• Objednávka vyřízena velmi rychle.

Peníze odeslány . Vůbec žádná komunikace ohledně datu doručení a přijetí platby .

• Výběr zrcadel
    • Zodpovídání dotazů

Velice drahá doprava zrcadla

• Excelentní rychlost odbavení zboží
    • Luxusně vypadající zboží

Byl to můj první nákup zde a plná spokojenost. Zboží dorazilo druhý den a jsem s ním plně spokojen.

• rychla dodavka zbozi

• Dobrá komunikace, trpělivé jednání ...

• Nabídka sortimentu, který není běžně na netu a za super ceny.

Komunikace: Naprostá spokojenost!!! Dostala jsem velice rozsáhlou a plně vyhovující odpověď na můj dotaz. Pán mi vše vysvětlit a ubezpečil o dopravě. Neskončilo to jen u jednoho mailu a strohé odpovědi, jako ve většině obchodech. Jsou ochotní a rozumějí své práci.
    Za mě mohu obchod doporučit, byla jsem mile překvapená :-)

• velký výběr zboží
    • Komunikace po objednávce a před doručením. Informace o dni dodání, času a omluvě při zdržení. Přístup k zákazníkovi

Při větší profesionální komunikaci, bych doporučil, ale zatím přístup je velmi slabí

Zkušenost s obchodem hodnotím kladně, zejména dobrou komunikaci vidím jako velké plus.
    Určitě doporučuji ostatním.

• zboží, které jinde neměli
    • výborná cena
    • perfektní komunikace
    • výborná informovanost o stavu objednávky

Přehledné stránky, rychlé dodání a výborná komunikace = maximální spokojenost. Tento obchod mohu doporučit.

• Unikátnost zrcadel
    • Nemá show room i když ochotně při mé neplánované návštěvě v krátké době oba typy zrcadel mi byly předvedeny.

• přehlednost stránek, rychlé jednání

maximální spokojenost

• zajímavá cena
    • zboží, které nemá až tolik obchodů
    • perfektní komunikace
    • drahá doprava

Můžu doporučit. Perfektní komunikace ze strany obchodu, rychlé dodání a ochota, když potřebujete poradit.

• vůbec mi nenapsali, kdy mohu zboží očekávat

není skladem jako skladem... nedoporučuji