přehledný obchod, rychlé dodání

první nákup v pořádku

• Ochota,poctivost,

Pán mi pomohl vyplnit objednávku. Omylem jsem poslala o několik tisíc Kč více.Pán mne okamžitě kontaktoval a poslal peníze zpět .

• Vše bezchybně fungovalo

• Kvalita vyrobku

• spolehlivost, rychlost dodání, dobře zabaleno, kvalitní brus

zatím žádná

• V obchodě jsem si vybrala zboží, které jsem sháněla a velmi se mi líbilo. Bohatý sortiment a mnoho krásných výrobků. Každý si zde určitě vybere, co shání.

• Velký výběr,
    • skvělé jednání

• vstřícnost,velmi solidní jednání

byl jsem velmi mile překvapen seriozností této firmy,specielně ochotou na dodatečné sloučení objednávky,byť mezi objednaným zbožím byla jednodenní pauza. Navíc bych chtěl ocenit precizní zabalení tak křehkého zboží, že ani ignorantská Česká pošta neměla šanci při doručení zboží poškodit(vlastní zkušenost),čehož jsem se nejvíc obával.Výrobky sklárny jsou věhlasné,proto jsme si ji vybrali,a jsme velmi spokojeni po všech stránkách. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkné svátky

• Rychle doručení, ručně broušený dekor, možnost přidat jméno a originalita.

• majitel ihned reagoval na naší objednávku, vše jsme telefonicky ještě překontrolovali, odpoledne dovyryl jména a hned druhý den odesílal, maximální spokojenost,

Rychlé dodání
    Skvělé sklo

Rychlé vyřízení, krásné zboží, super dárek

Objednané sklenice jsou nádherné, jedna byla poškozená, ale výměna byla vyřízena s ochotou i dárkem. Moc děkujeme, super jednání.

• Osobní milý přístup k zákazníkovi
    • Kvalitní provedení skleniček

• rychlé jednání
    • důkladně zabaleno

• Veľmi milé a ústretové jednanie

Komunikácia vynikajúca, tovar prekrásny, oceňujem náročnú a tvorivú prácu sklenárskych majstrov

vše ok

Rozumná cena-vstřícní a ochotní.

Rychlá komunikace a dodání