• internetové spojení
    • cena knihy
    • péče o zákazníka

určitě doporučuji, jak jsem již zmínila, je zájem o zákazníka, nabídka, cena komunikace na výbornou

• Bleskové dodání

Měli na skladě zboží které jsem sháněl.

• brzká dodávka, přehledné stránky na internetu
    • neznám slabiny, byl to první nákup

• Dostupnost zboží, levné výrobky
    • Delší dodací doba, objednáno v pondělí - dorazilo až v pátek

Celkově jsem s obchůdkem byla spokojená přestože doba dodání nebyla do 48 hod, důležité je, že zboží přišlo do vánoc a naprosto funkční, byl k výrobku přiložen záruční list.

• Krátká dodací doba,
    • dobrá komunikace a domluva.
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Dobra cena, slusna dodaci lhuta

Spolehlivy dodavatel, rezervy v sestaveni stranek

• rychlost dodaní, dobra cena

• dodání v pohodě, došlo do týdne, ale zbytek :/
    • bylo psáno že bude zabalen v sáčku, byl strčen v pomačkané přímo otřesně zabalené krabici a ani do toho pitomého sáčku nebyl vložen. jinak jsem objednala svítícího psa určeného pro malé děti. ovšem to co došlo mě zděsilo je v tom cítit každý drátek žárovka a není vůbec příjemný na dotek natož pokud by s ním mělo dítě usínat tak bych měla strach že si s ním udělá otlačeniny celkově je to chrastící zmetek.

zboží mám v plánu vrátit a odstoupit od smlouvy jsem zvědavá jak pochodím, to, že jsem zbytečně vyhodila za poštovné překousnu ale takový šunt si určitě nemám v plánu nechat. pes má hodnotu max 50 kč to provedení je opravdu příšerné a za cenu 474 je to výsměch vůči zákazníkům.Jinak jestli obchod doporučit? nevím uvidím po tom jak pochodím s odstoupením a kdy se dočkám vrácení peněz.

Reakce obchodu LiVre

někomu se pes líbí někomu ne to je těžké.
    Nicméně zboží bylo vráceno peníze taky.
    Hezký den

• dobrá cena

dobrá cena, rychlé dodání, doporučuji

• Při osobním odběru zboží není nikde napsáno v obci Jablunka,že na tom určitém místě obchod je-je tam totiž SKLENÁŘSTVÍ....
    • Odchod sliboval odeslání zboží do tří dnů, po deseti dnech zboží nemám a ani se mi nikdo neozval.

• jistota, že zbozi dorazí:-).
    • kontrola jakosti

Doporučuji, jen jedna sněhurka měla černou tečku na bradě, reklamovat tuto vadu se mi nechce, nemam na to čas, ale beru to jako selhání prodávající z hlediska kontroly zboží před expedicí.

• nemohu posoudit
    • nemohu posoudit

jeví se mi po prvním nákupu jako solidní

Jednalo se o první zkušenost, nelze objektivně hodnotit.