• tricka kvalitni
    • podlozka pod mys i hrnek vse v poradku
    • rychle doruceno

nemam co vytknout, doporucuji

• Kvalitní nůž
    • Hezké balení

Ve všem naprostá spokojenost.

Rychlé jednání i doručení.

• pokud na téhle stránce si budete něco kupovat pošlou vám dárek zdarma

Nakupování v Lootu byl nejlepší zážitek v mým životě!

• Celkem pěkný výběr nožů a věcí s herní tématikou
    • Rozumné ceny
    • Poměrně přehledné informace až na pár věcí jsem zjistil vše relativně rychle
    • Pouze zásilkovna (z nějakého záhadného důvodu začali ztrácet moje zásilky… netýká se obchodu samotného).
    • Uvítal bych možnost osobního odběru alespoň v Praze, někde :D

Fajn obchod, docela dobrá komunikace, reagovali teda více na soc. sítích než na telefonu, ale to se dá přežít při pátku. Možná rozšířit sortiment/varianty sortimentu. Například podložka je super ale bohužel v době objednání 2 z 5 nebyly ani skladem, samozřejmě ty na které jsem měl zálusk původně hehe.

• Rychlost doručení

• Po mé urgenci jak to vypadá s objednávkou, obchod nereaguje

Reakce obchodu Loot.cz

mrzí nás nestandardní zdržení, ke kterému došlo při zpracování Vaší objednávky. Jsem rád, že se s Vámi kolegové z podpory přes e-mail nakonec spojili a doufáme, že dodané zboží dělá radost.

nekvalitní zboží

Reakce obchodu Loot.cz

mrzí nás, že produkt Butterfly Basic trainer nesplnil Vaše očekávání. Kolegové ze zákaznické podpory se s Vámi snažili několikrát spojit na telefonním čísle uvedeném v objednávce a bohužel se jim to nepodařilo. Pokud se s námi spojíte, rádi Vám pomůžeme s výměnou zboží anebo vrácením peněz.

• Rychlé dodání, skvělá komunikace
    • Nelze si předem vybrat barvu výrobku

Obecně spokojenost, jediné negativum spatřuji v nabídce tří barev výrobku, přičemž si nemohu vybrat tu, která se mi líbí a jsem odkázána na výběr shopu.

Reakce obchodu Loot.cz

Dobrý den, děkujeme za pozitivní recenzi! V rámci tréninkových motýlků lze u nás koupit buď konkrétní barvu, anebo o něco levnější variantu produktu, kde je barva náhodná. Všechny varianty zde: https://www.loot.cz/csgo-motylek-treninkovy/

Mrzí nás, že jste variantu s konkrétní barvou přehlédla, tak třeba při příštím nákupu :)

• Vyborny obchod

Doporucuji

• Rychle doruceni
    • Kvalita nozu

vše v pořádku

• Rychlé dodání zboží
    • Komunikace obchodu

Už sem objednával na tomhle obchodu tak 3x a zatím všechno proběhlo v pořádku, jsem spokojen jak s dopravou, tak i komunikací s obchodem.

• celkem velký výběr

• Skvělé vyřešení problému
    • Krásné zboží

Objednávka přišla na poprvé nekompletní, psala jsem e-mail a loot odpověděl rychle a doposlal chybějící zboží rychle, takže vše v naprostém pořádku, skvělá komunikace a krásné zboží :)

• rychlost dodání
    • ochota
    • reklamační systém

Objednala jsem si 2 polštářky dorazil mi jeden i když jsem zaplatila dva. Od 22.12. Se snažím eshop kontaktovat přes email uvedený na jejich stránkách stále bez odpovědi. Snažím se o reklamaci a vrácení zboží, jelikož se jednalo o dárek pro synovce od Ježíška.

Reakce obchodu Loot.cz

nastalá situace nás mrzí, doufám, že kolegy po telefonu nabídnuté možnosti doposlání druhého polštářku anebo vrácení peněz problém vyřešily.

• Nic nepoškozeno

Vše dorazilo v pořádku tak jak mělo

• hezké balení
    • pán na telefonu byl vstřícný
    • rychlé jednání
    • rychlé zpracování a dodání objednávky

Dobrý obchod se spoustou produkt, škoda absence jakékoliv pobočky.