Tento obchod doporučuji. I když nastal problém, že zboží nedošlo úplné /chyběl jeden doplněk stravy/tak vše bylo ze strany obchodu vyřešeno.

Reakce obchodu Long FIT

Dobrý den, děkujeme za pozitivní recenzi. Všichni jsme jen lidé a chyby se mohou stát. Nicméně vždy se 100% snažíme o jejich okamžitou nápravu. Přejeme krásný den.

• poštovné

Zboží došlo v pohodě. Ale vzhledem k tomu, že používám zásilkovnu dost často je cena zásilky 99Kč a dobírky 59Kč dost navýšená.

Reakce obchodu Long FIT

děkujeme za informaci. Na nacenění ceny dopravy se ihned podíváme. Škoda, že neuvádíte alespoň číslo objednávky, aby bylo možné se na dopravné podívat konkrétně ve Vašem případě.

Long Fit doručil zásilku o den dříve než sám přislíbil.

Reakce obchodu Long FIT

Dobrý den, děkujeme za pozitivní recenzi! Vždy se snažíme zákazníkovi vyhovět na 100%. Mějte pěkný den.

Tým
    LONG FIT

Dodávka byla doručena krátce po objednání.

Reakce obchodu Long FIT

Dobrý den, děkujemem za pěknou recenzi. Vždy se snažíme našim zákazníkům 100% vyhovět.

Rychlost

Pěkný den.
    LONG-FIT.cz

• místo tří zaplacených preparátů přišel jeden...

mám slíbeno dodateční zasláním tak uvidím...

Vážený pane Beneši,
    předně Vás musím upozornit, že jste si objednal 4 produkty a nikoliv 3, jak píšete. A ano, stala se chyba v expedici, na kterou jste správně upozornil, a za kterou se velmi omlouváme. I naši pracovníci jsou jen omylní lidé a taková věc se prostě může stát. Po prověření celé situace Vám byly zbylé produkty dnes odeslány na Vaši adresu. Vždy se snažíme 100% a rychle uspokojit naše zákazníky a o to víc nás mrzní hodnocení, jaké jste nám udělil na Herece.

LONG FIT

• Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Long FIT

Jsme rádi, že jste spokojen a přejeme krásný den.

www.LONG-FIT.cz

• Již vícekrát (minimálně 7x) jsem objednával tentýž doplněk stravy, vždy k naprosté spokojenosti. Uvítal jsem (proti minulosti) podstatné zvětšení počtu dodacích míst (zásilkoven).

Několikadenní dodací lhůta od objednání do dodání do zásilkovny mi naprosto vyhovuje.
    Všechny objednávky (dříve doprava Česká pošta - platba na dobírku, nyní zásilkovna - platba kartou) byly vždy vyřízeny bez problémů.

Reakce obchodu Long FIT

Jsme rádi, že jste spokojen a přejeme krásný den.

Bez námitek.

Reakce obchodu Long FIT

Děkujeme za Vaši recenzi a přejeme pohodový vstup do Nového roku 2022.

Reakce obchodu Long FIT

Nezapomeňte si do Vánoc objednat a získáte báječný dárek v podobě audioknihy.

Reakce obchodu Long FIT

Nezapomeňte si do Vánoc objednat a získáte báječný dárek v podobě audioknihy.
    www.LONG-FIT.cz

Objednáno na osobní odběr, oceňují rychlost vyřízení.

Reakce obchodu Long FIT

Nezapomeňte si do Vánoc zase objednat a získáte báječný dárek v podobě audioknihy.

OK

• spokojenost

vždy v pořádku

Objednala jsem poprvé, spokojenost

Reakce obchodu Long FIT

Moc děkujeme a pokud si do Vánoc ještě objednáte, máme pro vás dárek v podobě audioknihy.

www.LONG-FIT.cz

Byl to můj první nákup a určitě ne poslední, jsem velmi spokojena.

www.LONG-FIT.cz

• Česká pošta katastrofa. Zboží doručeno až za 6 pracovních dní od odeslání z e-shopu.

Reakce obchodu Long FIT

Někdy se to stane, i když se snažíme dělat co je v našich silách. Doporučujeme příště využít třeba zásilkovny.

A nezapomeňte si do Vánoc zase objednat a získáte báječný dárek v podobě audioknihy.

• Nelze platit kartou

Reakce obchodu Long FIT

Ale ano lze, možná jste se v nákupním košíku jen špatně podíval. Každopadně děkujeme za nbáku a pokud nakoupíte do Vánoc znovu, čeká na Vás dárek v podobě audioknihy.

naprostá spokojenost

Reakce obchodu Long FIT

Moc děkujeme a nezapomeňte si do Vánoc zase objednat a získáte báječný dárek v podobě audioknihy.