• Přišlo hodnocení po 10 dnech a ještě zboží nedorazilo a není to vina jenom
    pošty.

• Dodací doba
    • Odchod sliboval odeslání zboží do tří dnů, po deseti dnech zboží nemám a ani se mi nikdo neozval.

• zatím jsem na žádné nepřišel
    • udávají, že zboží mají skladem, ačkoliv ho skladem nemají a ani o této skutečnosti sami po objednání zákazníka neinformují

každý nechť si udělá názor sám

• Mají zboží, které bych jinak sháněla ve více obchodech - tj. široký záběr sortimenzu
    • Ani po 2 týdnech nemám zásilku a obchod nekomunikuje...

Těžko soudit, když člověk objedná a týdny je ticho po pěšině...

• nedodal zboží ani se neozval

tento obchod nevyužívat

• nízká cena
    • zboží zatím nebylo doručeno

příště budu volit jiný obchod

• Špatná komunikace ohledne dovozu zboží formou PPL. Pro zboží jsem si musela osobne dojet jinam, než jsem uvedla misto doručení. Mladý pan se ani neobtěžoval zavolat, pouze poslal sms s tím, ze se mi nemohl dovolat, at se ozvu ja.

Urcite nedoporučuji. Zboží bylo v pořádku, ale bohuzel ta doprava to cele znehodnotila na to, ze ikdyby se mi neco dalšího na Vašich internetovych stránkách zalíbilo, neobjednam si to, nebot mi to služba PPL, ktera je k tomu určena, nedoveze az domů.

• jelikož mi zboží ještě nedošlo a nikdo z obchodu se ani neozval, aby důvod tak dlouhého čekání odůvodnil, považuji to za nekorektní jednání. Je zajímavé, že toto hodnocení ale přišlo...

pro nedodání zboží a pro neinformovanost ze strany obchodu, proč stále zboží nedošlo -nespolehlivý

• dobré ceny
    • dlouhá dodací lhůta a špatná komunikace

Dodací lhůta je leckdy důležitější, než cena. Proto budu nejspíš příště nakupovat jinde.

• Žádné
    • Nespolehlivost

• Nedostala jsem dodnes a to je už 14 dní žádnou odpověď, jestli knihu již odeslali, takže ani nevím jestli si ji už mohu vyzvednout, nebo ji nemají a já mám smůlu:(

• vyberete si v pohodlí domova

objednala jsem si knihy a byla jedna krajní propíchnutá na několika místech sešívačkou jak se někdo snažil připíchnout fakturu, znovu si již neobjednám

• neinformovanost o stavu objednávky
    • dlouhá čekací doba v dnešní době, kdy zboží
    • většinou dostanu do 48 hodin

• Vázne komunikace mezi obchodem a zasilatelskou firmou. Obvolávala jsem zásilkovou firmu - do dnes nemají mou objednávku. Je to NORMÁLNÍ??

• Dlouho trvá dodání výrobku..

• nevím o nich
    • dodací lhůta je nejdelší co jsme kdy měla na internetovém obchodě. dosud nemám zboží a ani vyjádření proč není!!!!

KATASTROFA. UŽ NIKDY VÍCE.

• Nabízeli nejvýhodnější cenu za zboží,které jsem si vybrala
    • Špatná komunikace,spíše vůbec žádná
    • Zboží na neměli,i přesto,že ho dále nabízeli

Důvodem k nákupu na tomto serveru byla nejnižší cena za zboží, které jsem chtěla.
    Nemám s nimi ani jednu dobrou zkušenost,nenapsali mi email o potvrzení objednávky,o stavu objednávky a na můj email mi nikdo neodepsal.
    Nedoporučuji nikomu.
    Velice špatná komunikace.

• Komunikace žádná, kdybych se písemně nedotazovala na stav objednávky, nevím proč zatím nedorazilo zboží a lhůta dodání nesplněna.

Velmi špatné!!!!!!!

• Cena za zboží