyřizuje e-maily a počítá slevy. Procenta se berou na základce.

Reakce obchodu Luxusní spodní prádlo

Dobrý den, bude-li to možné, pošlete nám na sebe kontakt na email. Nevím, jak se to mohlo stát, ale uplatněnou slevu Vám samozřejmě vrátíme a zároveň pro Vás vymyslíme nějaký dostatečně zajímavý bonus, abychom Vás přesvědčili, že nám na zákaznících záleží.
    Obchod měl technické problémy a tak se to vše nějak nakupilo. Chybu přiznáváme a uděláme vše proto, aby se to již neopakovalo.

Děkujeme za pochopení a kontaktování nás na email.

• Pokud máte pár cm navíc, máte smůlu. Ve vel. 46 je v lepším případě jeden výrobek a "vyber si".

Takovéhle "obchody" jen zbytečně zahlcují internet.

Reakce obchodu Luxusní spodní prádlo

nabídka zboží patří k největším na internetu. Věta, že takovéhle obchody zahlcují internet je zcestná. Jedná se o fungující obchod s nabídkou garance ceny.

• Prodejce nabízí slevové kupony, ale po objednání nekomunikuje, čekám na objednávku 14 dní, nebo aspoň odpověď na dotaz, co s objednávkou bude!

K luxusni-spodni-pradlo.cz jsem se dostala oklikou přes obchod pradloberuska.cz. Zde jsem objednala, za pár dní přišla odpověď, že měli technické problémy a ceny uvedené v době objednávky neplatí. Ale nabídli slevu 40 % na luxusni-spodni-pradlo.cz. Tu jsem tedy chtěla využít a objednala si 14. prosince. 18. prosince jsem dávala dotaz, jak to s objednávkou vypadá. Nikdo neodpověděl, a to se opakovalo i 22. prosince. Považuji oba tyto obchody za velmi nespolehlivé. Buď jsou tak neschopní, nebo jen zkoušejí, co zákazníci vydrží.

Dobrý den paní Kláro,

ano, jeden partnerský eshop měl technickou chybu a zobrazoval nesmyslné ceny. Byla Vám nabídnuta kompenzace v opravdu neobvyklé výši. Bohužel veškeré objednávky se točili okolo vánoc v době největších zmatků a kdy už se všichni těšili až to budou mít za sebou. Nabízíme Vám možnost znovu si vyzkoušet služby obchodu. Expedice se zkrátila skoro na polovinu a když nám napíšete, dáme Vám k objednávce nějaký dárek za předchozí komplikace.