• levné ceny
    • tu největší slabinu zboží nedodá!!!!!!!!

nikdy nedoporučuji !!!

• Nižší ceny
    • 1/2 objednávky mi zrušili, že nejsou schopni objednané zboží v dohledné době sehnat

Byla jsem docela zklamaná. Ze 6ti objednaných knih obdržím nakonec pouze 3. Na jejich žádost jsem jim 15.2. zaslala číslo účtu, aby mi mohli vrátit peníze za nedodané zboží. Dnes 22.2. ještě peníze na účtu nemám.

Bohužel musím napsat pouze negativní postřehy,když mi objednané zboží po týdnu čekání nedorazilo,zavolala jsem na info linku a zjistila jsem, že ani nedorazí, ale tuto zprávu mi nikdo nepředal a do teď mi nedorazilo žádné storno mé objednávky nebo vyjádření,proč zboží nebude doručeno.

• nabízí se některé knihy, které jinde v nabídce nejsou
    • celková výsledná cena je vyšší (cena knihy, poštovné, ...)

moje zkušenost s prvním nákupem byla dobrá, ale nevím, jestli tu budu kupovat i příště, nabídka podobných služeb je velká

• Žádné, zboží nedorazilo, webové stránky nefungují
    • Že se tváří jako že funguje apřitom nefunguje

Vyhnout se objednávce v tomto obchodu obloukem.

• nedodržení slibu-proč platit předem,když zboží není na skladě?????

Šlo o první pokus a žádný další neplánuju

• Výrazně nižší ceny oproti jiným obchodům.
    • Dlouhé dodací lhůty.

kdyby se zlepšilo rychlejší dodání bylo by to 100% - tní.

Po týdnu čekání na dobírku zboží uvedené skladem jsem vznesla dotaz, kdy dorazí. Poté došla zpráva, že zboží nedorazí, protože již bylo rozebráno. Tato reakce mi přišla úsměvná i mrzutá zároveň. V každém případě již nebudu tento e-shop zkoušet.

• velký výběr
    • zatím jsem nedostal žádně zprávy o objednávce

nedoporučuji

• Kniha zatím nedorazila a nikdo mě za celou dobu nekontaktoval se změnou termínu dodání, jen po mě chtěli vyplnit tenhle dotazník

Zatím je můj názor negativní, a na eshopech budu do budoucna upřednostňovat platbu na dobírku :-(

• neumí řešit technické problémy

jsou v okolí lepší prodejci se srovnatelnou cenou

• Žádné jsem neobjevil
    • Vzniklý problém neřeší,umí se jen omlouvat

Po mé negativní zkušenosti s dodáním objednaného zboží(marně jsem čekal 1 měsíc), nedoporučuji !!Livro NEVERMORE !!

• Našel jsme titul s hodně velkým cenovým rozdílem oproti jiným obchodům.
    • ODdací lhůta velmi dlouhá, pokud bych se nezeptal e-mailem, do teĎ možná nevím, proč zásilka ještě nedorazila.

• Ceny
    • Zboží ani po 10 dnech nedorazilo

Reakce obchodu LIVRO.CZ

Dobrý den. Vzhledem k tomu, že firma přechází pod nového majitele a nový systém fungování, je možné, že některé objednávky nám bohužel "vypadli". Prosím, kontaktujte [email protected] . Jsme si vědomi, že nám to někdy trvá, ale snažíme se všechny staré neduhy vyřešit. Děkujeme za pochopení

Zboží jsem objednala 24.1. a hned druhý den zaplatila. Zatím nic nedorazilo, snad brzy a při troše štěstí (u zboží bylo uvedeno, že jej mají skladem)... Jinak komunikace pod bodem mrazu, žádný mail s potvrzením o přijetí platby, nic. Čekala jsem a stále nic, tudíž jsem na Livro zaslala dotaz, v jakém stavu je má objednávka a dočkala jsem se nějaké výmluvy o nespárování platby a že mám dodat výpis z účtu, kde bude jasně patrné, že jsem platbu odeslala. Když jsem tak učinila, odepsali, že zboží již odesílají, tak snad se knihy už konečně dočkám. Navazuji na ostatní negativní zkušenosti a pokud máte možnost, raději jiný internetový obchod s knihami.

