• Super obchod …

• Krásné ceny

Určitě nakoupím znovu.

• Hezky zabalene

Rychlost , originalita

Simča je neuvěřitelně ochotná a milá. Zboží za skvělé ceny a vždy v balíčku nějaký dárek.

Užasný přístup - obchod sežene i nesehnatelné kousky ! Rychlé dodání a zboží odpovídá popisu a je velice kvalitní ! Doporučuji !

Rychle dodani

Jsem naprosto spokojená, jak s cenou, tak s výběrem.

Úžasný obchůdek. Jsem strašně spokojená a nakoupila jsem zde již po několikáté a určitě ne naposledy. DEKUJI A doporučuji

Úžasná komunikace, ochota, vstřícnost, prvotřídní zboží❤️ jinde již nenakupuji❤️

Naprostá spokojenost. Prima zboží i ceny.

• Kvalitni zbozi
    • Velmi rychle odeslani
    • Vyborna komunikace

Nakupuji zde dlouho a zadnou jsem nenasla

• Milá komunikace, vstřícnost, krásné zboží

S obchodom som velmi spokojna

• Perfektná komunikácia …

Super obchod

Krásné zboží, vzorně zabalené, rychlé doručení

• Originální zboží za nízké ceny

Z e-shopu jsem se bála objednat, kvůli nedostatku recenzí a podezřele nízkým cenám za zboží luxusních značek. Po prozkoumání instagramového profilu jsem se ale rozhodla zariskovat a zboží koupit (konkrétně jsem zakoupila Dior J'adore Parfum d’Eau). Zboží v pořádku dorazilo, parfém voní jak má, dle batch code se skutečně jedná o originální zboží (jak jsem pochopila, paní majitelka žije v zahraničí, kde má možnost koupit zboží luxusních značek levněji, než u nás - tedy i levněji prodat dál). Jedinou drobnou výtku bych měla ke komunikaci - a to, že mi po zaplacení bankovním převodem nepřišel potvrzující mail, o doručení platby (nicméně zboží bylo do pár dní doručeno, takže se jedná skutečně o drobný nedostatek). E-shop doporučuji.

Reakce obchodu Luxus na druhou

Dobry den Misi,

dekuji za recenzi, e-maily chodi automaticky a chybka uz by mela byt opravena ❤️

S pozdravem Simona Van Doren