• Profesionální přístup prodavačů
    • Velký výběr produktů
    • Přijatelné ceny
    • Mimo centrum města

Obchod doporučuji.

• Příjemný showroom, krásný výběr sedaček

• Možnost vyzkoušení v showroomu v Olomouci
    • Příjemný personál
    • Velký výběr látek
    • Nutno počítat s dodací lhůtou až 10 týdnů

Hned po příchodu do showroomu v Olomouci se nás ujala příjemná paní prodavačka, o spící miminko v kočárku se nám starala také velmi příjemná paní vedoucí. Paní nám ukázala všechny sedačky dle našeho zadání, včetně rozložení spací plochy, úložných prostor. Po vybrání konkrétního modelu nám přinesla všechny možné potahové látky, odpověděla na všechny otázky.
    Je zde velmi příjemné prostředí i atmosféra, i když jsme odcházeli po zavírací době, jiná paní prodavačka se ještě věnovala jiným klientům, žádný nátlak k odchodu, prostě fajn přístup.
    Sedačku teprve objednáváme, tedy vlastní zkušenost s ní ještě nemáme, ale dle recenzí na Lumax se bude jednat o kvalitní produkt.
    Vřele obchod doporučíme svým známým.

• skvělá komunikace
    • velký výběr sedaček i látek
    • výhodné ceny
    • milá prodavačka (Praha Hloubětín)
    • má showroom

Nákup sedačky byl pro nás s Lumax nábytkem pohodlný a příjemný zážitek. Hned u vchodu do showroomu se nás ujala velmi milá prodavačka, ukázala nám nabídku sedaček i látek. Ochotně radila s výběrem a odpovídala na veškeré otázky. Vřele doporučujeme!

• skvělá komunikace
    • slušné jednání
    • dobrá cena
    • dobrá kvalita
    • čekací lhůta na sedačku

Super obchod lumax!
    s manželem jsme byly hodně spokojení, krásny nábytek za super ceny, vysoká kvalita, usměvavý a příjemný personál,
    ihned jsme vybraly 2 sedačky i pro bratra,
    můžeme vřele doporučit!
    Mironovičovi

• Showroom
    • Výběr látek
    • Zatím nevím

Na sedačku ještě čekám, ale zkušenosti už mám od příbuzných a po dvou letech sedačka stále super. Proto jsem objednala také, tak snad budeme mít stejné štěstí.
    Cena super. Vybráno v pražském shoowroomu. Velký výběr látek.

• V Praze velmi příjemná prodavačka, velice ochotná
    • Poradí s výběrem
    • Pěkné moderní kousky, nelituji nákupu

• Kvalita nesrovnatelá
    • SHOWROOM kde je možné sedačku vyzkoušet
    • Velmi příjemná obsluha na pobočce v Olomouci
    • Různé akce

Celkově jsme se sedačkou moc spokojeni. Dokonce jsme zakoupili v akční ceně přímo v barvě co jsme chtěli.
    V Showroomu moc příjemné prostředí,kde byl zodpovězen každý dotaz.
    Doprava opravdu velmi rychlá. Děkujeme

• Příjemné prostředí, ochotný personál.PaniHanka mi dobře poradila zodpověděla mé dotazy a pomohla vybrat sedačku podle mých představ.Ráda vás doporučím přátelům a známým.

• ochotná obsluha - pobočka Olomouc, doporučuji návštěvu

• velký výběr potahových látek

Velmi příjemná paní prodavačka, která nám poradila ohledně materiálu sedačky a hlavně i ohledně potahů. Ocenila jsem, že upozrnila i na zápory. Sedačku jsme si vybrali a již i objednali.

• Krásný showroom v Olomouci
    • Vstřícná obchodní zástupkyně
    • Velký výběr látek
    • Dlouhá doba dodání - až 10 týdnů

• I po telefonu jsou schopni poradit,
    • Dlouhá dodací lhůta

• Šíroka nabídka zboží, ochotný personál.

• možnost zaslání vzorků pro výběr potahové látky, dobrá komunikace a ochota pracovníků, kvalitní doprava vlastními vozy se zkušenými a ochotnými pracovníky s možností zajištění kompletního výnosu, dodržení sjednaného termínu doručení

• Již showroom v Praze

• žiadne výhody
    • nepravdivé informácie o vlastnostiach materiálov
    • ignorácia zo strany zákazníckeho servisu
    • nekvalitný produkt

NEODPORÚČAM!

V showroome na doporučenie predávajúcej sme objednali kreslo so špeciálnym "PET FRIENDLY" poťahom. Ten navýšil cenu produktu o 3000 Kč. Až po doručení sme zistili, že absolútne nieje odolný pre domácnosť s mačkou. Látka sa ihneď začala zaťahovať. Pokus o vrátenie bol zamietnutý, pretože kreslo bolo objednané v showroome.
    Pokus o reklamáciu zákaznícky servis úplne odignoroval.
    Informácie o poťahovej látke sú nepravdivé a zavádzajúce!

• Rychlé dodání, zboží v pořádku

Dodaný nábytek je výborně zabalený a po rozbalení vše funguje, jak má. Nic nedoděláváte.

• Prodejna v Praze
    • Doprava
    • Kvalita zboží

Lumax má jen výhody, vše bylo skvělé. Výběr v Praze v obchodě, celková komunikace, skvělí dopravci a dokonce kratší termín než bylo dohodnuto. Lepší zkušenost jsem dlouho neměl.