• nejlevnšjší kniha na netu
    • dodací lhůta, na knihu čekám více jak týden

Naprostá nespokojenost - na knihu čekám více jak týden, což se značně neshoduje s tím, jakou má obchod uvedenou dodací dobu na svých stránkách.

Obchod rozhodně nedoporučuji.

• - nejnižší cena, kterou jsem našla
    • - dodací lhůta!!!
    • - komunikace

Po 12 dnech od objednání (bylo to úterý) jsem se na 2. pokus dovolala na infolinku, abych se informovala na stav objednávky. Slečna nebo paní mi asi po 3 minutách naprostého ticha, kdy jsem myslela, že si odběhla na kafíčko, sdělila, že kvůli inventuře došlo ke zpoždění a že do konce týdne zásilka dorazí. Samozřejmě nedorazila a dorazila až na konci toho dalšího týdne-dnes v pátek, tj. 22. den ode dne objednání(!!!). Myslím si, že naprosto nemají přehled o stavu jejich objednávek a informace zákazníkům si cucají z prstu. Četla jsem recenze s podobnýma výmluvama, takže mě to ani nepřekvapilo. Dodací lhůta je tak dlouhá jako když objednávám zboží někde z Bangoku, tam uvádí dodací lhůtu 20-30 dní. Každopádně nevím, co tomuto obchodu tak dlouho trvá. Že by to bylo taky posíláno z Bangkoku?? Objednala jsem z tohoto obchodu kvůli nejnižší ceně, nicméně po tak dlouhé době si už člověk myslí, že mu to ani nedorazí a proklíná svůj dávný úmysl ušetřit. Příště si radši pár korun připlatím a budu to mít doma za pár dní. A aby toho nebylo málo, knížka mi dorazila bez účtenky!
    Opravdu by mě z profesionálního hlediska zajímalo, jak v této firmě funguje proces objednávky - dodávky zákazníkovi. Nedokážu si představit, že bych já takto ve firmě fungovala a ona mě buďto nevyhodila nebo nezkrachovala

• Zboží bylo objednáno 17.12.2012 a dosud! dnes je 28.1.2013 nedorazilo, přestože bylo zaplaceno. Firma nekomunikuje, nevrátila peníze, podávám na ně trestní oznámení za podvod!!!!

Dejte si pozor na tuto společnost! Zinkasuje od Vás peníze za objednávku, objednávku Vám poté navýši o 100 Kč a následně Vám přijde, že objednávka byla pro nespárování platby stornována. Na email odpoví, že platba proběhla v pořádku, ať vydržíte, že jsou inventury a po 14. dnech urgencí Vám sdělí, že platba nebyla spárována, protože Vy jste udělala chybu, že jste platbu zaplatila na dvakrát. Tak doložíte doklady o tom, že platba byla opravdu provedena, dokonce i výpisy z účtu a chcete odstoupit od smlouvy,ať vrátí peníze a opět se nic neděje. Dejte si všichni VELKÝ POZOR na tuto společnost.

zboží mi zatím nedorazilo, takže docela průšvih, přitom už 16.1. tzn. před 11 dny mi přišlo potvrzení o zaevidování platby (na kartě zboží bylo: k dodání ihned), ve čtvrtek (před 3 dny) jsem volala na linku 800, dáma na drátě, mi řekla, že toho mají moc a že mám počkat až mi to příjde, domluvily jsem se, že se mi ozve s nějakou konkrétnější informací, kdy mohu knihu čekat, ale nic ... nic ... a nic, přes net nakupuji dost a toto je zatím moje nejhorší zkušenost ...

• Levné ceny.
    • Zatím mi nedodali zboží, co jsem si objednala.

Již 10 dní a nic ... objednané a zaplacené knihy zatím nedorazily.