Ani po mé urgenci se nic neděje. Nevím kde se tedy stala chyba. Poslal jsem jim mailovou komunikaci kterou si pán vyžádal ale stále nic.

Si dělají srandu? Mosazný přesný díl zabal pouze v pěnové obálce?!

Díl je mírně poškozen!

• nic ještě nemám nemohu hodnotit

Cena neodpvídala realitě.

Reakce obchodu LPG Profi

Objednávka byla stornována. Nebyla ani uhrazena z důvodu v té době nedostupného zboží. Zboží bylo naskladněno cca do 14 dní z důvodu prodloužení dodací lhůty výropcem z DE z důvodu aktuální všeobecné situace s dostupností zboží. Tedy nebylo dodáno žádné zboží, které by nemohlo odpovídat ceně.

Ač po několikáté jsem nakoupil v tomto obchodě a vždy co sem objednal sem i odebral tak nyní se stalo to že z nějakého důvodu neproběhla platba a obchod mi po týdnu zrušil objednávku ale až po týdnu kdy já čekal na přechodku a nemohl sem tankovat a na dotaz proč mi celou objednávku neodeslaly na dobírku jako již asi 10x před tím mi obchod neodpověděl jojo holt musím hledat jiný obchod!!!

Zakupil som si u vas tovar za 7204 Kč, čo si myslim je dost na to, aby som
    dostal aj nejaku zlavu (aj ked symbolicku) no nestalo sa a este ste mi zauctovali aj dopravu. Malorormerny balice 25/20/10cm cca 1,0kg. Nedostal som kompletne faturacne udaje, musel so o ne ziadat. Hlavne po uhrade ste mi slubili za dalsi nakup 2percentnu zlavu. Podle.nie?

Reakce obchodu LPG Profi

nedá mi to a musím, ač opožděně na toto hodnocení reagovat..
    Vaše objednávka obsahovala drobný materiál pro údržbu systémů LPG, kde více než polovinu ceny tvořily značkové díly systému Prins.
    - Byla to Vaše první objednávka u nás a cena Vaší objednávky nijak nevybočuje z průměru. Nechápu proto Vaše rozčarování nad tím, že jste hned nedostal automaticky nějakou slevu..
    - Naopak si myslím, že cena 70,-Kč (českých korun) za dodání Vaší objednávky na SLOVENSKO je více, než výhodná, nemluvě o tom, že jste platil zahraniční dobírku v €, za což nám banka naúčtovala poplatek 240,-Kč.
    - Objednávka Vám byla dodána na Slovensko 3 den od objednání.
    - Naše fakturační údaje chodí automaticky emailem po odeslání objednávky a není nutné o ně žádat. Vyjímkou je ověření Vašeho DIČ v rámci nákupu EU bez DPH, které je nutné provést.
    - Po úhradě jsme Vám žádnou slevu 2% na další nákup neslíbili.
    Slevu 2% má automaticky každý zákazník, který si na našem eshopu udělá registraci. Pokud se potom při nákupu přihlásí k svému účtu, automaticky se mu zobrazuji ceny již ponížené o 2%. Tato sleva není podmiňována žádným předchozím nákupem.
    Vaše hodnocení nás o to víc mrzí, když vím, že se Vám pracovníci eshopu několikrát ochotně věnovali, když jste dodatečně objednávku upravovali.
    Petr Linhart, jednatel společnosti Gasinsight s.r.o., provozovatel eshopu LPGPROFI

• slušný výběr sortimentu zboží
    • dobré ceny
    • Neberou vůbec zřetel v objednávce na uvedenou rozdílnou doručovací a fakturační adresu a automaticky to pošlou na fakturační, díky čemuž vám vše naprosto zbytečně zkomplikují. Kdybych to věděl, objednal bych zboží jinde.

Je to škoda, v minulosti jsem v tomto eshopu již objednával a bylo to bez problémů, proto jsem šel automaticky do tohoto eshopu, což byla chyba.

Reakce obchodu LPG Profi

omlouváme se za vzniklé komplikace. Denně odbavujeme několik desítek objednávek.
    Zrovna u doručování poštou (Vaše objednávka) jsme nuceni zadávat adresy manuálně kvůli nefunkčnosti dávkového importu díky "skvělé aplikaci České pošty".
    Bohužel jsme jenom lidé a tak se občas stane chyba.
    Ještě jednou se omlouváme!

Toz zatim nic nepřišlo

No zatím nemohu přesně hodnotit. Došlo mi něco jiného,než to co jsem si objednal. Tak byla zbytečná práce a vyřizování kolem mého balíku. Zbytečný zdržení.

• sortiment,
    • přehlednost