• Rychlé jednání

Byla jsem velmi spokojená

• špatná komunikace
    • vrácení zboží, reklamace
    • uváděný produkt nefunguje dle popisu

Firma nereaguje na emaily, nevyzvedává zboží vrácené v zákonné lhůtě... celkově špatné jednání... rozhodně obchod nedoporučuji... další věc že na zboží, které je uváděno skladem se čeká 1,5 měsíce.
    Dávám půl hvězdy, protože jsem se překlikl.

• Zboží bylo bez českého návodu a bez cetrifikace bezpečnosti nebo shody. Je to odněkud z Turecka a člověk by měl mít jistotu, že to odpovídá bezpečnostním standardům EU a naší země.
    • Na požádání návod došel, ale byl to příšerný překlad odněkud z google, splácaný ze dvou návodů pro dvě různá zařízení. Certifikaci jsem si vyžádal taky, ale oni dodali něco z Turecka a ve stavu, který jsem schopen na počítači vyrobit taky. Takže dodnes nemám v ruce nic, co by vzbuzovalo důvěru, že nevyhořím.

Pokud chtějí prodávat ně našem trhu něco z Turecka, tak b to mlo vzbuzovat důvěru a mělo by to projít atestem či shodou s našimi bezpečnostními standardy. Topidlo má velký výkon a já musím mít jistotu, že je použití bezpečné. A tu bohužel ani po vyžádání dodatečné dokumentace nemám.

• Rychlost, přehledné stránky

Cena byla možná mírně vyšší, ale rozhodně to kompenzovala rychlost doručení...!

o.k.

• Rychlost dodání.

Spolehlivost. Zboží perfektní.

super

• rychlé jednání

vše super

• Super rychle jednanie a vybavenie

Velmi vstřícný přístup. Poradili s výběrem, zboží doručeno dle dohody

• Rychlé doručení

• V Luxelu jsem našla přesně lampu kterou jsem potřebovala a za cenu která mi vyhovovala.

V Luxelu jsem koupila germicidní UV lampu, přesně takovou, jaká vyhovuje
    pro mou domácnost včetně ceny , která také vyhovuje. Obchod mohu doporučit. Doručení zboží bylo poměrně rychlé a v neporušeném stavu.

RYCHLÉ DODÁNÍ

• rychlost+kvalita

Rychlá a ochotná odezva.

vse bylo v pořádku

Výborná komunikace, rychlé dodání... Zboží dorazilo nefunkční, odratem bylo zasláno zboží nové. Doporučuji :)

• zkušenosti s obchodem dobré