• není co hodnotit, zboží doposud nedošlo, jen proběhla telefonická omluva

• Po zaplacení objednávky, 2 dny před avízovaným doručením, obchod odepsal, že sada kuchyňských nožů je nedostupná, přitom v době objednávky obchod uváděl, že zboží je skladem. Měl to být dárek k Vánocům. Objednávku jsem tedy nuceně musel zrušit... :(

Reakce obchodu Luxusní nože

děkujeme za Vaše hodnocení. Zboží jste objednal 6.12. s tím, že není skladem!!! (chybně v recenzi uvádíte, že jsme měli zboží skladem) a s tímto termínem doručení: přibližně 22.12.2021.
    Tyto přibližné termíny vychází z dat, které máme k dispozici od výrobců a dodavatelů.

Bohužel výrobce nám posunul termín dodání až na základě našich urgencí. Je nám to líto a omlouváme se,
    nemohli jsme s tím ale nic dělat.

Zboží skladem jsme i v předvánočním období expedovali nejpozději následující pracovní den.

předražené zboží

Reakce obchodu Luxusní nože

děkujeme za Vaše hodnocení. Ceny zboží jsou dané předem a samozřejmě vždy máte možnost ceny porovnat např. na Heurece. Koupil jste si 10 ks nožů na rajčata, kde je doporučená prodejní cena výrobcem stanovená na 129 Kč za kus, my je máme za 125 Kč. Rozhodně nepatříme mezi nejdražší, ale ano, o pár korun se dají sehnat levněji u konkurence. Ta ale uvádí dodání do týdne, zatímco u nás jste objednal ve čtvrtek večer a my hned 10 ks v pátek expedovali. Naví má konkurence dražší poštovné. Podle hodnocení jste nebyl ani spokojený s dodací lhůtou. Přitom expedice proběhla v pátek a hned v pondělí byl Balík na poštu uložený tam, kde jste žádal.
    Přeji pěkný den.
    Michal Byrtus

Přestože v nabídce nůž byl, dle sdělení prodejce, po potvrzení objednávky, už nebyl.

Pokud něco obchod nabízí, má mít zboží na skladě. Pokud tomu tak není, ať jej nenabízí.

Reakce obchodu Luxusní nože

děkujeme za Vaše hodnocení. Ano, byla to naše chyba. U jedné položky ze tří z Vaší objednávky jsme měli mít skladem poslední kus. Bohužel jsme měli manko na skladě, i přes to, že inventuru děláme 2x ročně.
    Tyto chyby se stávají pouze vyjímečně. Za chybu jsme se omluvili a nabídli kompenzaci.

Luxusní-nože.cz

• Je to hnus a děs , jen sliby a dodnešniho dne nemám nic ! Bude to už třetí týden měli víc.
    • Sliby chiby a dál už nic !
    • Neobjednat

Reakce obchodu Luxusní nože

děkujeme za Vaše hodnocení. Jeden nůž z Vaší objednávky nebyl skladem - bylo to uvedeno na shopu v detailu produktu, v košíku a také v emailu Potvrzení objednávky. Každopádně se vždy snažíme dodat zboží co nejdříve, bohužel naskladnění kuchyňského nože Victorinox se nám dříve nepodařilo urychlit. Omlouváme se.

Samozřejmě se snažíme mít na skladě co nejvíce položek z naší nabídky.
    Michal Byrtus

Psali že je zboží skladem a nebylo...

• Zboží na obrázku vypadá jinak než ve skutečnosti.

Reakce obchodu Luxusní nože

děkujeme za Vaši recenzi. Fotografie nože, který jste zakoupil je přímo od výrobce. Dle nás fotografie odpovídá, ale vzhledem k tomu, že část rukojetí je rohovina, tak struktura tohoto materiálu může být trochu jiná. Každopádně do 14 dní není problém můž vrátit.

• dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Luxusní nože

děkujeme za Vaši recenzi.Termíny dodání u produktů uvádíme. Tyto termíny jsou reálné. Takže o delším termínu jste věděl už při objednávání.
    Michal Byrtus

• Magnum Caveman Damast je zevnitr rezavy a ja uvazuji , ze ho vratim , navic je mirne poskrabana cepel noze. Vyhrady mam i k loveckemu nozi , i kdyz byl levny.

Reakce obchodu Luxusní nože

je dobré nás o nekvalitním zboží vždy informovat po doručení. Nože samozřejmě namátkově kontrolujeme. Magnum Caveman nám pošlete, obratem jej vyměníme za nový bezvadný kus.
    Luxusní nože

• Dorazilo mi jiné zboží než jaké jsem ojednala a zplatila!

Reakce obchodu Luxusní nože

Dobrý den, ano šlo o naši chybu. Omlouváme se. Věřím, že jsme již tuto reklamaci vyřešili k Vaší spokojenosti.
    Michal Byrtus - Luxusní-nože.cz

• Velký sortiment
    • Zobrazená dostupnost zboží ve dnech absolutně nesedí s realitou. Nůž měl být dostupný za 8-10 dnů, ale po deseti dnech jsem se dozvěděl, že bude za další 3 týdny. Druhý pokus byl místo avizovaných 4 dnů nakonec 2tydny.....

Před objednáním si raději ověřte skutečnou dostupnost. Vyhnete se zklamání.

nemám info, kdy mi chtějí nebo jsou schopni zásilku dodat, přestože platbu již přijali a přijetí i potvrdili

Reakce obchodu Luxusní nože

omlouváme se za zpoždění, které bylo způsobené inventurou výrobce. Standardně toto zboží dodáváme do 8 dní, jak bylo psané na e-shopu.
    Michal Byrtus

Objednala jsem klasický holící strojek na žiletky- dárek pro člena rodiny. Dle obrázku vypadal výrobek velmi hezky- cena přes 1000,-Kč se mi zdála vysoká, ale věřila jsem kvalitě a viděla obrázek, což mě přesvědčilo.
    Velké rozčarování z balení strojku, rozbalila jsem hned na uložence a málem mě omývali :o(
    Investice dalších 250,-Kč byla potřeba, abych strojek zabalila a nestyděla se ho předat oslavenci..........velké zklamání, výrobek neodpovídal ceně!
    Obchod bych už dále nedoporučila, ani bych tu už nikdy nenakoupila :o(

Reakce obchodu Luxusní nože

děkujeme za Vaši recenzi. Neevidujeme od Vás žádnou reklamaci či stížnost na dodávku strojku. Tento strojek je dodáván pouze v papírové krabičce. Byla nějak poškozená? Výrobek odpovídá ceně - u tohoto výrobku je důležitější kvalita holení a precizní provedení než dárkové balení.
    Přeji pěkný den.
    Tým Luxusní-nože.cz

• V eshopu uvádí,že zboží mají na skladě a ve skutečnosti tomu tak není,což sdělili asi po 3 dnech.

Reakce obchodu Luxusní nože

děkujeme za Vaši recenzi. U zboží je vždy uvedena dostupnost. U nože bylo Skladem a tento nůž máme skladem, u brousku byla uvedena dostupnost 6-8 dní, což znamená, že zboží naskladníme za 6-8 dní.

• snadna dostupnost
    • nekontroluje zbozi k dodani

nedoporucuji, zbozi dorazilo poskozene a jeho vymena byla v nevyhovujicim terminu

Reakce obchodu Luxusní nože

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Zboží namátkově kontrolujeme, ale není v našich silách kontrolovat každé (navíc originálně přebalené) zboží. Bezvadný kus jsme měli skladem, výměna by komplet proběhla během 2 dní, ale neměla jste zájem.

• neplní dodací lhůty

na web-u mají dodací lhůtu 6-8 dní, po jedenácti dnech se ozvali, že se dodávka zboží opozdí

Reakce obchodu Luxusní nože

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Ano, byla to naše chyba, výrobce nám slíbil dřívější dodání, tak proto jsme Vás nekontaktovali.