Nehezke zabaleni

• Nemám co hodnotit jinak, než konstatovat, že objednané zboží je údajně ve výrobě.

Byla jsem zklamaná, část zboží dorazila až po pěti týdnech a na zbytek čekám.

Velmi dlouhá dodací doba. Objednáno téměř před měsícem a nic.

Objednané zboží bylo podle webu skladem, následně jsem byl informován, že není a dodnes jsem ho neobdržel.

dne 3.7.2022 jsem objednal 2 obrazy Mucha-léto 1900 a podzim 1900
    Léto jsem obdržel cca po 6 týdnech ,podzim přes x-intervenci doposud ne .Vždy jsem ubezpečen , že to není v jejich silách ovlivnit , ale do cca 5-6 týdnu to bude . Nic .Proto jsem to zkusil objednat znovu . Nic .

• Zboží není skladem, dodací lhůta cca 1 měsíc.

Objednávka byla přijata a zaplacena 17.4. Zboží má být dodáno za 2 - 3 týdny. Přesně po 3 týdnech, 8.5. se táži, kde je zboží. O den později přišla odpověď , že zboží bude po 15.5. Objednávku jsem zrušil. To samé zboží jsem poté nakoupil u Potten a Pannen Staněk. Doručeno do 3 dnů.

Prisel uplne jiny typ hrnecku vyrobce Villeroy & Boch nez jsem si objednala. Objednavala jsem hrmecky z kolekce French garden a poslali mi hrnecky z kolekce Petite fleur.

Zboží není stále připraveno k vyzvednutí a nedostala jsem žádnou zprávu o aktuálním stavu objednávky.

• objednávka není po měsíci vyřízena ( bylo uvedeno na objednání - ale měsíc je přeci jen moc )

• Při objednávce jsem nebyla seznámena s faktem, že zboží není na skladě a že bude teprve zadáno do výroby. Teprve po objednání mi bylo toto sděleno. Dosud jsem zboží neobdržela. Takové jednání je velice nekorektní.

Objednávka provedena před více než měsícem , původní termín dodání 2-3týdny . Bez komunikace .

Bohužel zboží nedorazilo v avizovaném termínu a na uvedené číslo se mi nepodařilo dovolat.

• Stále čekám na zboží

• Obchod nabízí zboží, na které čekám již 25 dnů. A zatím žádná zpráva...
    • Jak se můžete ptát, když zboží vůbec nedorazilo!
    • Zboží nedorazilo, tak se neptejte!

Ačkoli mnou objednané zboží bylo v nabídce, označený obchod objednávku stornoval s tím, že zboží již není k dispozici, a to ani u výrobce. Dnes již mám předmětné zboží doma, za výhodnější cenu a, Světe div se, přímo od výrobce.

• rychlé doručení
    • Miska tvarem neodpovídala obrázku. Do obchodu jsem obratem napsala, ale dosud - 6. den po reklamaci, nereagovali.

• Při objednávaní a placení se mnou jednali střelhbitě a moc hezky
    • Týden po zaplacení o zboží ani zmínka

Při nákupu z takto drahého a luxusního eshopu očekávám kvalitní služby. Bohužel v tomto případě se tak nestalo.