Dorazilo jiné zboží než bylo objednáno a předem zaplaceno.
    Tel. nedostupný.

• velký výběr a zboží mají opravdu skladem

Zboží jsem si vyzvedl osobně.První krabice byla zjevně promáčknutá a roztržená,druhá byla zvenku v pořádku,ale po rozbalení jsem zjistil rozbitou topnou trubici.Druhý den jsem ji vrátil,ale hned na místě jsem zkontroloval novou.Co myslíte?Ano,opět prasklá trubice.Tak až čtvrtá je v pořádku a zatím topí.Nechat si to poslat kurýrem a třikrát vracet musí být jen pro silné povahy,mě to stálo jen čas a 2x cestu na výdejní místo.

• Místo nového zboží přišlo použité.
    • Zboží bylo špinavé a poškrábané. Chyběl návod v češtině. Zaslán jiný teleskopický stojan než byl objednán ( max. výška stojanu měla být 185 cm, je možné ho nastavit pouze do výšky 160 cm ).

Objednaný výrobek infrapanel UFO došel i po reklamaci poškozený, poškrábaný, neoriginálně zabalený.

Prodejce uvádí že výrobek je tichý, nicméně v topení praská jak kdyby v něm byl ukrytý skřítek a mlátil do kovadliny.

děkuji

• špatná komunikace
    • vrácení zboží, reklamace
    • uváděný produkt nefunguje dle popisu

Firma nereaguje na emaily, nevyzvedává zboží vrácené v zákonné lhůtě... celkově špatné jednání... rozhodně obchod nedoporučuji... další věc že na zboží, které je uváděno skladem se čeká 1,5 měsíce.
    Dávám půl hvězdy, protože jsem se překlikl.

• Zboží bylo bez českého návodu a bez cetrifikace bezpečnosti nebo shody. Je to odněkud z Turecka a člověk by měl mít jistotu, že to odpovídá bezpečnostním standardům EU a naší země.
    • Na požádání návod došel, ale byl to příšerný překlad odněkud z google, splácaný ze dvou návodů pro dvě různá zařízení. Certifikaci jsem si vyžádal taky, ale oni dodali něco z Turecka a ve stavu, který jsem schopen na počítači vyrobit taky. Takže dodnes nemám v ruce nic, co by vzbuzovalo důvěru, že nevyhořím.

Pokud chtějí prodávat ně našem trhu něco z Turecka, tak b to mlo vzbuzovat důvěru a mělo by to projít atestem či shodou s našimi bezpečnostními standardy. Topidlo má velký výkon a já musím mít jistotu, že je použití bezpečné. A tu bohužel ani po vyžádání dodatečné dokumentace nemám.

Zboží zatím bohužel nedorazilo a to je už asi 10 dní zaplaceno.

Reakce obchodu Luxel

děkujeme za Váš příspěvek.
    Zboží bylo odesláno dne 28.7., tj. dokonce před zaplacením. Ale vrátilo se zpět, že adresa neznámá.
    Hezký den.

• Ticho po pěšině

• Velmi pružné a ochotné jednání, brzké vyřízení.
    • Není známo!

• Ne zcela zřetelný a jasný popis produktu, zdlouhavé odstoupení od kupní smlouvy. Vrácení peněz až po několika urgencích.

• zadne
    • nekomunikuje.nelze se spojit telefonicky.zbozi nelze reklamovat.malem zhorelo pri zapojeni

velice spatne.jiz 14dni se snazim spojit a zadna odezva.budu resit pres COI

• všechny

Bída

• Zboží neobsahuje český návod a parametry neodpovídají popisu na webových stránkách.

• Velmi nekvalitní zboží!